Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 12 - znamy zalecane wymagania sprzętowe

18 postów w tym temacie

Prawda, nie jest wysoko... spodziewałem się trochę wyższych. Ale jeżeli gra ma być taka sama jak na wszystkich platformach to czy wymagania mają być wygórowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi powiedzieć czego taka gra ma takie wymagania? Wiem ze nie są duże jak na te czasy, ale jak na grę sportową ograniczającą się do małego pola (boisko) to i tak ma spore. Znając życie to widownia i tak bedzie w 2D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rojo bo gra jest oparta na silniku który został stworzony z myślą o konsolach... i tak jeżeli to są zalecane wymaganie to to jest smiesznie nisko... Odpal na tym Pes 2011 na max to zobaczysz, że płynnie nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 13:30, LOSEK92 napisał:

Rojo bo gra jest oparta na silniku który został stworzony z myślą o konsolach...

wiadomo, ale pamietam jak jakis czas temu, nie pamietam dokladnie czy ea czy moze lucas arts przy force unleashed mowilo, ze pc sa za slabe zeby wydac na nie gre, a tu tylko 2 rdzenie 2.4ghz, takie komputery to sie kupowalo 4 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady no nie cztery :) Tak mniej więcej to 3 lata temu :P

No, ale to bardzo dobrze, że fifa ma niskie tzn., że się jeszcze trochę pogra na tym kompie. Chociaż chwilka...
Tu piszą o maksymalnych? To przecież ja mam karcioszkę 512 hłehłeh, czyli w fife na high pogram jeszcze minimum z 10 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 14:16, matis9988 napisał:

Lepszy jest GeForce 9600GT czy 8800 GT?Jeśli ten pierwszy to pogram na maksymalnych :)

9600GT jest znacznie wolniejszy, w grach w ktorych widzialem testy wychodzilo -25% do -30%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie wymagania nie zaskoczyły, spodziewałem się, że wzrosną jedynie procesor i pamięć RAM, a tu wychodzi, że wymagania są takie same :O Co trochę dziwne jest, bo przecież, ma być prowadzona fizyka, a to jednak spowoduje wzrost wymagań procesora. Czyli w skrócie, jeśli działała tobie Fifa 11 na maksymalnych detalach to i Fifa 12 będzie działa, tak wynika z podanych wymagań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to panowie przygotujcie się na inna fife 2012 na PC jak i na xbox 360 po takich wymaganiach to naciagany jest text ze bedzie taka sama na all platformy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy jak wymagania sprzętowe są taki że karta graficzna ma być GT8800 a ja mam GT8600 to pójdzie mi fifa myślę że tak ?
Zna się ktoś na tym ?
Dziękuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować