Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need for Speed: The Run trzykrotnie obszerniejsze niż którakolwiek z poprzednich odsłon

19 postów w tym temacie

Mateusz"MATE" Kołodziejski

Szykujcie się na to, że przebieg Waszych aut po ukończeniu zapowiedzianego na ten rok Need for Speed: The Run będzie trzy razy większy niż podczas gry w inne odsłony serii.

Przeczytaj cały tekst "Need for Speed: The Run trzykrotnie obszerniejsze niż którakolwiek z poprzednich odsłon" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam olbrzymie obawy co do tego tytułu (kolorystyka nawet okładki nawiązuje do Undercovera, gdzie miałem wrażenie jeżdżenia resorakiem, a nie sportowym samochodem plus duże problemy z silnikiem gry i wydajnością na całkiem porządnym sprzęcie, o dziwo problemów takich nie miał ani Shift, ani Hot Pursuit). No i ponownie BlackBox się za to bierze, obaw coraz więcej, póki nie zobaczę gry w akcji omijam, chociaż FrostBite 2.0 i zajawiki zachęcają, jednak obawiam się crapa Undercoveropodobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejny NFS na ulicach miast, kolejny NFS w którym gracz ZNOWU musi ganiać się z policją na lewo i prawo...
Czy już nie można zrobić gry wyścigowej w klasyczny sposób ( bez policji ścigając się po normalnych drogach a nie torach wyścigowych ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 09:11, marko79 napisał:

kolejny NFS na ulicach miast, kolejny NFS w którym gracz ZNOWU musi ganiać się z policją
na lewo i prawo...
Czy już nie można zrobić gry wyścigowej w klasyczny sposób ( bez policji ścigając się
po normalnych drogach a nie torach wyścigowych ).


Dlatego, że już parę razy się sprzedało... Ja tam nie mam nic do tego, że ZNOWU ganiamy się z policją. Spodobało mi się to, że po wyścigu i podczas niego muszę myśleć nie tylko jak dojechać pierwszy na metę, ale i muszę pilnować się jak mnie ścigają radiowozy. Dlatego tak pokochałem Most Wanted... A The Run podoba mi się właśnie z powodu tego wyścigu przez Amerykę... pomysł jest na pewno fajny, ciekawy jestem wykonania go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 08:44, MandiATO napisał:

Mam olbrzymie obawy co do tego tytułu (kolorystyka nawet okładki nawiązuje do Undercovera,
gdzie miałem wrażenie jeżdżenia resorakiem, a nie sportowym samochodem plus duże problemy
z silnikiem gry i wydajnością na całkiem porządnym sprzęcie, o dziwo problemów takich
nie miał ani Shift, ani Hot Pursuit).


To dziwne bo u mnie Undercover śmigał ładnie na laptopie, a nie jest to wcale laptop do grania (Intel Core 2 Duo (2 ghz) i gówniana karta graficzna Intela).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 09:11, marko79 napisał:

Czy już nie można zrobić gry wyścigowej w klasyczny sposób ( bez policji ścigając się
po normalnych drogach a nie torach wyścigowych ).


Zróbmy kalkę shifta? To jest jak czepianie sie, czemu w HP nie bylo tuningu...
Nie chcesz glin, graj w GRiDa, albo Shifta. Co za róznica. Najpierw to niech pokaza normalnie model jazdy, bo ich eskerymenty juz od 3lat mi nie podchodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 12:34, peter000 napisał:

To dziwne bo u mnie Undercover śmigał ładnie na laptopie, a nie jest to wcale laptop
do grania (Intel Core 2 Duo (2 ghz) i gówniana karta graficzna Intela).


No właśnie to jerst dziwne, bo na dobrych sprzętach gra działała słabo, a na słabych dobrze, gdzieś coś nie grało. Sprawdzałem na kilku komputerach (fakt, że każdy miał kartę Radeon, HD4870Toxic, HD4850 HD5770) procki od PentiumD 3GHZ do E8400 3GHz, i na każdym gra działała koślawo, a radości z jazdy nie było żadnej, wrażenie resoraka z dużą bezwładnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 09:11, marko79 napisał:

Czy już nie można zrobić gry wyścigowej w klasyczny sposób ( bez policji ścigając się
po normalnych drogach a nie torach wyścigowych ).


3 z ostatnich 5 nfsów to masz klasyczne wyścigi po torach (ProStreet, Shift, Shift 2 Unleashed) więc nie rozumiem czemu narzekasz. Mnie się ogólnie idea The Run podoba. Jedynie nie za bardzo podchodzą mi te QTE bo to w końcu gra wyścigowa no ale jeśli będą sporadyczne to właściwie tak jak w poprzednich nfsach - filmiki tyle, że teraz po prostu sami będziemy niejako brać w nich udział. I bardzo dobrze, że to nie jest Underground 3 dla dzieciaków z gimnazjum podniecających się plastikowym tuningiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wydaje mi się prosta, jeśli naprawdę przyłożą się do produkcji tej gry mogą niesamowicie zadebiutować z grą wyścigową jakiej jeszcze nie było.
Negatywnie rzecz ujmując jeśli coś zepsują to będzie to największy niewypał w historii.
Jeśli o mnie chodzi posuwają się na zbyt głęboką wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie wydajności to link do obrazka z testami z jednego magazynu...

http://www.pcgameshardware.de/screenshots/original/2008/11/NfS_Undercover_CPUs_1280.PNG

Ten tytuł na pewno nie jest poprawnie zoptymiozwany, skoro przy tak kiepskiej jakości ma aż takie wymagania. Może na konsolach gra jest niezła, ale jej port na PC to kpina. Wystarczy poczytać forum EA i ilość ludzi z problemami w tej grze z wydajnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 12:47, Zgreed66 napisał:

> Czy już nie można zrobić gry wyścigowej w klasyczny sposób ( bez policji ścigając się
> po normalnych drogach a nie torach wyścigowych ).
Zróbmy kalkę shifta? To jest jak czepianie sie, czemu w HP nie bylo tuningu...

Kalkę Shifta? W Shifcie akurat ścigamy się po torach wyścigowych.

Dnia 28.06.2011 o 12:47, Zgreed66 napisał:

Nie chcesz glin, graj w GRiDa, albo Shifta.

Właśnie, a jeśli ja (tak jak marko79) chciałbym pograć nie w symulator wyścigów torowych, tylko grę taką, jak pierwsze 6 NFS-ów? Nie ma czegoś takiego na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 13:24, Dared00 napisał:

po normalnych drogach a nie torach wyścigowych ).


Mozna sie nawet scigać po plazy ale bez normalnego, arcade''owego modelu jazdy. To sobie mozna darować gre, w ogole :)
Po co grać w grę, której najwazniejszy element jest delikatnie pisząc spi****?

Dnia 28.06.2011 o 13:24, Dared00 napisał:

Właśnie, a jeśli ja (tak jak marko79) chciałbym pograć nie w symulator wyścigów torowych,
tylko grę taką, jak pierwsze 6 NFS-ów? Nie ma czegoś takiego na rynku.


A nie będzie tak? To będzie "przypominać" bardziej 3, czy 6 czesc (HP2) przez obecnosc glin.
Czy to jest takie złe? Wazne jest, aby to nie było przesadzone i same wyscigi były wazne.
Jak potraktowac gliny, czy Tuning jako dodatkowy element uprzyjemniajacy grę?
Pytanie jak to ubiorą. Pewnie zle.
Przez to, ze potworki powychodziły, nie pograłem sobie wlasciwie w zadną czesc od MW.
Tez bym chciał, ale wszystko wskazuje na to, ze znowu wyjdzie potworek. Którego i tak palcem nie tkne, a kija to mi szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2011 o 13:24, Dared00 napisał:

Właśnie, a jeśli ja (tak jak marko79) chciałbym pograć nie w symulator wyścigów torowych,
tylko grę taką, jak pierwsze 6 NFS-ów? Nie ma czegoś takiego na rynku.

Test Drive Unlimited? :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 14:15, gogiell napisał:

> Właśnie, a jeśli ja (tak jak marko79) chciałbym pograć nie w symulator wyścigów
torowych,
> tylko grę taką, jak pierwsze 6 NFS-ów? Nie ma czegoś takiego na rynku.
Test Drive Unlimited? :>.

Półtorej roku to katowałem, mam dość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAHA, znowu robią gówno, a PRowcy wciskają znów niestety skutecznie, że nowy NFS będzie miliard razy lepszy od pierwszej i drugiej części Undergrounda! Bzdura! Wszystkie nfsy po carbonie to taki syf, że żal to odpalać, kupować czy nawet piracić. Niech sobie w buty wsadzą tego runa. Znając życie od tego jak mu tam hot pursuit co wyszedł jakoś w końcówce 2010 chyba niewiele o ile w ogóle będzie się różnił. SYYYYYYYYYYF!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 10:22, Kwas17 napisał:

Właśnie mogliby zrobić NFS Underground 3 jak dla mnie i by było miło.

W pełni popieram. Dwójkę wspominam do dziś - bardzo pozytywnie. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować