Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 3 (720) zaprezentowany na E3 2012? Fudzilla twierdzi, że to niewykluczone

30 postów w tym temacie

Ja nadal uważam, że nowa generacja konsol jest niepotrzebna. Teraźniejsza wystarcza (jak dla mnie), no ale zawsze to jest nowość, która przyniesie kolejne zyski... a obniżki cen konsoli starej generacji przyniosą drugie tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 14:11, Muradin_07 napisał:

Ja nadal uważam, że nowa generacja konsol jest niepotrzebna. Teraźniejsza wystarcza (jak
dla mnie), no ale zawsze to jest nowość, która przyniesie kolejne zyski... a obniżki
cen konsoli starej generacji przyniosą drugie tyle...

Witam.
To są rzeczy z cyklu "To nieuniknione". Prędzej czy później musi wyjść nowa generacja. Przyjdzie moment/gra, która żadna z obecnych konsol nie uciągnie :), a PC tak. Swoją droga niech wychodzi. Xpudło stanieje sporo a jak by konkurencyjne Sony wydało ''nagle'' PS4 to i trójeczka by spadła :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom,przydało by się parę nowych zmian,jestem tylko ciekaw jak załatwili by sprawę gier ,bo niektórzy fani Xboxa mają setki gier i co ? gdy wyjdzie nowy Xbox będą musieli kupować wszystko od nowa ? chociaż w sumie wątpię żeby Microsoft odwalił taką kapuche myślę raczej że będzie dało się jakoś przenosić gry ze starego Xboxa na nowego.Jednak tak jak napisał BCG-pl"poki nie zobacze nie uwierze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 14:11, Muradin_07 napisał:

no ale zawsze to jest nowość, która przyniesie kolejne zyski...

akurat przy nowej generacji ms i sony nie zarabia tylko musi dosc dlugo doplacac do sprzetu...

do tego wyciek z cryteka o timesplitters - chyba jednak nowy x wyjdzie za rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanim sprawa się wyjaśni, warto też odwiedzić specjalny dział naszego sklepu, w którym znajdziecie zarówno konsole Xbox 360.
nieeleganckie zakończenie newsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 14:11, Muradin_07 napisał:

Ja nadal uważam, że nowa generacja konsol jest niepotrzebna. Teraźniejsza wystarcza (jak
dla mnie), no ale zawsze to jest nowość, która przyniesie kolejne zyski... a obniżki
cen konsoli starej generacji przyniosą drugie tyle...

Niestety, ale dla mnie gry w rozdziałce 600p i w 30FPS to kpina z gracza. Szczególnie, że wyświetlacze LCD działają poprawnie tylko z jedną rozdzielczością (nie tak jak CRT kiedyś).

Jeśli Microsoft zagwarantuje 1080p bez skalowania i stałe 60 FPS we wszystkich grach to z przyjemnością przesiądę się ze swojego PC na X720.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 13:29, byverter napisał:

Jeśli Microsoft zagwarantuje 1080p bez skalowania i stałe 60 FPS we wszystkich grach
to z przyjemnością przesiądę się ze swojego PC na X720.


Nawet na PC tej gwarancji przeciez nie ma. Chcesz 1080p i 60fps to majstruj sprzętem.
Po kilku latach nawet na PC idzie na złom. Ktos jeszcze daje w ogole rade pograć na takim kompie z 2005r? ;p
Kwestia podejscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 13:34, Zgreed66 napisał:

Nawet na PC tej gwarancji przeciez nie ma. Chcesz 1080p i 60fps to majstruj sprzętem.
Po kilku latach nawet na PC idzie na złom. Ktos jeszcze daje w ogole rade pograć na takim

No właśnie na PC mogę majstrować sprzętem, na konsoli nie. Co gorsza już na samym początku Xbox miał problemy z animacją. Pamiętam jak na to narzekał jakiś recenzent Most Wanted... Oszczędzając na samych drogich konsolowych grach, można mieć rok w rok topowego PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 13:54, byverter napisał:

No właśnie na PC mogę majstrować sprzętem, na konsoli nie.


Mozesz, ale i tak nawet "hipermarketowcy" tego nie robia ;)

Dnia 29.06.2011 o 13:54, byverter napisał:

Co gorsza już na samym początku Xbox miał problemy z animacją.
Pamiętam jak na to narzekał jakiś recenzent Most Wanted...
Oszczędzając na samych drogich konsolowych grach, można mieć rok w rok topowego PC.


Nie znam akcji.Ciupalem za to w Carbona i klnałem za to na PCtowy port, jaki on jest pociety.
Mniej aut na tych warsach, spartaczona farba Candy (bodaj ta).
Znacznie, znacznie wolalem wersje X360 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielu tutaj zapomina, ze konsole nie istnieja dla platformy pc i wszystkich tych perwersji z nia zwiazanych, tylko dla graczy konsolowych, ktorzy zazwyczaj maja inaczej sprecyzowane wymagania. A to ze rynek sie ujednolicil z przyczyn ekonomicznych to druga sprawa, niech reszta tez mysli ekonomicznie ;p Od tych nieustannych zalow zaczynam sie tu czuc jak na konferencji PiS;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Od tych nieustannych zalow zaczynam sie tu czuc jak na konferencji PiS;
A już myślałem, że jestem w tym odosobniony.
Co do nowej generacji to ja na razie nie ogarnąłem nawet 30% tego co oferuje obecna więc nawet jak wyjdzie to ja poczekam. Gry na obecną stanieją i jak uznam, że obecna mi nie wystarcza to wtedy kupię następna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 13:29, byverter napisał:

Niestety, ale dla mnie gry w rozdziałce 600p i w 30FPS to kpina z gracza. Szczególnie,
że wyświetlacze LCD działają poprawnie tylko z jedną rozdzielczością (nie tak jak CRT
kiedyś).


Jak siedzisz w odległości paru metrów od TV (a większość graczy konsolowych tak robi) to nie zauważysz, że gra nie chodzi w 1080p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 14:59, Henrar napisał:

Jak siedzisz w odległości paru metrów od TV (a większość graczy konsolowych tak robi)
to nie zauważysz, że gra nie chodzi w 1080p.

jak sie oddalisz tak bardzo, ze tv 50cali wyglada jak 10 cali z 1metra to na pewno, ale nikt tak daleko nie siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować