Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2007 o 12:08, Air napisał:

Ciekawe ile będzie zajmowała instalka TBC. Druga sprawa, prawie wszystko co wymieniają, że
będzie w dodatku tj. zmieniony honor, nowe krainy, pobraliśmy już chyba jako patche ( w ostatnim
miesiącu chyba w sumie około 600 mb)


Nowych krain nie pobraliśmy. Ot to tylko zmieniona mapa świata. W WoWie bez zainstalowanego TBC nie ma tych lokacji.
Z contentu TBC dodały zostały jedynie nowe rasy i przedmioty, tak, aby gracze mający tylko podstawkę mogli widzieć nowe rasy oraz postacie w nowym gearze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 12:08, Air napisał:

Ciekawe ile będzie zajmowała instalka TBC. Druga sprawa, prawie wszystko co wymieniają, że
będzie w dodatku tj. zmieniony honor, nowe krainy, pobraliśmy już chyba jako patche ( w ostatnim
miesiącu chyba w sumie około 600 mb)


Nowych krain nie pobraliśmy. Ot to tylko zmieniona mapa świata. W WoWie bez zainstalowanego TBC nie ma tych lokacji.
Z contentu TBC dodały zostały jedynie nowe rasy i przedmioty, tak, aby gracze mający tylko podstawkę mogli widzieć nowe rasy oraz postacie w nowym gearze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądaliście już tą mini-stronkę BC? Mini-gierki w sumie bardzo proste, ale wykonanie strony całkiem ładne i przy okazji trochę fragmentów fabuły odsłania. No i "nagroda" za te "questy" też nie jest taka zła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 18:17, Czedwik napisał:

Oglądaliście już tą mini-stronkę BC? Mini-gierki w sumie bardzo proste, ale wykonanie strony
całkiem ładne i przy okazji trochę fragmentów fabuły odsłania. No i "nagroda" za te "questy"
też nie jest taka zła ;)



zapodaj ja tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze Kilrogg gra sporo polakow - jest polska gildia (mam tam maga) poza tym sporo polakow w innych gildiach (mój main warrior jest w Genesis a mamy też "reprezentantow" w najlepszej gildii na servie (Anarchy) - oczywiscie nie liczac jakiś potworkow przeniesionych na Kilroga ostatnimi czasy (prawie czyszczacych Naxx)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 18:33, Malevyn napisał:


zapodaj ja tutaj

Wejdź na główną stronę Blizzarda (amerykańską) i stamtąd się dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 17:36, Michal256 napisał:

W sumie niby tak, ale zastanawia mnie jeszcze czy dodatek będzie się dało instalować na dowolną
wersję WoWa, czy tylko na WoWa 2.0 (wtedy mimo tej ilości płyt, trzeba by było przy uwzględnianiu
rozmiaru TBC uwzględnić ponad 1GB danych z tego co do gry zostało już wprowadzone).


na WarCry podali taką informację : http://wow.warcry.com/news/view/67495-Patch-Required-for-Burning-Crusade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam zabrac sie za farmowanie Deadwind Pass. Netherwave leci ladnie a i nawet zielon ei niebieskie itemy na 65-70 mozna trafic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 20:41, Volvox napisał:

Polecam zabrac sie za farmowanie Deadwind Pass. Netherwave leci ladnie a i nawet zielon ei
niebieskie itemy na 65-70 mozna trafic ;)


Wybrałęm się z party, i miałem szczęście trafić przedmiot na 69 lvl! :) Staty + 31 stamina, +20 Frost Res, 264 Mail Braceres. Plus oczywiście parę Netherweave clothów.

Ogólnie walka z tymi mobami (lvl 68-70) przypomina nieco bossów, biją dosyć słabo, 5 osobowe party może przetrezymać atak trzech naraz, ale resistują 80% spelli, więc tylko meele dps ma jakieś szanse. Czas zabijania jest jednak zbyt wolny i często trafia się aggro z ressów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam wczoraj w nocy (priest, druid, warrior - BWL/AQ gear all) i powiem, że nie było zbyt ciekawie. Zabiliśmy w sumie z 10 mobków (pojedynczo, czasami 2 na raz, ale pooowoli) i z ani jednego nie poleciało nic poza kasą. Tak więc gratuluję wam szczęścia. Jedyna fajna rzecz, to ten epicki pattern od vendora z The Violet Eye, jako przyszły jewelcrafter muszę go mieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lamerskie pytanie, ale w końcu każdy zaczyna - czy jak ściągnąłem trial wowa z worldofwarcraft.com a teraz mi zasysa z sieci patche o prefixie "-enUS-", czy to będzie działało w Polsce z europejskimi realmami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 10:07, Sephirath napisał:

Bardzo lamerskie pytanie, ale w końcu każdy zaczyna - czy jak ściągnąłem trial wowa z worldofwarcraft.com
a teraz mi zasysa z sieci patche o prefixie "-enUS-", czy to będzie działało w Polsce z europejskimi
realmami?

W europie jest europejsja wersja, a patche mają zwykle enGB, a ty źle zrobiłęś bo powinieneś mieć wersje EU i ściągać patcha przez gre (jeśli masz wersje euro) http://www.wow-europe.com/en/ i konto http://teaser.wow-europe.com/ tutaj bo będziesz miał problemy puźniej :), ja tam grałem na US z US patchami ,ale na serverach EU ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam klienta z worldofwarcraft.com
Konto założyłem na wow-europe.com
Patche ściąga -enUS- z Blizzard Dowlnoader.

Doradzono mi potem zmienić coś w jakimś pliku, że zamiast realmów us będzie wyświetlało realmy eu.
A bez tych zmian będę po prostu widział realmy us :)

To i tak trial :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2007 o 11:13, Sephirath napisał:

To i tak trial :p

Jak masz us.wowlogon.com czy jakoś tak to US musisz zamienić na EU w realmlist.wtf :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się