Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy 2500 kluczy do bety Might & Magic: Heroes VI

3463 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2011 o 03:37, Zurin napisał:

Nekropolis - bo nie ma to jak wyjść z każdej walki bez starty nawet jednej jednostki
:P

I Na co to ? Klucze all już porozdawane.:) Nie sztuka na ślepo dodawać posty. ;/ huahau

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 03:44, Mieciel1 napisał:

a ja nadal nie dostałem swojego key''a a byłem w 2500...

też czekam nadal :>... ale z drugiej strony 2.5k kluczy a na 100% tylko kilka ludzi (jak nie jedna) je wysyła więc jak do końca tygodnia im się uda wysłać te klucze będę naprawdę miło zaskoczony =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się znudziło czekanie. Wszedłem na miasto gier odpowiedziałem na pytanie i mi wygenerowało klucz w 1 sek. Właśnie zacząłem ściągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez dwóch zdań. Przystań to najlepsze rozwiązanie. A jak już stworzy się Archangelo o to już ostra jazda bez trzymanki. Drżyjcie wrogowie nadchodzę. Gram już 10 lat i mi się nie znudziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 05:35, Taifang napisał:

Mi się znudziło czekanie. Wszedłem na miasto gier odpowiedziałem na pytanie i mi wygenerowało
klucz w 1 sek. Właśnie zacząłem ściągać.


Dzięki Tobie już nie muszę czekać niewiadomo ile na ten klucz. Thx :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na większości wiodących serwisów sa po prostu generatory kluczy i nie trzeba czekać w nieskończoność. Ja zacząłem od gram.pl a mam już 7 kluczy - oczywiście od gram.pl nie doszedł, ale to nie jedyne miejsce w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 07:48, Redmeer napisał:

Na większości wiodących serwisów sa po prostu generatory kluczy i nie trzeba czekać w
nieskończoność. Ja zacząłem od gram.pl a mam już 7 kluczy - oczywiście od gram.pl nie
doszedł, ale to nie jedyne miejsce w sieci.



a moglbys zapodac jeden klucz bo ja od gram pl tez nie dostalem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować