Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2007 o 12:41, Cezar94 napisał:

pomocy wczoraj ktos mi odpisał ze na oficialu pvp jak ktos mnie zabije to nie moze nic mi zabrac

prosze potwierdzenie kogos kto gra na pvp i wie napeno i co dodatkowego jest na serwie pvp


potwierdzam nic nie tracisz po smierci, a na serverach pvp nie ma nic dodatkowego niz na innych serverach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 12:43, enerkom napisał:

> pomocy wczoraj ktos mi odpisał ze na oficialu pvp jak ktos mnie zabije to nie moze nic
mi zabrac
> > > prosze potwierdzenie kogos kto gra na pvp i wie napeno i co dodatkowego jest na serwie
pvp

potwierdzam nic nie tracisz po smierci, a na serverach pvp nie ma nic dodatkowego niz na innych
serverach.


WIELKIE DZIĘKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 13:12, Cezar94 napisał:

wIE KTOS MOZE CZY DA SIE OKRADAC NPC


Jeśli jesteś rogue na początkowych levelach u trenera zdobywasz umiejętność okradania humanoidów (przynajmniej tych którzy mają sakiewki). Działa tylko wtedy gdy masz włączony Stealth. Nie jestem pewien ale dzięki temu spellowi możesz okraść nawet graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 13:12, Cezar94 napisał:

wIE KTOS MOZE CZY DA SIE OKRADAC NPC



hehe, nie nie da sie :) Az tak gra nie jest rozbudowana pod względem interrakcji z NPC.


A teraz moje refleksje co sklepu gram.pl. Coraz bardziej nie pokoi mnie to, że nie ma napisanej daty premiery TBC na 16 stycznia. W pre-orderach zawsze CDP dawał gwarancję na dostarczenie gry 1-2 dni przed pemierą. Hm... może nei dostarczenie, a wysłanie 1-2 dni przed premierą, co w rezultacie wychodziło, że gra była ten dzień lub w dzień premiery u nas w domu. A z samym Masterlinkiem było trzeba się samemu dogadywać, czyli dzwonić i męczyć ich by dostarczyli na czas przesyłkę. Ostatni raz miałem z nimi do czynienia podczas premiery WoW''a :P.

Czy ktoś z zspołu CDP mógłby uspokojic graczy, że przesyłka dojdzie tego 16-17 stycznia? Bo jeżeli się okaże, że nie, to większość graczy anuluje zamówienia i pójdzie kupić w dniu premiery do sklepu i kupi to cudeńko nie patrząc na 10 zl tańszą grę w sklepie gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powidzie jakie adonki trzeba wgrac zeby jnterfej tak jak na zdjeciu wygladał iodp czy rogal moze okradac hraczy na pvp serwerze a dodatkowa jak zabije gracza czy moze okrasc go z ekwipuku

20070107133659

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prosze o udzielenie odpowiedzi jeszcze na to co zronis zeby wszystkie torby zamieniły sie w jedna i czy za adonny bizard nie daje bana na konto Prosze o udzielenieos wiedział i był na forum
odpowiedzi jak by kt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

graczy nie mozesz okradac nawet na pvp jedynie po zabiciu goscia lootujesz jego cialo i dostajesz jakies smieszne grosze z 2-3s

co do screena to jest bardzo nie wyrazny ale nie widze tam zadnych specjalnych addonow wiekszosc to blizzarda ktore mozna sobie wlaczyc w menu interface. jedynie te paski z hp graczy w rajdzie to moze byc ct raid assist.

a do toreb to chyba all in one inventory czy cos takiego

bliz nie daje bana za addony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy, ale o każde pierdółkę będziesz się pytał? Blizzard ma cały dział forum poświęcony modyfikacjom interfejsu, są stronki pełne modów - np. wow.curse-gaming.com , gdzie masz ich pełno do wyboru, wystarczy popatrzeć co jest najbardziej popularne i jak wygląda.
Tak poza tym, znajdz sobie kogoś w grze i popytaj - albo poświęć troche czasu i sam się dowiedz. Szukasz wcześniej "bardzo dobrej gildii", ale też żadnego wysiłku nie wkładasz, by choć troche zdobyć podstawowe informacje.
Tak, jestem złośliwy. Ale daleko nie zajdziesz, jeśli sam nie nic nie popróbujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Otóż chciałbym sobie kupić WoW''a ale nie wiem w jaki sposób mam płacić abonament!!! Możecie mi pomóc??? Słyszałem coś o kartach pre-paid ale nie wiem o co w tym chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 18:50, Pepper Ronie napisał:

Mam pytanko. Otóż chciałbym sobie kupić WoW''a ale nie wiem w jaki sposób mam płacić abonament!!!
Możecie mi pomóc??? Słyszałem coś o kartach pre-paid ale nie wiem o co w tym chodzi...


jak nie wiesz o co chodzi? normalnie tak jak w telefonach komorkowych na karte :). Karat pre-paid kosztuje w sklepie gram.pl 109zl i doladowywuje konto o 60 dni gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 18:54, enerkom napisał:

jak nie wiesz o co chodzi? normalnie tak jak w telefonach komorkowych na karte :). Karat pre-paid
kosztuje w sklepie gram.pl 109zl i doladowywuje konto o 60 dni gry.


Dzięki!!! Wiesz jestem niewtajemniczony... U mnie gra kosztuję 18 euro (mieszkam w Irlandii) i w dodatku ma kartę pre-paid. A karty pre-paid są po 20 euro.... Więc taniocha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gral ktos w bete BC? Jakies dobre porady ktore moga sie przydac teraz albo zara po starcie? Co mozna juz zbierac zeby dobrze sprzedac po starcie BC? Czy potrzebna bedzie reputacja u Wildhammer (slyszalem ze trzeba miec zeby kupowac lying mounty)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 18:59, Pepper Ronie napisał:

Dzięki!!! Wiesz jestem niewtajemniczony... U mnie gra kosztuję 18 euro (mieszkam w Irlandii)
i w dodatku ma kartę pre-paid. A karty pre-paid są po 20 euro.... Więc taniocha!!!


Mozesz jeszcze placic karta kredytowa (jak zaplacisz za 3 lub 6 miesiecy to bedzie taniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 19:04, Volvox napisał:

Czy gral ktos w bete BC? Jakies dobre porady ktore moga sie przydac teraz albo zara po starcie?
Co mozna juz zbierac zeby dobrze sprzedac po starcie BC? Czy potrzebna bedzie reputacja u Wildhammer
(slyszalem ze trzeba miec zeby kupowac lying mounty)?

Na pewno wszelkiego rodzaju kamienie :) Jewelcrafting wymiata. Co do reputacji nie wiem, skupiałem się na rozwijaniu Shamana Draenei od zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.01.2007 o 20:25, Cymciak napisał:

Na pewno wszelkiego rodzaju kamienie :) Jewelcrafting wymiata. Co do reputacji nie wiem, skupiałem
się na rozwijaniu Shamana Draenei od zera.

A jak ta rasa sprawuje się jako szaman? Może równać się z orkami, taurenami i trollami? Dużo mają "własnych" czarów czy różnice są jedynie kosmetyczne? Tak sobie właśnie myślałem czy po zakupie dodatku nie wybrać paladyna lub szamana draenei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 20:26, Sephirath napisał:

Jakie są różnice w koszcie gry na miesiąc, jak się płaci kartą za miesiąc a jak naraz za np.
6 miesięcy?


No tu jest problem bo jesli karta pre-paid kosztuje 20 euro to wychodzi 10 za miesiac i jest bardzo tanio, bo chyba jest 13 za miesiac 12 za 3 i 11 za 6.. jakos tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się