Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cenega wyda Torchlight II. Nie musimy się bać o polonizację?

68 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2011 o 15:49, DonSzabla napisał:

Torchlighta 2 na pewno nie kupię (chyba że zostanie dołączona do jakiegoś czasopisma).
Jedynka była strasznie nudna i monotonna.

a czego spodziewałeś się po grze typu diablo przecież one polegają na grind festiwalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 15:23, Numenpl napisał:

Borderlands GOTY - jedyna gra której nie skopali totalnie co w ich historii to
istna rzadkość(praktycznie wydali ENG wersję i tyle)


Warto wspomnieć, że tutaj również skopali. Gra była w zasadzie nie-do-dostania, nawet w sklepie internetowym cenędzy jej nie było. Wpadki zaliczyli oczywiście dwie. Kolejna - kody do "Kompanii graczy" z Borderlands: GOTY...nie działały...
Z Fallout 3 to już w ogóle pojechali. Dorzucili Polakom Starforce'a. Tylko my i Rosja go mieliśmy. Mody oczywiście nie działały. Patche również z uwagi na odmienne binarki.

Dorzucę do tego:

Red Dead Redemption - nigdzie nie można tego było dostać. Cenega tłumaczyła się statkiem który nie dotarł do portu (ufo?) czy jakimś innym absurdalnym problemem.

Fallout: New Vegas: poprawki dostępne w najlepszym wypadku po kilku tygodniach od premiery, problemy z DLC (do tej pory cenędza ich nie wydała, co więcej, brak jakichkolwiek informacji nt. pl napisów do nich (głowa w piasek i grają głupa, jak zwykle to "nie ich wina").

I zgodzę się - nie było w Polsce gorszego dystrybutora. Czego się cenędza nie dotknie, to psuje. Zawsze mają jakieś problemy (oczywiście, nie z ich winy, a jakże), których nie ma nikt inny. Niech oni lepiej przestaną wydawać gry i oddadzą tą działalność w ręce kogoś kompetentnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że w Torchlight 2 wbudują w możliwość odmieniania nazw przez rodzaje, tak że nie będzie kwiatków językowych w stylu wymyślonego przykładu: "Twardy drewniany laska".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 15:47, Growin napisał:


> GTA IV - ta gra to w zasadzie legenda nie tylko pod względem optymalizacji
ale
> też i polonizacji która sprawiała więcej problemów niż mogło się wydawać.
Fakt. Cenega skopała optymalizację tej gry. A jakość tłumaczenia woła o pomstę do nieba.

A co ma Cenega do optymalizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2011 o 16:15, Witka1995 napisał:

A co ma Cenega do optymalizacji?

Tyle samo co do jakości spolszczenia w GTA 4. NIC. Nie wiem dlaczego ta gra znalazła się na liście kolegi wyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, tylko kiedy dokładnie wyda? Bo w kontekście tego, że Torchlight 2 ma mieć premierę w lipcu, napawa mnie niepokojem to "włączenie do planu wydawniczego na 2011 rok"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 16:15, Witka1995 napisał:

A co ma Cenega do optymalizacji?

widzisz takie ufo afterlight do dupy działało przez Cenegę dając starforce i trzeba było czekać do patch 1.7 bezpośrednio od twórców co owego starshita usuwa i nagle gra działa bez zarzutów.

Faces of War - to kolejny przykład wersja nie cenegowska działa dobrze natomiast tutaj bez jakiegokolwiek krycia otwarcie przyznali że H(Cr)ackera trzeba było zatrudnić bo tak zjebali grę tymi swoimi zabezpieczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z grami od Cenegi nie miałem większych problemów - no,może poza " Fallout 3 ",gdzie oryginalna gra nie ruszy,bez ... ;)
problemu z zakupem '' Borderlands GOTY '' też nie miałem - co prawda na półce nie znalazłem ale zamówiłem sobie w internetowym sklepie Empiku ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie gram w pierwszą część gry i jestem nią mile zaskoczony. Jak się zacznie grać, to naprawdę trudno przestać. :) W drugą część zagram obowiązkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat jeśli chodzi o GTA 4 to optymalizacja taka fajna w oryginale nie była, nie wiem jak było w wersji od Cenegi, bo sam mam ze Steama (bo nigdzie nie można było dostać...zresztą premiera EFLC też nie była ciekawa z tydzień czekałem w ostateczności zamówiłem na gram.pl bo się nie doczekałem)

Ogólnie jeśli chodzi o Cenegę to za wiele styczności nie miałem ale mam złe zdanie o Cenedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już wymieniamy tytuły to można dodać grę Jack Kane, która pod Windows 7 nie działa z powodu dodanego przez Cenędzę zabezpieczenia. Podczas instalacji wyskakuje komunikat, że wersja czegoś-tam (chyba starforce) jest niekompatybilna z systemem i tyle z grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak będzie się przedstawiała kwestia późniejszej obsługi gry. Czy Cenega stanie na wysokości zadania i będzie wpuszczać ewentualne patche. W "jedynce" wkurzyło mnie to, że polska wersja gry nie współpracowała z ogromną liczbą modów fanowskich. W przypadku "dwójki" mam nadzieje, że Cenega da wybór jaką wersję chciałoby się zainstalować. Bez zastanowienia wybrałbym angielską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 18:25, HumanGhost napisał:

Ciekawe jak będzie się przedstawiała kwestia późniejszej obsługi gry. Czy Cenega stanie
na wysokości zadania i będzie wpuszczać ewentualne patche. W "jedynce" wkurzyło mnie
to, że polska wersja gry nie współpracowała z ogromną liczbą modów fanowskich. W przypadku
"dwójki" mam nadzieje, że Cenega da wybór jaką wersję chciałoby się zainstalować. Bez
zastanowienia wybrałbym angielską.

A ile zapłaciłeś za polską wersję? Ja kupiłem na Steam Torchlighta za ok. 10 zł jakieś 3 miesiące po polskiej premierze. Wszystkie mody działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 18:30, buggeer napisał:

A ile zapłaciłeś za polską wersję? Ja kupiłem na Steam Torchlighta za ok. 10 zł jakieś 3 miesiące po polskiej premierze. Wszystkie mody działają.


Kupiłem w jakiejś promocji w Auchan czy jakims takim markecie trochę później niż Ty. Ile zapłaciłem? Na pewno poniżej 30zł. Z wersja steamową wszystko działa, to wiem. Niestety z pudełkową polską już tak różowo nie jest. Część fajnych modów działa, ale znaczna mniejszość. Mniej popularnych nie sprawdzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować