Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czy Familyville to odpowiedź Zyngi na The Sims Social?

5 postów w tym temacie

Mateusz Kołodziejski

Electronic Arts zamierza wejść na rynek facebookowych gier społecznościowych, czyli terytorium uznawane za dominium Zyngi. Nikogo nie zaskakują więc plotki o tym, że twórcy Farmville szykują się do odparcia ataku.

Przeczytaj cały tekst "Czy Familyville to odpowiedź Zyngi na The Sims Social?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Swoją drogą ciekawe czy w The Sims Social dostaniemy możliwość wybudowania basenu i sprzedaży drabinki, kiedy już wejdzie do niego znajomy, za którym nie przepadamy."
Albo zamurować dom i popuszczać fajerwerki pod dachem. xD

Serwis społecznościowy jako arena w wojnie ekonomicznej producentów gier? "This is madness!" "Madness? This! Is! FACEBOOK!!" *bach*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Zynga powinna skupić się na naprawie swych zabugowanych gier, a nie wydawać co chwila nowe. Obecnie gram w Farmville i Empires & Allies i mogę powiedzieć, że niektóre błędy są tak irytujące, że nie chce mi się do nich nawet pisać. E&A ma może z tydzień może dwa, przez co fajnie się gra. A FV to pewnie z 95% itemków to za realną kasę. W FV za monety w grze nic nie idzie fajnego kupić, a itemy za realną kasę są tak cholernie drogie. Sorry ale nie będę wydawał tyle kasy na kilka pikseli.
Najlepszy był cały event z 2. urodzinami FV - 99% itemków za realną kasę, a za monety dosłownie nic nie było fajnego, lub wartego uwagi (no, może poza górą, którą można kupić w RewardVille).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te gry to farma do zarabiania pieniędzy - ludzie mają grać i mają być w to wciągnięci. A casual z reguły bugami się nie przejmuje, zresztą zazwyczaj nawet nie wie co to jest...

Z tego też względu pójdę pograć w MK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować