• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Mich4elos

Problem z rejestracją konta w Ubisoft

Pytanie

Witam,

Wiem że ten temat jest nie w tym miejscu gdzie trzeba..., ale dzwonić mi do ubisoftu nie chcę się tylko dla tego że nie mogę u nich zarejestrować konta żeby pograć w betę HoMM 6, nosz kurde krew mnie zalewa..., wchodzę do pola rejestracyjnego wypełniam datę mojego urodzenia, wpisuję nazwę użytkownika w polu rejestracyjnym hasło, e-mail, zaznaczam jaki posiadam sprzęt, jakie lubię gatunki gier i ich gry, zaznaczam że chcę dostawać od nich newsy, akceptuję regulamin spisuję kod z obrazka w polu rejestracyjnym wciskam na koniec akceptuj i pojawia mi się następna strona z błędem...

Wiecie co trzeba zrobić żeby udało mi się u nich wreście zarejestrować konto?, bo nawet jak podaje im prawdziwe dane to i tak mi się pojawia strona z komunikatem "Błąd", na Angielskiej stronie też próbowałem się zarejestrować i nadal lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

25 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 28.06.2011 o 12:39, nikki napisał:

mi nie otwiera po kliknieciu na BETA :/ jak zmienilem jezyk na francuski to mi otworzylo
ale nic ciekawego tam nie znalazlem :/

wersja francuska
http://might-and-magic.ubi.com/heroes-6/fr-FR/news/details.aspx?c=tcm:24-18898&ct=tcm:6-231-32


Najwyraźniej wszystko się sypie Ubi w rękach... Nic tylko widły i pochodnia... Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

poczekamy zobaczymy jak nic sie nie zmieni do wieczoro to wtedy bierzemy widly, pochodnie oraz taczke gnoju i idzemy do ich siedziby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.06.2011 o 12:46, nikki napisał:

poczekamy zobaczymy jak nic sie nie zmieni do wieczoro to wtedy bierzemy widly, pochodnie
oraz taczke gnoju i idzemy do ich siedziby :P


Na cd-action.pl jest napisane, że beta dopiero od 18, ale rejestrację to mogliby udostępnić już... (Ubi) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

lol, teraz to już wogólę nie mogę dostać się do rejestracji bo co klikam na "Zarejestruj się" wyskakuję mi strona z napisem "Account not created

Unfortunately, we are unable to provide you with a ubi.com account at this time."
Super....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.06.2011 o 13:24, Mich4elos napisał:

lol, teraz to już wogólę nie mogę dostać się do rejestracji bo co klikam na "Zarejestruj
się" wyskakuję mi strona z napisem "Account not created

Unfortunately, we are unable to provide you with a ubi.com account at this time."
Super....


Próbuj dalej. Mi się w końcu udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.06.2011 o 13:30, Karharot napisał:

Spróbuj się zarejestrować przy użyciu innej przeglądarki niż Firefox (jeśli go używasz),
to ponoć pomaga.


mi pomoglo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.06.2011 o 13:48, nikki napisał:

> Spróbuj się zarejestrować przy użyciu innej przeglądarki niż Firefox (jeśli go używasz),

> to ponoć pomaga.

mi pomoglo :)

mi tak że..., niestety trzeba do tej rejestracji użyć IE bo Firefoks nie działa na to ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować