Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

swego czasu (rok temu ? ) pisałem o dość niekonwencjonalnym pomyśle stworzenia grupy z samych tylko paladynów. Idea spotkała się delikatnie mówiąc z sceptycznym przyjęciem :) Śpieszę zatem donieść, że wszystkie instancje nieraidowe zrobiliśmy "lekkim dydem". Ze zrozumiałych względów najłatwiej nam poszło a wręcz to była rzeź niewiniątek, w Stratholme i Scholomance. obecnie konczymy przygotowania do "przejęcia" epickich rumaków. Niestety jako druzynowy healer , honor musiałem schować do kieszeni i ubrać sie w ciuchy. Warto jednak było, krytole rzędu 4000 nie są zowu az tak bardzo rzadkie :)

W miedzyczasie stworzylismy inną również mało konwencjonalną ekipę, której siłą ma być stealth. Tworzy ją trzech druidów i dwóch rzezimieszków. Zabawa jest przednia gdyż kompletnie trzeba się przestawić na diametralnie inny styl walki.
Jezeli spotkacie na Argend Dawn pięciu palów na epickich rumakach albo 5 elfic na białych kotach to najprawdopodobniej bedzie nasza ekipa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i znowu codwumiesieczne sprawdzenie wowa i moj piekny ping;(;( szlak mnie trafia,w gw moge grac normalnie to czemu w wowa nie moge:/szkoda slow...

20070109131452

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 11:05, hanmeg napisał:

swego czasu (rok temu ? ) pisałem o dość niekonwencjonalnym pomyśle stworzenia grupy z samych
tylko paladynów. Idea spotkała się delikatnie mówiąc z sceptycznym przyjęciem :)


Jeszcze pamiętam tamte rozmowy. Ciekaw jestem jak się to rozwineło. Rozumiem ze jest w obrębie grupy specjalizacja? Szmaty czy to znaczy ze jestes palladynem ubranym w cloth? ;) Jak radzicie sobie z brakiem range dps?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 13:37, Cezar94 napisał:

Mam pytanie jak dostac sie do winterspring od iroforge

Kawał drogi, ale - wersja kompletnie dokładna - najpierw na wschód od Ironforge, do Loch Modan, północ, do Wetlands, stamtąd statek do Auberdine, południe do Ashenvale, Północny Wschód do Felwood i znowu Północny Wschód, poprzez Timbermaw Hold, na wschód - pełen wrogich furbolgów, z którymi można dorobić sie jednak neutralnej reputacji i przejść bez utarczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 09:23, Snake_GMC napisał:

Dla równowagi zagraj po stronie Hordy. :P Dlaczego? W Sojuszu gra za dużo początkujących i
za często dostajemy na BG. -.-


Kiedys dawno tak sie zdarzalo. Nie wiem jak u was, ale w naszej strefie BG wygrywam ok 70% pojedynkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie dokladnie co daje umiejetnosc przy danej broni. np. Krasnolud ma +5 do Gun, a czowiek +5 do Swords. Jak duzy to bonus? (glownie mysle czy wziasc krasnala jako huntera czy moze lepiej poczekac na dranei - leczenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żyrafa masz plyte glowna na NF4? Jak tak to wszystko wyjasnia :) Po prostu blizzard cos zmienil w pakietach i trzeba ustawienia karty sieciowej zmienic nawet jesli neta masz z innej sieciowki modemu badz chocby z komorki :P

Ewentualnie czy nie masz neta z Netii bo u nas w gildii jedna osoba miala przypadek ze nasz serwer Ventrilo ktory stoi w Londynie byl zlagowany dla osoby posiadajaca Netie... ale to tylko na Ventrilo mielismy taki przypadek i jedna osobe na cala gildie, przez bramke jak zrobilem kumplowi to juz mial normalny ping, z tego co pamietam pare serwerow wowa stoi w Londynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , obecnie gram w GW – bardzo mi się podoba że taka gra jest w języku polskim , powiem więcej z tego powodu przerzuciłem się na GW . Ale nie wykluczone że wrócę kiedyś do WOW z tego powodu mam pytanie odnośnie polonizacji WOW , czy fani tej gry mogą kiedykolwiek liczyć na spolszczenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 14:45, Compressiceps4 napisał:

Witam , obecnie gram w GW – bardzo mi się podoba że taka gra jest w języku polskim ,
powiem więcej z tego powodu przerzuciłem się na GW . Ale nie wykluczone że wrócę kiedyś do
WOW z tego powodu mam pytanie odnośnie polonizacji WOW , czy fani tej gry mogą kiedykolwiek
liczyć na spolszczenie ?


Bardzo bardzo watpliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niejedne zęby już na gw zjadłem... to teraz czas na WoW :)

Przed feriami do Ultimy się wybieram, o ile naprawdę nic mi nie przeszkodzi... Huhuhu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 14:19, Xantus napisał:

Czy ktos wie dokladnie co daje umiejetnosc przy danej broni. np. Krasnolud ma +5 do Gun, a
czowiek +5 do Swords. Jak duzy to bonus? (glownie mysle czy wziasc krasnala jako huntera czy
moze lepiej poczekac na dranei - leczenie)

Przed patchem była to dość znacząca premia - w przypadku walki wręcz, gdyż zmniejszały redukcje obrażeń od "glancing blows", które występuje przeciwko mobom na wyższym od ciebie levelu. Teraz, daje to jedynie jakieś ułamki procent do hita i kryta, nędzna namiastka tego co kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie mianowicie czy beda jakies nowe karty pre-paid specjalnie juz do BC czy mozna zamawiac te i bede na nich mogl grac w BC?

BC= Burning Crusade, czyli dodatek ;)

z gory dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 16:21, Malevyn napisał:

mam pytanie mianowicie czy beda jakies nowe karty pre-paid specjalnie juz do BC czy mozna zamawiac
te i bede na nich mogl grac w BC?

BC= Burning Crusade, czyli dodatek ;)

z gory dzieki za odpowiedz


nie bedzie zadnych nowych kart pre paid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 15:56, skubsa napisał:

Pytanko co lepsze dla Shama Orc czy Tauren??


Duzy bonus do resistowania stunow Orca kusi do pvp. W sumie, chyba bym rzucal moneta bo krowa ma stompa i +5% do hp :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 16:52, Sephirath napisał:

Czy TBC i stary WoW będą miały odrębne servy czy te same?

Te same, w końcu to ta sama gra. Osoby bez TBC nie wejdą po prostu do Outlands/Karazhan, stref Draenei/Blood Elfów, ani nie zrobią postaci z tych 2 klas. No i level 60. Ale serwerów "tylko dla TBC" raczej nie ma w planach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się