Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops z kolejnym rekordem

18 postów w tym temacie

W Polsce rekord należy do Modern Warfare. O ile dobrze pamiętam, to zeszło 130 tys. egzemplarzy tej produkcji, a samych Black Ops prawie 50 tys. po 6 dniach od premiery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu tekst o tej "wspaniałej społeczności"... bo wydaje kasę na nowe części, więc jest wspaniała... daje miejsca pracy programistom, Bobbiemu kolejne domki nad jeziorami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 20:46, GringoG3 napisał:

Wszystkie rekordy i tak zostaną pobite gdy tylko wyjdzie Diablo III.


Oj nie wiem... StarCraft II: WoL nie dał rady... DIII coś mi się zdaje że też nie da rady, mimo tego że wszyscy na tą grę czekają. Jeszcze może próbować teoretycznie (bo nie wiadomo czy w ogóle istnieje plan) WarCraft IV... ale chyba też nie da rady. Po prostu CoD jest wydawany co roku, a Blizz jak wydaje coś to raz, ale porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Black Opsem to jest dziwna sprawa. Gra ma gorszy tryb multi od poprzedniczek, mimo wprowadzonych dodatków (kasa, tagi) a jednocześnie chyba najciekawszą kampanię z najlepszym scenariuszem wśród serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie lag panujący w multi (ten sprawiający, że "wpakowałem w niego 90 j***nych kul i nic?!") to IMO najlepsza część serii... po COD 2 i 4. MW2 w multi ssie przy Black Ops. Treyarch wprowadził świetne rozwiązania, takie jak flak jacket czy wysoka cena za tubę i od razu przyjemniej się gra. Nadal najprzyjemniej mi się gra po lanie ze znajomymi w COD 2 (na PC oczywiście), ale jeśli mam grać z nieznajomymi (na konsolach), to Black Ops>MW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 18:39, DavidV napisał:

Że też wiara kupuje takie gówna.


Dla mnie osobiście to równierz nic specjalnego ale to nie znaczy że musi być to gówno.Skoro tylu osobą się w to dobrze gra i się świetnie bawią niech kupują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@nVid: Wysoka cena za tubę? Nie stwierdziłem. Chyba szybciej to, że tuby zostały osłabione znacznie w porównaniu do MW. Wybuch z tuby ma chyba mniejszy promień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DavidV, jak mają kasę to mogą sobie pozwolić na kupowanie "takiego gówna" i sprawdzenie osobiście czy bylo warto. To nie to co w Polsce, gdzie jednak większość graczy musi wybierać, czy kupić Black Opsa, czy może jedną kilku innych gier wychodzący w danym czasie.

A co do oceny, która część CoDów jest najlepsza to moim zdaniem gra od InfinityWard jest dużo lepsza. W BO jedynie zombiaki są dosyć ciekaw,e ale to za mało żeby mnie zainteresowało, dlatego zostawiłem tę grę bratu, a sam gram w Bad Company 2 ;p (bo MW2 sprzedałem, żeby kupić Black Opsa niestety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo że BO sprzedał się w większej ilości egzemplarzy to moim zdaniem i tak MW2 jest lepsze tak jak i dla wielu Polaków,mam nadzieje że MW3 sprzeda się jeszcze lepiej bo ja akurat jestem po stronie IW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze IW robiło lepsze gry. Myślę,że gdyby IW zrobiło CoD World at War to bym przesiedział ok 600h jak w CoD 4.

Treyarch- you''re shit! Go away. Nie popełnię już tego błędu, mam was gdzieś Treyarch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 09:54, RaF20B napisał:

Mimo że BO sprzedał się w większej ilości egzemplarzy to moim zdaniem i tak MW2
jest lepsze tak jak i dla wielu Polaków,mam nadzieje że MW3 sprzeda się jeszcze lepiej
bo ja akurat jestem po stronie IW.

Bo Polacy lubią "cheese" i kill streaki które same nabijają kolejne killstreaki, albo wszechobecne i mocarne tuby to dla naszych rodaków frajda. Dla mnie nie- wybieram BO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować