Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Jest ktoś z okolic Katowic? Jeśli tak to prosze napisz mi ile czekasz na przesyłkę kurierską od CDP. Chodzi mi kiedy dojdzie TBC jeśli wysłany 15 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hunter to raczej jedyna klasa co coś tam solo zdziała, bo nie ma parry, dodge, glancing czy resist na atakach z dystansu, każdy inny ma z tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 13:36, Sephirath napisał:

Czy tylko dwarfy mogą biegać ze strzelbami?

Strzelbę możesz mieć bodaj hunterem (jako pierwsza broń), warriorem i rogalem. Oczywiście, musisz znaleźć odpowiedniego trenera broni w stolicach :)
Popytaj strażników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko dwarf i tauren hunter zaczynają ze strzelbami. Pozostałe rasy i klasy, które mogą używać tej broni muszą tę umiejętność wytrenować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 11:43, Draqoon napisał:

czy ktos wie skad moge pobrac patch 2.0.5 w wersji US? bo umnie sie cos zrabalo i nie pobiera
sie automatycznie i nie moge sie zalogowac

na gamespot.com powinien być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 11:12, KaPe napisał:

Hunter to raczej jedyna klasa co coś tam solo zdziała, bo nie ma parry, dodge, glancing czy
resist na atakach z dystansu, każdy inny ma z tym problem.

No ostatnio też shamana tam widziałem-4 totemy i jazda z melee dmg, a manę zostawiał na leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 15:16, CH1CKEN napisał:

No ostatnio też shamana tam widziałem-4 totemy i jazda z melee dmg, a manę zostawiał na leczenie.

Glancing vs moby 10 leveli wyższe sprawia, że bicie ich solo meelee to niezbyt przyjemne zajęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 16:35, gremlin79 napisał:

shaman to jest swietna klasa, w pve radzi sobie bardzo dobrze (swietny dmg+ heal) a w pvp po
prostu rządzi ;) wiem bo sam gram szamanem ^^



najlepsza klasa jest Rogue ktory dobrze prowadzony poradzi sobie w PvP jak i z mobami, dobrze ulozone talenty i masz lotrzyka o jakim pomarzyl by sobie owner of Shaman ( lol ). szybko rozprawia sie z mobkami i w PvP jest nieoceniony, co prawda szamani stworzeni sa do koszenia nas ale i tak Dagger Rogue poradzi sobie z nienajlepiej opancerzonym Paladynem. najfajniejsi sa pojedynczo poustawiani Magowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od premiery WOWa gram na Earthen Ring. Kiedyś to był na prawdę server RP.
Niestety od jakiegoś czasu strasznie się skaszanił.. Zero klimatu, sami twinkerzy wokoło.
Który serwer, wg was, ma najlepszy klimat RP?
Po premierze BC, chyba spróbuję nowego "życia " na The Sha''tar... może w końcu uda się stworzyć serwer RP z prawdziwgo zdarzenia.. ehh pomażyć zawsze można;) Chociaż pewnie wielu starych graczy ma podobne nadzieje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 00:10, T34 napisał:

> The Crusade has begun.

Yeah and the new realm The Sha''tar is already down hehehe.



And WoW Europe net site too hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się