Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy 2500 kluczy do bety Might & Magic: Heroes VI

3463 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2011 o 20:13, Nosuu napisał:

Uwielbiam Fortress :) Liczę na beta kluczyk


Zapomnij :D Stary klucze pewnie dawno już rozdane. Pierwsze 2500 - 2600 postów to były właśnie wymienione frakcje huahauha., a to juz 3160 post, lecz idioci z forum dalej zakładali specjalnie po to nowe konta by tu spamować i wymieniać kolejno frakcje byle jakie =.= by otrzymać klucz ehh co za ludzie. Temat ogólnie powinien już isć do zamknięcia moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2011 o 20:16, Braveheart napisał:

Zapomnij :D Stary klucze pewnie dawno już rozdane. Pierwsze 2500 - 2600 postów to były
właśnie wymienione frakcje huahauha., a to juz 3160 post, lecz idioci z forum dalej zakładali
specjalnie po to nowe konta by tu spamować i wymieniać kolejno frakcje byle jakie =.=
by otrzymać klucz ehh co za ludzie. Temat ogólnie powinien już isć do zamknięcia moim
zdaniem.

mhm, ale zawsze później można dane zebrać do kupy i mieć piękna ankietę :), a że niektórzy nie czytają ze zrozumieniem to trudno, ja właśnie zaraz będę w końcu odpalał swoją betę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 20:16, Braveheart napisał:

> Uwielbiam Fortress :) Liczę na beta kluczyk

Zapomnij :D Stary klucze pewnie dawno już rozdane. Pierwsze 2500 - 2600 postów to były
właśnie wymienione frakcje huahauha., a to juz 3160 post, lecz idioci z forum dalej zakładali
specjalnie po to nowe konta by tu spamować i wymieniać kolejno frakcje byle jakie =.=
by otrzymać klucz ehh co za ludzie. Temat ogólnie powinien już isć do zamknięcia moim
zdaniem.


szkodda kurcze człowiek chciał sobie już pograć a tu cwaniaczków nie brakuje ;(
strasznie się nie moge doczekać full wersji.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 21:39, kindziukxxx napisał:

mhm, ale zawsze później można dane zebrać do kupy i mieć piękna ankietę :), a że niektórzy
nie czytają ze zrozumieniem to trudno, ja właśnie zaraz będę w końcu odpalał swoją betę
:)

Witaj
Tak. Tylko że ta ankieta to by jakaś lipa była. Szczerze Ci powiem tak. Na samym początku jak było jeszcze z 9 pierwszych stron. Chciałem z sumować to wszystko i zliczyć i zliczyć po kolei która frakcja jest najbardziej popularna. Lecz jakoś mi się odechciało po tym jak zacząłem zauważać coraz więcej dziwnie wyglądających xywek. Zdałem sobie sprawę że to nic innego jak specjalnie porobione na tą okazję konta przez jakichś tam forumowiczów. Z czystej ciekawości posprawdzałem w statystykach nazwy i co się okazało. Że miałem rację. Większość ludzi tworzyło i dodawało tylko i wyłącznie jednego posta, właśnie w tym temacie czyli ŻAL. Więc robienie z tego ankiety byłoby czystym nieporozumieniem, bo trzeba wziąć pod uwagę jeszcze dwa aspekty. Czy dany osobnik dodający poraz Nty swój typ pisał go rzeczywiście pod względem że to była jego ulubiona frakcja czy też pisał, bo mu taka na myśl pierwsza przychodziła ?? ;> :P
HAH
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2011 o 02:10, Braveheart napisał:

Witaj
Tak. Tylko że ta ankieta to by jakaś lipa była. Szczerze Ci powiem tak. Na samym początku
jak było jeszcze z 9 pierwszych stron. Chciałem z sumować to wszystko i zliczyć i zliczyć
po kolei która frakcja jest najbardziej popularna. Lecz jakoś mi się odechciało po tym
jak zacząłem zauważać coraz więcej dziwnie wyglądających xywek. Zdałem sobie sprawę że
to nic innego jak specjalnie porobione na tą okazję konta przez jakichś tam forumowiczów.
Z czystej ciekawości posprawdzałem w statystykach nazwy i co się okazało. Że miałem rację.
Większość ludzi tworzyło i dodawało tylko i wyłącznie jednego posta, właśnie w tym temacie
czyli ŻAL. Więc robienie z tego ankiety byłoby czystym nieporozumieniem, bo trzeba wziąć
pod uwagę jeszcze dwa aspekty. Czy dany osobnik dodający poraz Nty swój typ pisał go
rzeczywiście pod względem że to była jego ulubiona frakcja czy też pisał, bo mu taka
na myśl pierwsza przychodziła ?? ;> :P
HAH
Pozdrawiam.

W sumie to masz rację, ale już były przypadki multikont przy braniu udziału w konkurach, albo i w głosowaniach, niestety, niektórzy są pazerni i na beta klucze , ale co my na to możemy poradzić? - nic bo tacy ludzie zawsze się znajdą, całe szczęście że nie zawsze wygrywają no name-y , choć bywało i tak , fakt nie każdy musi się udzielać na forum, jest to zrozumiałe, ale zawsze tak jest że jak dają coś za darmo to przybywa userów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 02:18, kindziukxxx napisał:

W sumie to masz rację, ale już były przypadki multikont przy braniu udziału w konkurach,
albo i w głosowaniach, niestety, niektórzy są pazerni i na beta klucze , ale co my na
to możemy poradzić? - nic bo tacy ludzie zawsze się znajdą, całe szczęście że nie zawsze
wygrywają no name-y , choć bywało i tak , fakt nie każdy musi się udzielać na forum,
jest to zrozumiałe, ale zawsze tak jest że jak dają coś za darmo to przybywa userów :D

Zgadza się, a w tym przypadku było sporo do wzięcia czyli 2500 kluczy. Liczba nie mała. Więc pazernych pewnie się zleciało. Dodali swój typ oficjalnym kontem by mieć keja, by zaraz potem robić kolejne. =.=. Mogło to jeszcze być na zasadzie że dany osobnik mówił znajomemu o tym i kazał się mu to zarejestrować i wpisać tylko jedno słowo w postaci frakcji, a następnie konto i całą egzystencje tutaj olać. Ehhhh. Widać że to są Ci sami ludzie bo na ślepo dodają posty nie patrząc na ilość postów w temacie. Jak żal mi tego świata :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2011 o 02:28, Braveheart napisał:

Zgadza się, a w tym przypadku było sporo do wzięcia czyli 2500 kluczy. Liczba nie mała.
Więc pazernych pewnie się zleciało. Dodali swój typ oficjalnym kontem by mieć keja, by
zaraz potem robić kolejne. =.=. Mogło to jeszcze być na zasadzie że dany osobnik mówił
znajomemu o tym i kazał się mu to zarejestrować i wpisać tylko jedno słowo w postaci
frakcji, a następnie konto i całą egzystencje tutaj olać. Ehhhh. Widać że to są Ci sami
ludzie bo na ślepo dodają posty nie patrząc na ilość postów w temacie. Jak żal mi tego
świata :C

Nie ma co być żal bo to nie ludzie tylko Boty :D pojedyncze jednostki się zorientowały, na szczęście ja swój klucz mam, pograłem 10 min i mi się zwiesiło więc postanowiłem przeinstalować sterowniki .. i w tym momencie napisała do mnie znajoma która nigdy się do mnie nie odzywała i do teraz nie kliknąłem dalej w opcjach deinstalacji :D

Jest jednak pozytywna cecha takiego napływu ludzi, większa liczba userów, lepsze pozycjonowanie, boty zazwyczaj nie mają Adblocka itp więc gram zarobi na konkursy i nagrody dla nas :), a w najgorszym wypadku będzie jak zawsze , a ten temat w końcu zamkną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 02:41, kindziukxxx napisał:

Nie ma co być żal bo to nie ludzie tylko Boty :D pojedyncze jednostki się zorientowały,
na szczęście ja swój klucz mam, pograłem 10 min i mi się zwiesiło więc postanowiłem przeinstalować
sterowniki .. i w tym momencie napisała do mnie znajoma która nigdy się do mnie nie odzywała
i do teraz nie kliknąłem dalej w opcjach deinstalacji :D

Haha. To zrób to teraz :P

Dnia 03.07.2011 o 02:41, kindziukxxx napisał:

Jest jednak pozytywna cecha takiego napływu ludzi, większa liczba userów, lepsze pozycjonowanie,
boty zazwyczaj nie mają Adblocka itp więc gram zarobi na konkursy i nagrody dla nas :),
a w najgorszym wypadku będzie jak zawsze , a ten temat w końcu zamkną :).

E tam pozycjonowanie, pozycjonowaniem. Dziw bierze, że oni "Zieloni" nic jeszcze z tym tematem nie zrobili. nawet nie dali info że już all klucze zostały rozdane. No i "czerwoni" xD mają też to widzę daleko, bo w sumie prawda, co im do tego ? ;>. Jak ktoś nie da zgłoszenia do nich, to nic z tym nie zrobią. A zamknąć ten temat się powinno. Bo on nie ma jak na razie najmniejszych szans by zginąć w odmętach zapomnienia czasu będąc gniecionym przez nowe bumpnięte tematy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2011 o 02:46, Braveheart napisał:

> i do teraz nie kliknąłem dalej w opcjach deinstalacji :D
Haha. To zrób to teraz :P

ale cały czas prowadzimy dyskusję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 03:04, kindziukxxx napisał:

i do teraz nie kliknąłem dalej w opcjach deinstalacji :D
> Haha. To zrób to teraz :P
ale cały czas prowadzimy dyskusję :)

W sumie już nie ma o czym. Temat już się wyczerpał. Bo tu nie ma co za dużo gadać o takowej sytuacji jaka się w tym temacie obecnie dzieje. :D Pewnie i tak zaraz w kimono uderzysz ;)_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 03:22, Braveheart napisał:

> i do teraz nie kliknąłem dalej w opcjach deinstalacji :D
> > Haha. To zrób to teraz :P
> ale cały czas prowadzimy dyskusję :)
W sumie już nie ma o czym. Temat już się wyczerpał. Bo tu nie ma co za dużo gadać o takowej
sytuacji jaka się w tym temacie obecnie dzieje. :D Pewnie i tak zaraz w kimono uderzysz
;)_)

chodziło mi że ja z nią prowadzę dyskusję (teraz już prowadziłem) :) i nie miałem jak odinstalować sterowników bo bym musiał kompa zresetować, ale, właśnie się kładę, nawet na te 2h :)

Słońce wschodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepiej zawsze grało się Necropolis, mroczny klimat, pełno trupów i umiejętność wskrzeszania umarłych, która pozwalała bohaterowi rozwijać armię bez potrzeby powrotu do zamku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z beta... Otoz, w tutorialu zawsze zaczynam grac frakcja Necropolis... A powinnam Haven. Przez to moj main hero tez jest z Necro... Moze to sie wiaze z kluczem, ktory dostalam. No nie wiem, przez to nie moge ukonczyc misji:( Gdzies mozna to zmienic? Jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 13:10, The-Darkest napisał:

Mam problem z beta... Otoz, w tutorialu zawsze zaczynam grac frakcja Necropolis... A
powinnam Haven. Przez to moj main hero tez jest z Necro... Moze to sie wiaze z kluczem,
ktory dostalam. No nie wiem, przez to nie moge ukonczyc misji:( Gdzies mozna to zmienic?
Jakies pomysly?

Witam.
Tutaj Ci nikt nie pomoże. Większość tutaj to na ślepo wpisujących ''ludzi'' swoje ulubione frakcje mimo iż dawno klucze zostały rozdane.
Skieruj swój problem tutaj.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=60392&u=501
Tam Ci prędzej pomogą. Wiesz to wersja BETA, więc nie ma co się zaraz hmmm "załamywać" ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak HoM&M III i oczyswiście Stronghold (nie jestem pewien, ale w polskiej wersji przetłumaczyli to na Twierdza) i oczywiście Behemoty. :D fajnie jak by zebrali się o odświeżyli III dla większej rozdziałki, chociaż dalej ma swój unikalny klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować