Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2007 o 14:02, moner napisał:

w TBC bedzie dodatkowy miech , podobnie jak w zwykłym WoWie !!!!!!!!!!

A skąd masz tą wiadomość jeśli można wiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 14:02, moner napisał:

w TBC bedzie dodatkowy miech , podobnie jak w zwykłym WoWie !!!!!!!!!!


A skąd wiesz? Jesteś pewny? I jeszcze coś - czy ktoś może mi polecić jakiegoś addona, dzięki któremu mogę sprawdzać koordynaty (coś jak /tloc z cosmosa), ale chodzi mi tylko o tę funkcję, mam dość zasobożernych paczek, cześciowo niedziałających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2007 o 12:17, dorkah napisał:

No ale jak np idzesz do instanca z grupa to jakos sie musisz z nimi komunikowac. Poza tym konczac
gre na 5 osobowych instancach traci sie polowe swiata. A czlonkowstwo w gildii robiacej raidowe
instance wymaga znajomosci jezyka.

Mnie przykładowo nuszi takie np. MC niemiłosiernie. Wolę Zg bądź AQ dlatego cieszy wiadomość, że nie będzie więcej instance''ów na 40 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 14:41, Air napisał:


> No ale jak np idzesz do instanca z grupa to jakos sie musisz z nimi komunikowac. Poza
tym konczac
> gre na 5 osobowych instancach traci sie polowe swiata. A czlonkowstwo w gildii robiacej
raidowe
> instance wymaga znajomosci jezyka.
Mnie przykładowo nuszi takie np. MC niemiłosiernie. Wolę Zg bądź AQ dlatego cieszy wiadomość,
że nie będzie więcej instance''ów na 40 osób

Miało być nudzi a nie nusi

sry za double post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 14:38, Snake_GMC napisał:

> w TBC bedzie dodatkowy miech , podobnie jak w zwykłym WoWie !!!!!!!!!!

A skąd wiesz? Jesteś pewny? I jeszcze coś - czy ktoś może mi polecić jakiegoś addona, dzięki
któremu mogę sprawdzać koordynaty (coś jak /tloc z cosmosa), ale chodzi mi tylko o tę funkcję,
mam dość zasobożernych paczek, cześciowo niedziałających.


Titan Coords, ale wymagana jest podstawka Titan Panelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 14:42, Air napisał:

>
> > No ale jak np idzesz do instanca z grupa to jakos sie musisz z nimi komunikowac.
Poza
> tym konczac
> > gre na 5 osobowych instancach traci sie polowe swiata. A czlonkowstwo w gildii robiacej

> raidowe
> > instance wymaga znajomosci jezyka.
> Mnie przykładowo nuszi takie np. MC niemiłosiernie. Wolę Zg bądź AQ dlatego cieszy wiadomość,

> że nie będzie więcej instance''ów na 40 osób
Miało być nudzi a nie nusi

sry za double post


W TBC instance beda 25 osobowe, nie bedize 40 osobowych, przynajmniej na poczatku. Moja ostatniea gildia PvE robila w Naxx 2 skrzydla do konca + 3 bossow z innych skrzydel, a pomimo tego lubiłem chodzić do MC (imo walka z Ragnarosem, a wlasciwie wprowadzenie do niej to jeden z lepszych "zdarzen" w tej grze, no jeszcze walka z C''Thunem jest dosc ciekawa). ZG jest moim ulubiony instancem po wzgledem wizualnym, a BWL do Chromagusa - najnudniejdzym. W TBC wiekszosc instancow jesst wieloskrzydlowych, co znacznie przyspiesza ich eksploracje - nie trzbea posiwcac im tak duzo czasu, mozna wyczycic jedno skrzydlo i odpoczac :D, Hellfire Ramparts / Blood Furnace mozna spokojnie wyczyscic w 1 godzine z druzyna 60-62.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy na tych pre-paidach ktore za chwile zamowie bede mogl grac w BC czy beda jakies nowe specjalnie do BC? zebym kasy nie wydal na darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 18:45, Malevyn napisał:

a czy na tych pre-paidach ktore za chwile zamowie bede mogl grac w BC czy beda jakies nowe
specjalnie do BC? zebym kasy nie wydal na darmo

oczywiscie bliz nie wprowadzi osobnych prepaidow dla wowa i tbc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 18:45, Malevyn napisał:

a czy na tych pre-paidach ktore za chwile zamowie bede mogl grac w BC czy beda jakies nowe
specjalnie do BC? zebym kasy nie wydal na darmo


Z tego co ja widze to prepaidy sa niedostepne.. Wie ktos kiedy bedzie mozliwosc ich zamowienia? Bo chcialem kupic razem z BC zeby za przesylke nie placic (zawsz 15 zl do przodu :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 20:20, Rzufio napisał:

> a czy na tych pre-paidach ktore za chwile zamowie bede mogl grac w BC czy beda jakies
nowe
> specjalnie do BC? zebym kasy nie wydal na darmo

Z tego co ja widze to prepaidy sa niedostepne.. Wie ktos kiedy bedzie mozliwosc ich zamowienia?
Bo chcialem kupic razem z BC zeby za przesylke nie placic (zawsz 15 zl do przodu :D)

Nie będzie ich prędko zwykle są bardzo często a nie widziałem ich od kupy czasu :P proponuje na wirtusie zamówić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 18:47, enerkom napisał:

> a czy na tych pre-paidach ktore za chwile zamowie bede mogl grac w BC czy beda jakies
nowe
> specjalnie do BC? zebym kasy nie wydal na darmo
oczywiscie bliz nie wprowadzi osobnych prepaidow dla wowa i tbc



ciekawyi mnie skad ta pewnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 20:20, Rzufio napisał:


Z tego co ja widze to prepaidy sa niedostepne.. Wie ktos kiedy bedzie mozliwosc ich zamowienia?
Bo chcialem kupic razem z BC zeby za przesylke nie placic (zawsz 15 zl do przodu :D)

Wirtus, Ultima... Zawsze warto posprawdzać inne sklepy, jeśli w jednym brakuje. A koszta będą podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 21:18, Czedwik napisał:

>
> Z tego co ja widze to prepaidy sa niedostepne.. Wie ktos kiedy bedzie mozliwosc ich zamowienia?

> Bo chcialem kupic razem z BC zeby za przesylke nie placic (zawsz 15 zl do przodu :D)
Wirtus, Ultima... Zawsze warto posprawdzać inne sklepy, jeśli w jednym brakuje. A koszta będą
podobne.

Nie gdy mamy darmowa wysylke w cdp powyzej 150 zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.

Dnia 10.01.2007 o 22:07, Rzufio napisał:

Nie gdy mamy darmowa wysylke w cdp powyzej 150 zl :)


No to 13-15 zł oszczędności, o ile zamawia się dwie karty. W sumie różnica nie jest aż taka porażająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 10:09, Sebi napisał:

Co do magistra to cekawostka. Ma wprawdzie spory bonus do intelektu ale nawet magowie rzadko
go nosza (mówie z autopsji), bo zawsze były lepsze itemy nie setowe (+dem do czarow i efektow).
Czyli nie prawdą było to co zawsze mówilismy z magami w gildii ze magister nie nadaje sie do
niczego. Po prostu nie pomyslelismy o healujących palladynach :) Ciekawe jak bedzie teraz
w dodatku. Macie szanse zaliczac kolejne ciekawe 5-osobowe instancje. Blizz tak jakby postarał
sie o to żeby wam przedlużyć sens istnienia.


bo są lepsze itemy dające lepsze dopałki, magistra załozyłem tylko z jednego powodu - Intelekt. Obecnie many mam coś ponad 6000 i to spokojnie starcza nawet na wieksze zadymy a i jak trzeba walnąc to krytol wypada stosunkowo często :) Wyszedłem z prostego założenia, co mi z tego że mam super dopałki jak nie mam do nich many ? :) Jak na razie idea się sprawdza. Co do Blizza ... wiesz, jedni mają znajomosci w sklepie inni gdzie indziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie i prosze o niezwloczna odpowiedz czy wystarczy miec oplacony miesiac i zainstalowany burning crusade
zeby grac w wow bg czy do grania w wow bg potrzebny jest jakis klucz aktywacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się