Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2007 o 15:10, skubsa napisał:

Ej czy to prawda że granie Shamem się nudzi??Tzn. już na 60 lvl jest nudne ??


Trudno powiedzieć - ja już na 20 lvl gry Rogalem wymiekłem, przez to podchodzenie stealthem... :)
Jednak przynajmniej mnie granie shamanem nie znudziło, bo jest to bardzo zroznicowana postac, leczy, niezle walczyc i robic spore dmg czarami.
Pewnie gra kazda klasa na 60 moze byc nudna, to po prostu zalezy od ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w koncu jest ten darmowy miesiąc czy nie ma? Przeciez Blizzard mwil ze bedzie, jednak kilka osob mowi ze go nie dostało. Jeżli Blizz go nie dał to prynajmniej ja BARDZO się na nim zawiodłem, no i te 120 zł trzeba znowu wydać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 15:27, mic02 napisał:

To w koncu jest ten darmowy miesiąc czy nie ma? Przeciez Blizzard mwil ze bedzie, jednak kilka
osob mowi ze go nie dostało. Jeżli Blizz go nie dał to prynajmniej ja BARDZO się na nim zawiodłem,
no i te 120 zł trzeba znowu wydać...

Blizzard nic nie mówił. Ciągle było "this is not yet known", a w rezultacie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 17:33, Sephirath napisał:

Kto daje dobre ceny za stuff tworzony engineeringiem? Bo w sklepach to mi dają takie grosze,
że :/


AH :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 17:29, Volvox napisał:

Czy ktos wie gdzie mozna bic repke dla Honor Hold? (i gdzie inne w razie czego ;)


W hellfire citadel w instach, za kazdego moba, za questy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, sciagam patcha ale przez uploader blizzarda i idzie bardzo wolno bo pisze ze cos tam firellwal i daje jak to zrobic to tam niby robie ten firewall i sie nie chce wlonczyc ta zapora wogle plik! niewiem o co chodzi wiec mam takie pytanie ilej est patchy jak mi sie sciaga 2.0.3 ktory ma 220 mb ale wydaje mi sie ze ktorys z patchy mial 500 mb ok czy ten 2.0.3 to jest głowny? bo niewiem czy inne przez neta normalnie sciagnac bo niechce przez blizzarda sciagac czy jak sie sciagnie 2.0.3 nie bendem musial innych sciagac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o firewall, to pewno komunikat jest spowodowany ustawieniami twojej sieci. W tej sytuacji musiałbyś porozmawiać z adminem żeby znalazł jakieś rozwiązanie - jeśli to naprawdę tak ci przeszkadza.

Co do patchy - 2.0.3 to ostatni duży patch. Potem jest już tylko 3-megowy patch do ściągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 04:00, AquariuS. napisał:

Mam problem musze przetopić Dark Iron Ore w Dark Iron Bar i teraz gdzie jest ten typ w BRD
ktory uczy tego bo wiem gdzie jest kuźnia ale nie moge znlaesc tego NPC

W miejscu gdzie pojawiają się duchy w BRD, komnata jak idziesz na Imperatora lub jak robisz quest na Onyxie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem nie moge utworzyc konta ponieważ niechce mi sie załadowac strona na ktorej to trzeba zrobic. Mieliscie cos podobnego?? Prosze o odpowiedz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 14:39, Draqoon napisał:

jak zdobyc te najlepsze epickie zbroje itp ktore pokazane sa na stronce wowa w armor sets?


Hmm...a myślałem że już widziałe wszytkie głupie pytania o wow''a ;)

A odpowiadając...grać...grać i jeszcze raz grać :P jak dobijesz do 60''ki to same się znajdą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 09:11, kakao512 napisał:

Mam problem nie moge utworzyc konta ponieważ niechce mi sie załadowac strona na ktorej to trzeba
zrobic. Mieliscie cos podobnego?? Prosze o odpowiedz??


ja mialem cos podobvnego na internet explorer zmienilem na firefox i poszło może spróbuj tak - u mnie pomoglo 9 ja chciałe doladować konto tylko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się