Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2007 o 17:21, Sephirath napisał:

A co będzie jak np. w Stormwind się spotka Draenei i Shaman człowieka bez TBC? No przecież
wstęp do miast wolny :)


Dranei juz stoja w niektorych miastach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwracam honor CDP. Byłem wściekły, że CDP nie podawało daty premiery w polsce ale zapewniając wszystkim dostawę 16 nawet tym co złożyli preo order teraz pokazali, że są profesjonalistami. Oczywiście plus za edycję kolekcjonerską. I blagam, jak wyjdzie następny dodatek do wowa nie trzymajcie ludzi tak długo w niepewności =p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po to właśnie te wielgachne patche dawkuje nam Blizzard, by klient "czystego" WoWa mógł widzieć obiekty/modele z TBC - swoją drogą, jutro zdaje się kolejny. Poza tym, od czasów ostatniego patcha, modele High Elfów zostałe uaktualnione i korzystają z BE, np. tu(przy okazji pvp banalnie łatwo takowego ubrać):

20070109182334

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak już wiadomo kiedy będzie TBC , znowu pre-paidow niema i nici z wysyłki za free.
Wiadomo coś czy będą dostępne przed premierą ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 18:46, belinq napisał:

Teraz jak już wiadomo kiedy będzie TBC , znowu pre-paidow niema i nici z wysyłki za free.
Wiadomo coś czy będą dostępne przed premierą ??


ja zamowilem tbc i pre paida 06.10.2006 i mam nadzieje ze dostane obie rzeczy w dzien premiery, w koncu CDP mial 3 miesiace zeby mi odlozyc tego pre paida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 13:51, Sebi napisał:

Jeszcze pamiętam tamte rozmowy. Ciekaw jestem jak się to rozwineło. Rozumiem ze jest w obrębie
grupy specjalizacja? Szmaty czy to znaczy ze jestes palladynem ubranym w cloth? ;) Jak radzicie
sobie z brakiem range dps?


No proszę a ja myślałem, że jestem już takim ostatnim Mohikaninem :) Tak jest specjalizacja, mamy tanka, dwóch dmg dealerów , healera i jedną hybrydę, który w zależności od potrzeb staje się pomocniczym tankiem lub pomocniczym healerem.
Tak, noszę obecnie "magistra" :) Mam jednak w pod ręką drugi zestaw, już bardziej normalny, który ubieram wjeżdżając dajmy na to do SW, Outfitter jest tutaj nieoceniony.
Co do range dps to w praktyce nie jest to jakiś straszny problem a i nie jest tak do końca prawda, że jesteśmy go całkowicie pozbawieni. Przeciwko undeadom mamy holy wrath i egzorcyzmy, ja mam dodatkowo holy shock. Nie jest to prawdziwy range dps ale wierz mi nie doskwiera nam zbytnio jego brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Otóż w największych miastach można dołączyć się na areny. Jednak mogę walczyć tylko w Practice a w Skirmish już nie, bo jak jest napisane muszę mieć drużynę. Chodzi o to jak założyć drużynę i czy można to zrobić przed wyjściem TBC. Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 21:30, KrzysiekP napisał:

Mam pytanie. Otóż w największych miastach można dołączyć się na areny. Jednak mogę walczyć
tylko w Practice a w Skirmish już nie, bo jak jest napisane muszę mieć drużynę. Chodzi o to
jak założyć drużynę i czy można to zrobić przed wyjściem TBC. Z góry dzięki za pomoc :)


nie mozna poza tym walki na arenach w trybie innym niz skrimish bedziesz mogl odbywac gdzy osiagniesz 70lvl i wtedy tez bedziesz mogl zalozyc druzyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 22:44, bazix napisał:

a czy kupując TBC dostajemy, jakiś darmowy czas grania?

I owszem, razem z dodatkiem otrzymujemy miesiąc gry... przynajmniej wnioskując z tego, co do tej pory udało mi się przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 23:00, Sztywny-pl napisał:

> a czy kupując TBC dostajemy, jakiś darmowy czas grania?
I owszem, razem z dodatkiem otrzymujemy miesiąc gry... przynajmniej wnioskując z tego, co do
tej pory udało mi się przeczytać.


a to ciekawe daj linka do posta pracownika blizza z forum o wowie z ta informacja?

not blue not true

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory Blizzard nie napisał, czy wraz z TBC będzie darmowy miesiąc - a że został zaledwie tydzień, to nie sądze, by jeszcze się zastanawiali i zakładam, że nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie napisali że nie ma, więc skąd wnioskujecie że nie ma ?:P jeśli nie napisali że jest to trzeba czekać na wydanie gry, może niespodziankę zrobią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 16:41, m1szer napisał:


To chyba biorę krówkę ^^Bo jakoś bardziej podoba mi się,pytałem bo myślałem że jest jakaś wielka różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis juz potwierdzilem zamowienie w CDP. A co do patcha to juz zainstalowalem. Obawialem sie ze w 2.0.3 znerfuja bonus spelldamage dla DoTów Locków od 10% (takie byly plotki), ale tego nie zrobili i mam nadzieje ze nei zrobia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się