Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2007 o 10:32, witek194 napisał:

Jestem załamany nawet WoWa jeszcze nie gralem bo wczoraj pre-paid przylazł i sie patche zciagaly.A
teraz jeszcze tenbłond.Pomuzcie.


przyzwyczaj się...co tydzień w średy jest odpoczynek i czas na relaks by blizz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@belinq

Tak wiem - ale jak jest patch to i tak nie pominą maintenance

@Astropath

Zgadza się, z reguły jest komunikat, ale jeśli nic się nie pojawia to zawsze najlepiej najpierw udać się na fora Blizza i tam sprawdzić. Poza tym przy patchu rzadko się zdaża żeby wcześniej kończyli :P

@witek194

Podejrzewam, że u ciebie chodzi background downloader w tle, próbujący ściągnąć patcha. Odpalając grę launcherem, wejdź w options i zaznacz opcję Do not download now. Po tym powinno działać normalnie.

Po zainstalowaniu najnowszego patcha, najlepiej przywróć opcję downloadera do takiej jaka była wcześniej (lub taka jaką chcesz :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 10:30, witek194 napisał:

czy Wy tezmacie ten error.Ja musialem przerwac sciaganie a jak wzowilem no wlasnie ten blond
mi wyskoczył ;/

też lubię blondynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 10:52, Air napisał:

> czy Wy tezmacie ten error.Ja musialem przerwac sciaganie a jak wzowilem no wlasnie ten
blond
> mi wyskoczył ;/
>
też lubię blondynki :D


Zastanawia mnie jedno: jak ludzie graja w WoWa, gzie wymagana jest przynajmniej podstawowa znajomosc ENG, jak maja problemy z podstawami PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 11:34, dorkah napisał:

Zastanawia mnie jedno: jak ludzie graja w WoWa, gzie wymagana jest przynajmniej podstawowa
znajomosc ENG, jak maja problemy z podstawami PL.

Może lepiej znają ENG niż PL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 11:52, SLAY3R napisał:

> Zastanawia mnie jedno: jak ludzie graja w WoWa, gzie wymagana jest przynajmniej podstawowa

> znajomosc ENG, jak maja problemy z podstawami PL.
>
Może lepiej znają ENG niż PL :)

W sumie tak, bo po co znac PL skoro WoW jest po angielsku... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 11:34, dorkah napisał:


Zastanawia mnie jedno: jak ludzie graja w WoWa, gzie wymagana jest przynajmniej podstawowa
znajomosc ENG, jak maja problemy z podstawami PL.


Czytanie zawsze jest prostsze niz poprawne pisanie, bo przy czytaniu wystarczy ze pojmiesz mniej wiecej, a przy pisaniu musisz sam pamietac o czasach, szyku, etc. Do wypowiedzi i tak czesto uzywa sie jakichs skrotow, np WTB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 12:07, pkapis napisał:

>
> Zastanawia mnie jedno: jak ludzie graja w WoWa, gzie wymagana jest przynajmniej podstawowa

> znajomosc ENG, jak maja problemy z podstawami PL.

Czytanie zawsze jest prostsze niz poprawne pisanie, bo przy czytaniu wystarczy ze pojmiesz
mniej wiecej, a przy pisaniu musisz sam pamietac o czasach, szyku, etc. Do wypowiedzi i tak
czesto uzywa sie jakichs skrotow, np WTB

No ale jak np idzesz do instanca z grupa to jakos sie musisz z nimi komunikowac. Poza tym konczac gre na 5 osobowych instancach traci sie polowe swiata. A czlonkowstwo w gildii robiacej raidowe instance wymaga znajomosci jezyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 12:41, Snake_GMC napisał:

Pojawiły się jakieś nowe serwy w przeglądarce czy mi się wydaje?


Wydaje mi sie ze tak.

Zalogowalem sie na losowo wybrany server (Vashj na ktorym gram jescze nie wstalo), stworzylem Taureniszcze, laduje sie gra - a tu czarno! Czarno od taurenow, w zyciu nie widizalem czegos takiego, w miejscu gdzie stoi postac po jej stworzeniu i w okolicach bylo tak czarno od postaci, ze nie widac bylo ani skrawka zielonej trawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos moze patcha WoW-2.0.3.6282-to-2.0.3.6299-enGB do Bety Burning Crusade? Ja mieszkam w akademiku gdzie porty z ktorych kozystaja programy P2P (wlacznie z Blizz DLoaderem) sa poblokowane, a na officjalnych forach nie ma linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też się nad tym zastanawiam. Skoro do premiery zostało 6 dni bardzo proszę, aby ktoś po otrzymaniu gry był tak łaskawy i napisał czy będzie jakiś bonus co do czasu gry po zakupie dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy cos stalo sie z europejskimi serwerami ze nie mozna sie zalogowac ani wejsc na europejska strone wowa? przy logowaniu wyskakuje mi taki blad: "Unable to validate game version. This may be caused by file corruption or the interference of another program. Please visit www.blizzard.com/support/wow for more information and possible solutions for thi issue"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 14:02, moner napisał:

w TBC bedzie dodatkowy miech , podobnie jak w zwykłym WoWie !!!!!!!!!!



Bardzo wielkie THX. Ta informacje jest na wagę złota - no może na 50 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się