Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2007 o 23:55, Draqoon napisał:

czy ktos moze mi powiedziec czy wszystkie te patche ktore sie sciagaja, po zainstalowaniu mozna
wyrzucic do kosza czy trzeba trzymac na dysku? (strasznie duzo miejsca to zajmuje)


Jak na moj gust to trzeba trzymac. Bo to sie dociagaja nowe obszary, zmiany itp :P W normalnych grach tez nie usuwasz patchy po zainstalowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z WoWem i liczę na waszą pomoc. Otóż osiągnąłem 20lvl i przestałem dostawać XP, niezależnie od lvlu ubijanych mobów. Co z tym zrobić? Czy przyczyną może być to, że jak narazie mam konto trialowe i to jest limit lvlu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 00:11, Pelu89 napisał:

Mam pewien problem z WoWem i liczę na waszą pomoc. Otóż osiągnąłem 20lvl i przestałem dostawać
XP, niezależnie od lvlu ubijanych mobów. Co z tym zrobić? Czy przyczyną może być to, że jak
narazie mam konto trialowe i to jest limit lvlu?

Tak, konto trial umozliwa osiagniecie maksymalnie 20 poziomu.
Aby grac dalej, musisz wykupic gre. Oczywiscie mozesz zalozyc kolejna postac i bawic sie od poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 23:58, Keroth napisał:

Jak na moj gust to trzeba trzymac. Bo to sie dociagaja nowe obszary, zmiany itp :P W normalnych
grach tez nie usuwasz patchy po zainstalowaniu :)


Ja kasuje ;) I te z WoW i z innych gier ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 screeny:
- Czuje sie prawie jak w Burning Crusade
- Blizz zmienil troszke teren przy Dark Portalu, ale zapomnial poprzesadzac kwiatki ;)

20070106013519

20070106013624

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 01:37, Volvox napisał:

- Blizz zmienil troszke teren przy Dark Portalu, ale zapomnial poprzesadzac kwiatki ;)


To dobry motyw na kwiatki w outlandzie. Takie które będą wisiały w powietrzu, niedostępne nawet dla tych co by wylądowali w pobliżu na latajce :P Druid we flight formie mógłby wziąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 02:03, Michal256 napisał:

> - Blizz zmienil troszke teren przy Dark Portalu, ale zapomnial poprzesadzac kwiatki ;)


To dobry motyw na kwiatki w outlandzie. Takie które będą wisiały w powietrzu, niedostępne nawet
dla tych co by wylądowali w pobliżu na latajce :P Druid we flight formie mógłby wziąć :P

To by z druidów by się zrobiła prawdziwa elita wśród tej profesji. Ale motyw w sumie pasuje - skoro w Outlandzie skały i całe fragmenty kontynentów mogą latać, wodospady padają znikąd to czemu pojedyncze kwiatki nie mogłyby sobie od czasu do czasu polatać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 02:03, Michal256 napisał:

(...) Druid we flight formie mógłby wziąć :P


Tia, podlatuje druid, siada na kwiatku i zbiera nektar... - Krowy robiłyby miód :].

Najlepsze jest to, że do tej pory Druidzi (zwłaszcza Feral''e) to była jedna za najbardziej poszkodowanych klas. Ja w sumie nigdy nie narzekałem, dla mnie PvP''ing druidem zawsze był czystą przyjemnością :>. W każdym razie w TBC Feral''e dostają potężnego kopa ^^.

Wyskillowani Feral''e, którzy do tej pory niszczyli na BG''s, teraz wracają jeszcze potężniejsi - ja bym się bał =P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to mozliwe, ze mam zainstalowana wersje amerykanska gry a konto mam na serwerze europejskim i dlatego nie moge sie zalogowc (jestem nowy nie znam sie za bardzo ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 13:16, T34 napisał:

Jestem przy wymianie kompa.
Czy ktoś może orientuje się, które pliki zgrać sobie aby uniknąć ponownego update od wersji
pudełkowej, po zainstalowaniu WOWa na nowym kompie?

Najprościej: skopiuj cały folder z grą na nowy dysk i tyle, reinstalować gry z płyt nie musisz, poprostu odpalasz wow.exe i grasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej pytanie

czy CDP potwierdzil kiedy dostaniemy TBC?? zostana wyslane 15? 16? czy kiedy ? ktos cos wie?? jakis "blue post" byl by mile widziany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 14:33, Kazaam napisał:

hej pytanie

czy CDP potwierdzil kiedy dostaniemy TBC?? zostana wyslane 15? 16? czy kiedy ? ktos cos wie??
jakis "blue post" byl by mile widziany ;)


niestety nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się