Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bethesda Softworks obchodzi 25. urodziny

27 postów w tym temacie

Sto lat!

Co by nie powiedzieć, mamy do czynienia z solidną firmą, która robi dobre, a czasem nawet rewelacyjne gry.
Oby podejście do następnego F było identyczne jak przy NV. Dać Obsydianowi silnik z Skyrim i niech chłopaki tworzą po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Należy dodać, że w ostatnich latach Bethesda zajmowała się nie tylko kolejnymi odsłonami wspomnianego przed chwilą cyklu - firma ta zyskała prawa do serii Fallout. Fallout 3 oraz Fallout: New Vegas to najlepsze dowody na to, że spółka wciąż jest w świetnej kondycji.


Szanowny autorze tekstu, nie masz chyba na myśli jakości tych gier?
O ile co do Failout 3 nie można mieć wątpliwości, że było to 10 kilo kaszany z majonezem o tyle New Vegas był dużym krokiem naprzód w kwestii przeniesienia serii gier RPG w mechanikę FPS.
Och...i zrobił go Obsidian

A żyj sobie Bethesdo, tylko wstydu oszczędź jak to było w przypadku FO...Failout 3
Co to będzie ze Skyrim. Mmm...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie zauważyłem newsa z okazji 25-lecia serii Might & Magic. Co do Bethesdy, to gry tej firmy zwyczajnie mi się nie podobają, choć nadal nie zagrałem w Fallouta 3, który na gameplayach prezentuje się interesująco (plus), ale nazywany jest Oblivionem w postapokaliptycznym świecie (minus).

BTW. Jak to jest z Rage? Grę robi id Software, wydaje Electronic Arts, a tymczasem jest wspomniana w newsie o Bethesda Softworks. Byłbym wdzięczny za wyjaśnienie mi tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2011 o 18:53, Gumisiek2 napisał:

BTW. Jak to jest z Rage? Grę robi id Software, wydaje Electronic Arts, a tymczasem jest
wspomniana w newsie o Bethesda Softworks. Byłbym wdzięczny za wyjaśnienie mi tego.

Beth wydaje tą grę. EA miało ją wydawać, ale id przeszło pod skrzydła Zenimax/Beth i się zmieniło co nieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie cierpię gier Bethesdy za kompletny brak fabuły. Fajnie jest pobiegać po otwartym świecie itp., ale nie daje to zbyt wiele satysfakcji gdyż jesteśmy w tym świecie sami i nijak się pochwalimy swoimi osiągnięciami/odkryciami z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 20:47, Aver88 napisał:

A ja nie cierpię gier Bethesdy za kompletny brak fabuły.

Grałeś w jakiegoś TESa?

Dnia 29.06.2011 o 20:47, Aver88 napisał:

Fajnie jest pobiegać po otwartym
świecie itp., ale nie daje to zbyt wiele satysfakcji gdyż jesteśmy w tym świecie sami

To nie graj w gry SINGLE-PLAYER.

Dnia 29.06.2011 o 20:47, Aver88 napisał:

i nijak się pochwalimy swoimi osiągnięciami/odkryciami z innymi.

Bez achievementów już się grać nie da?

No i zapomniałem o najważniejszym.
Sto lat Bethesda Softworks! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@SOS_PL

Czy Fallout 3 był kiepską grą? Jestem przekonany, że nie, ale to kwestia gustu. Firma Bethesda Softworks była wydawcą New Vegas - chcąc nie chcąc również zbiera "kudosy" za tę produkcję. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Michael-O

Zbiera, a nie powinna. Dodatkowo Obsidianowi się obrywa za to, że NV był na przestarzałym już silniku trójki co zaowocowało o wiele niższą średnią ocen, co jest dla mnie nie pojęte :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zepsuli Fallouta (mogę naprawdę dużo pisać o tym co zrobili z tą grą ale robiłem to wiele razy na wielu forach i nie chce mi się znowu) a Oblivion to jedna z najnudniejszych gier w jakie grałem.

20110630004106

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 21:07, MacJak napisał:

> A ja nie cierpię gier Bethesdy za kompletny brak fabuły.
Grałeś w jakiegoś TESa?

Co z tego, że Morrowind / Oblivion miały fabułę, jak na główne wątki składały się najbardziej nudne i upierdliwe questy z całego contentu. Do Obka podchodziłem ze cztery razy i jak tylko brałem się za główny wątek odchodziła mi ochota na granie i tytuł szedł w odstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm a więc, droga Bethesdo, życzę Tobie: więcej różnorodności w grach, mniej kopiowanych lokacji, questów i NPC, udanego pożegnania z level-scallingiem i nowego silnika graficznego (takiego na miarę 2011 roku).

I oby Skyrim okazał się czymś więcej, niż Oblivionem z nieco poprawioną grafiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sto lat!!! :)

Jestem już troche stary i coraz mniej gier mnie potrawi przykuć do komputera ale gry Bethesdy zawsze to potrawią:)Czekam z niecierpliwością na Skyrim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować