Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars 2 - niesamowite walki podwodne i story trailer

45 postów w tym temacie

Hmmm. Nie wygląda mi to na typowy gameplay i mam nadzieję, że nie jest. Poczekam z osądami.
Prawda jest taka, że GW1 mnie zmiażdżył, nie grałem nigdy w żadne MMO tak długo i mam nadzieję, że GW2 również powali na kolana. Powali ale już niestety nie mnie bo na MMO nie mam czasu. A szkoda. Z chęcią bym pograł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 09:43, Myszasty napisał:

GW2 ma spore szanse złamać moje wielkie postanowienie unikania gier MMO. Prywatnie, nie
służbowo... :]


nie wiem jak z GW2 ale jesli ma tak samo zbudowana jak czesc pierwsza to spokojnie mozesz spac... guild wars nie nalezy do gier MMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>GW2 ma spore szanse złamać moje wielkie postanowienie unikania gier MMO. Prywatnie, nie służbowo... :]

Mam tak samo :P Dawno temu postanowiłem sobie, że więcej w gry MMO nie będę grał, bo szkoda życia ale GW2 mnie tak zachęca, że nie wiem czy wytrzymam :P

Dnia 28.06.2011 o 10:49, diablolod napisał:

nie wiem jak z GW2 ale jesli ma tak samo zbudowana jak czesc pierwsza to spokojnie mozesz
spac... guild wars nie nalezy do gier MMO


GW2 będzie już zwyczajną grą MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 10:54, Robertcik1 napisał:

Wypada się doinformować, zanim się coś powie. GW2 to pełnoprawne MMO.


"nie wiem jak z GW2 ale jesli ma tak samo zbudowana jak czesc pierwsza "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 11:10, SarenkaB napisał:

Nuda.Pewnie mimo tych wszystkich zapowiedzi będzie tak nudna jak jedynka, zobaczycie.

Chyba graliśmy(no ja dalej gram) w dwa różne tytuły.
Nawet na dzień mam sporo roboty przy tym tytule, a zarazem frajdy.

@diablolod
Większego absurdu to już dawno nie słyszałem. No chyba, że podział świata na lokacje, a serwery na dystrykty za bardzo ciebie ograniczało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehm czy to nie Vashj`ir z WoW tam na końcu .... oh wait... Patrząc na gameplay w końcu pojawiło się dopchnięcie w walce omg będzie się trzeba ruszać ... not...

@Niewiernus
> Chyba graliśmy(no ja dalej gram) w dwa różne tytuły.
O to samo chciałem się Ciebie spytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w jedynce osiągnąłem wszystko co można było a na końcu kariery sprzedałem konto za 3500 złotych. czekam na dwójkę, być może oderwie mnie od wowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 11:10, SarenkaB napisał:

Nuda.Pewnie mimo tych wszystkich zapowiedzi będzie tak nudna jak jedynka, zobaczycie.

No cóż jeśli się nie znalazło odpowiedniej gildii to gra rzeczywiście mogła troszkę nie podchodzić. Ja na szczęście byłem w paru fajnych gildiach i świetnie się bawiłem w tej grze ^^

Czekam z niecierpliwością na GW2!;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 11:15, L33T napisał:

O to samo chciałem się Ciebie spytać :)

Chociaż twórcy już lecą na zysk to w tym tyle PvP wygląda najrozsądniej, gdzie po kilku godzinach mieć całe wyposażenie, na równi z innymi. Dalej to tylko kwestia umiejętności, doświadczenia, a nie lepszych cyferek w eq.

Fakt faktem linia fabularna jest na jedno przejście + poboczne questy. Jednak jak dochodzi robienie HoM''a pod część drugą to zabawy, a zarazem myślenia jest trochę więcej, nieprawdaż?

@creus
Wystawione na ebay''u? Na Allegro NIGDY nie widziałem takiego konta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 11:30, Niewiernus napisał:

Chociaż twórcy już lecą na zysk to w tym tyle PvP wygląda najrozsądniej, gdzie po kilku
godzinach mieć całe wyposażenie, na równi z innymi. Dalej to tylko kwestia umiejętności,
doświadczenia, a nie lepszych cyferek w eq.

PvP nie moja broszka więc się nie wypowiadam, raptem grałem parę RA a tak to Zaishen farm :P

Dnia 28.06.2011 o 11:30, Niewiernus napisał:

Fakt faktem linia fabularna jest na jedno przejście + poboczne questy. Jednak jak dochodzi
robienie HoM''a pod część drugą to zabawy, a zarazem myślenia jest trochę więcej, nieprawdaż?

HoM to taka marchewka na kiju, szkoda tylko że kij zrobili za krótki i po 32 pkt nic fajnego poza tytułami nie ma. Samo PvE jest za statyczne jeśli chodzi o bossów tylko Urgoz wymaga jako takiej mobilności, reszta to stanie w miejscu i spamowanie skilli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przerazliwie nudno to wyglada, pozdrawiam zwlaszcza postac z miotaczem plomieni, nie ma to jak uzywanie 1 skilla/1 animacji. Spalilem ta gre jak powiedzieli ze nie bedzie roli healera, to jak zabrac 1/3 skilla z calej gry. A instancjonowane eventy + dungeony to juz byly w GW1, bieganie po swiecie (bez mountow, wciaz z teleportami wszedzie dostepnymi z mapy, sic!) to mily dodatek, ale to + nowa grafika nie zasluguje na "2" w tytule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować