Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2007 o 00:53, Dann napisał:

Wiecie, czym jest 10 dni grania w grę taką, jak WoW ? Jako Hardcorowcy powinniście wiedzieć,
ale i tak to napiszę : JEST NICZYM !!! Przez 10 dni można jedynie dojść do wniosku, ze chcę
grac dalej bo zapowiada sie fajnie, a ja zupełnie nic o tej grze nie wiem !!!

No pewnie. Najlepiej jest testować grę przez dwa miesiące przez które średnio rozgarnięty chłopek przejdzie całą grę. Zresztą po co dwa miesiące? 14 dni czasu gry wystarczą na dojście do 60 levelu, co dla dzieciaków mających w czasie ferii możliwość grania po 12 godzin dziennie lub więcej oznacza realnie 3-4 tygodnie. Przez 10 dni można więc poznać połowę gry (bez rozszerzenia).

Dnia 03.01.2007 o 00:53, Dann napisał:

Ja potrzebowałem około DWÓCH MIESIĘCY, aby móc wyrobić sobie o tej grze jako taką opinię.

Mi wystarczyło 5 godzin gry i godzinne obserwowanie 60-osobowego rajdu 60-levelowców. :)

Dnia 03.01.2007 o 00:53, Dann napisał:

Także IMO argument z trialem mozecie sobie miedzy bajki wsadzić....
A pozostając przy nawiązaniu do ferrari, jakbyście juz trochę pojeżdzili, to ciężko byłoby
wsiąść spowrotem do starej Łady albo syrenki :-).

Jak byś pojeździł godzinę pojazdem księżycowym w czasie wypraw Apollo, to też pewnie też byś nie chciał z powrotem jeździć rowerem na Ziemi. Tylko co to za argument? Jak Cię na coś nie stać, to za mało zarabiasz, więc Cię nie stać. I kropa.

Dnia 03.01.2007 o 00:53, Dann napisał:

I nie wmówicie mi, ze jest inaczej ... :-/ Wiem, bo grałem :-P

5 milionów innych ludzi też. :P

Dnia 03.01.2007 o 00:53, Dann napisał:

Tak samo reklam w TV też nie szanuję :-//

Wiesz w TV, to reklamowanego produktu nawet nie poliżesz. W WoWa mimo wszystko można sobie pograć za darmo i mimo wszystko wyrobić sobie opinię i kwestię czy gra jest warta swojej ceny. Klienta mogłeś legalnie ściągnąć z WWW, a trialowy kod 10-dniowy też udaje się dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2007 o 17:45, Olamagato napisał:

No pewnie. Najlepiej jest testować grę przez dwa miesiące przez które średnio rozgarnięty chłopek
przejdzie całą grę. Zresztą po co dwa miesiące? 14 dni czasu gry wystarczą na dojście do 60
levelu, co dla dzieciaków mających w czasie ferii możliwość grania po 12 godzin dziennie lub
więcej oznacza realnie 3-4 tygodnie. Przez 10 dni można więc poznać połowę gry (bez rozszerzenia).


Jasne, jak się gra po 12 h dziennie ... OMG :-O. Ale nawet i to nie trzyma się kupy. Odrazu pierwszy raz się logujesz i momentalnie dochodzisz do lv 60 jasne ... mi pierwszy 60 lv zajął około 1,5 miesiąca. A przecież jest to tylko jedna postać i jedna strona konfliktu.
IMO w ogóle nie powinni dawać takiego triala, gdyż IMO po jego "przejściu" i tak nie będziesz dalej wiedział, czy gra jest dobra czy zła ... bo niby na jakiej podstawie możesz to stwierdzić ? I na 99 % będziesz chciał pograć trochę dłuzej. Chyba, ze np. nie lubisz tego gatunku gier , ale wtedy sciąganie tego triala mija się z celem.

Dnia 03.01.2007 o 17:45, Olamagato napisał:

Mi wystarczyło 5 godzin gry i godzinne obserwowanie 60-osobowego rajdu 60-levelowców. :)


Obserwowanie rajdu ? 5 h gry ? - bez dalszego komentarza. Widocznie mamy trochę inny pogląd na sprawę.

Dnia 03.01.2007 o 17:45, Olamagato napisał:

Jak byś pojeździł godzinę pojazdem księżycowym w czasie wypraw Apollo, to też pewnie też byś
nie chciał z powrotem jeździć rowerem na Ziemi. Tylko co to za argument? Jak Cię na coś nie
stać, to za mało zarabiasz, więc Cię nie stać. I kropa.


Tylko po co w takim razie testować, skoro i tak wiesz, ze nie będzie Cię na to stać ?

Dnia 03.01.2007 o 17:45, Olamagato napisał:

Wiesz w TV, to reklamowanego produktu nawet nie poliżesz. W WoWa mimo wszystko można sobie
pograć za darmo i mimo wszystko wyrobić sobie opinię i kwestię czy gra jest warta swojej ceny.


Żadna taka opinia ... (IMO)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Chciałem się zapytać o world of warcraft, jako ze w ogóle w niego nie grałem, ( tak, wiem! Trudno w to uwierzyć!) jestem wielkim fanem tego gatunku gier. (MMORPG) i RPG.
Chciałbym się dowiedzieć cos więcej o tej grze. (najlepiej wszystko co wiecie!)
Ponieważ niedługo chciałbym grajcować w tę grę.
Słyszałem ze trzeba płacić podatek... jak durzy??? I jak? Proszę was o rychłą odpowiedź.
Być może niedługo zobaczymy się w grze... dzięki wam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stron i recenzji WoWa masz ogromna ilosc, poprostu uzyj Google. Mozesz poprzegladac forum www.mmorpg.pl, mozesz zobaczyc najwiekszy PL serwis http://worldofwarcraft.com.pl/

Sciagnij sobie 10 dniowego darmowego triala z www.worldofwarcraft.com, chociaz to daje poglad na 10% gry, ale zawsze cos

Co to znaczy podatek? Chyba abonament?
Kupujac WoW za 99zl dostajesz 1 miesiac gry, potem masz do wyboru albo placenie prepaidem (karta, ktora kupujesz od chociazby na allegro za jakies 115zl i pozwala ona na gre przez 2 miesiace), albo karta kredytowa (dzialaja eKarta z mBanku i visa electron z Inteligo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 15:56, JJanosiKK napisał:

needuje helpa

mam rogala 19 lvl,wbijam na BG!troche tam poszpilalem!mam 2 miejsce nawet :D a tu nagle biegnie
kolo z ally (ja w hordzie) z flaga i czaje sie na niego z ambushem w stealhu!i co...??disconnect!no
spoko!caly wkw jestem i probuje sie polaczyc ponownie!wybieram postac,klikam enter word,pasek
dojezdza do konca,jeszcze 10 sekund i znowu...disconnect!czasem jeszcze przez pare sekund widze
plansze gry ale potem i tak dostaje disconnecta ;/ wiec...czy mieliscie cos takiego?mam juz
plakac czy poczekac a all sie zrobi samo??:P z gordzy dzieki za hlp ;]


Z tego co opisujesz miałem podobny problem (teraz zrobiłem przerwę w WoWa) na serwerze Eonar. To zdarzało się dosyć często, i to jest prawdopodobnie błąd na serwerze. Po kilku "wchodzeniach" do świata wreszcie udało się dostać, a na chacie ludzie nie oszczędzali przekleństw (więc to na pewno nie była wina TP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 17:45, Olamagato napisał:

> I nie wmówicie mi, ze jest inaczej ... :-/ Wiem, bo grałem :-P
5 milionów innych ludzi też. :P


Mała poprawka że się wtrącę :)
7,5 milionów ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trial WoW = 20lv max więc ja nie wiem, jak chcesz pół gry zobaczyć.
Trial jest reklamą, niczym innym i zawiera najprzyjemniejszą cześć gry.
Zresztą, reklama jak każda. Pic na wode, fotomontaż jak ktoś napisał wczoraj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie znowu gwowcom gula lata że nie stac ich na WoWa ! Coś nie za bardzo ciekawe to gw skoro no stop się "produkujecie" na forum zamiast grac ! ŻENADA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 19:26, pitigast napisał:

No nie znowu gwowcom gula lata że nie stac ich na WoWa !


Trochę kultury prosze ja Ciebie. Co to w ogóle za zwrot "gula lata"? ;-)

Dnia 03.01.2007 o 19:26, pitigast napisał:

Coś nie za bardzo ciekawe to gw skoro no stop się "produkujecie" na forum zamiast grac ! ŻENADA !


Widzisz, bo jest pewno różnica. Żeby zrobić mije/quest/trochę połazić w GW nie musisz poświecić tyle czasu co w WoW. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

omg zrobilem jak kazaliscie!odczekalem z 2 godzinki potem wlaczam i jest oks!za ok 45 min zas disconnect!ale mam WKW!!akurat wtedy przegrywalismy 2:0 a zmienilo sie na 2:2 i mielismy flage tych ciuli;/ NOSZ JA PIERRRR****!!!!!!a musze te JE***E klocki i honor na itemy uzbierac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 18:12, cedricek napisał:

Chciałbym się dowiedzieć cos więcej o tej grze. (najlepiej wszystko co wiecie!)


czlowieku gdybym mial ci napisac cos o tej grze to musial bym sie rozpisac w tym poscie na 50 str chyba ;p a moja wiedza ogranicza sie narazie do 19 lvla bo od 25.12 dokladnie zaczalem grac ;p tak malo gralem a ta gra ma tak mega duzo w sobie ze tu nie da sie wszystkiego ogarnac ;] WoW jest taki rozbudowany i wspaniale zaplanowany ze zadko znajdujesz bledy i sa one naprawde minimalne i nie denerwujace :D moim zdaniem jest to najlepsza gra tego gatunku :D warta swojej wysokiej ceny i poswieconego na nia czasu :P tylko potem na szkole go brakuje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 20:36, Draqoon napisał:

jedno pytanko: jak sie nie kupi dodatku to bedzie mozna levelowac do 70lvl?


Trzeba kupić dodatek żeby dojść do 70 lvl niestety :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 20:44, mardzion napisał:

ze wzgledu ze nikt mi nie odpowiedzial to pytam ponownie czy w WoWie da sie jakos usawic strzalki
do zadan bo to sie czasem przydaje


z tego co sie orietuje to nie, chyba ze jest jakis mod co pokazuje, ale z takim sie jeszcze nie spotkalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się