Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2007 o 22:13, Cezar94 napisał:

Nom ma level jak narazie 58 palkiem fainy iecz z instacji wale okolo 200-300 i puszcza szadowbolty
4 k armoru 3k z kawalkiem zycia a many nie pamitam wrocław uratowany na bielanach w elektro
world jest ze czterdziesci sztuk burning crusade za 169.00 zł Jupi


Jeszcze trochę i Polacy będą musieli zatrudniać tłumaczy żeby zrozumieć rodaka -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 22:37, Sth`Devilish napisał:

Jeszcze trochę i Polacy będą musieli zatrudniać tłumaczy żeby zrozumieć rodaka -_-


Dokładnie o tym samym pomyślałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niby tak, ale zwroccie uwage na fakt, ze przynajmniej wypowiedz ta nie zawiera z 50 bledow ort, co ostatnio jest plaga wszystkich chyba forow.

a dla gracza wow wiekszosc wypowiedzi jest zrozumiala bo uzywa sie tam zargonu z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 17:17, Sth`Devilish napisał:

Po grzyb Blizzardowi skan czyjegoś dowodu??? Wystarczy, że podasz im wszystkie te dane, w moim
przypadku wystarczyło... Z resztą sami zapytali tylko o dane, a nie jakieś skany dokumentów.


Wiesz, z tym że u mnie jeszcze chciałem poprawić literówkę w nazwisku, to może dlatego.
Swoją drogą nie rozumiem, czemu w środku nazwiska wyskoczyła nagle wielka litera, mimo że na pewno przy zakładaniu konta podawałem informację poprawnie (mam nawet screeny zrobione w dniu zakładania konta, więc jestem na 100% pewien). Poza tym też nie bardzo rozumiem po co im ten dowód do poprawy jednej literówki, skoro i tak na prawku wszystkie litery imienia i nazwiska są pisane wielkimi literami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy wkradaja mi sie na konto a ja tylko znam haslo czy to mozliwe ostatnio wszedlem postacia do jakies gildii nagle mnie wywalilo a jak sie na nowo zalogowalem to haslo bylo zmienione co robic w takiej sytuacji i co jakis haslo sie zmienia a ja niemoge wyjs z tej gildii bo dopiero jutro prepaida bede mial czy mozliwe ze ktos kto mnie wpuscil do niej mogl miec program zewnetrny pomuzcie co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haslo zostalo zmienione juz kilka razy a ja nie mam ochoty co ruz je zmieniac

Help me please
Help me please
Help me please
Help me please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos powiedziec jak zmienic forme platnosci z kart platniczej na pre-paid? wiem ze mozna anulowac abonament ale tam cos pisze ze chyba cale konto anuluje.... poradzcie mi cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 11:09, Cezar94 napisał:

haslo zostalo zmienione juz kilka razy a ja nie mam ochoty co ruz je zmieniac

Help me please


Skoro zmieniasz hasło i nadal ktoś Ci się włamuje to znaczy że albo zmieniasz hasło w kółko na takie samo, albo masz nadal trojana na kompie.

Chyba że komuś jednak udostępniłeś dane żeby sobie pograł i teraz sobie gra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, taki surprise od Blizza-musisz anulować konto, ale don''t worry, po skończeniu abonamentu konto dostanie status Frozen, a nie cancelled. Wystarczy potem tylko doładować pre-paidem.
@Cezar94
Sprawdzaj posty przed wysłaniem, ten Twój post ("palkiem, szadowbolty") jest mało, hmmm ,komunikatywny, że tak powiem. Druga sprawa wchodząc na konto i zmieniając sposób płatnosci na pre-paid, trzeba od razu podać nr pre-paid, a nie każdy ma od razu pre-paid... No i z tym hasłem to nie rozumiem jak ktoś w kółko może zmieniać hasło, a Ty wciąż na konto wchodzisz. Vide post Pawelta, możesz mieć trojana, który wyłapuje wszystko wpisywane w klawiaturę-zwłaszcza hasła i loginy. Jak się obronić przed tym masz tutaj: http://faq.wow-europe.com/en/article.php?id=897

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo serdecznie cio dziekuje CHIKEN mialem konia trojanbskiego teraz problem mam z glowy bardzo wazny problem bardz bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 17:10, otc napisał:

Mam pytanie. Po jakim czasie konto jest kasowane? Bo myślę o kupnie WoWa, zamierzam płacić
kartą pre-paid, ale nie jestem pewien czy zawsze od razu będę mógł kupić kolejną,


niwiem ale ja nieplace od 5 wakacji i nadal mam konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 17:10, otc napisał:

Mam pytanie. Po jakim czasie konto jest kasowane? Bo myślę o kupnie WoWa, zamierzam płacić
kartą pre-paid, ale nie jestem pewien czy zawsze od razu będę mógł kupić kolejną,


3. Czy jeśli nie zapłacę za grę przez kilka miesięcy to stracę postać lub konto?
Nie, firma Blizzard zapowiada iż nie będzie kasowała ani kont ani związanych z nimi postaci, bez względu na okres nieaktywności / niepłacenia abonamentu przez gracza. W chwili gdy gracz zapłaci za kolejny miesiąc rozgrywki, będzie mógł ponownie zalogować się na na swoje konto i będzie miał dostęp do wszystkich swoich postaci.

Należy pamiętać, iż niepłacenie abonamentu wiąże się jedynie z brakiem możliwości korzystania z gry ? nie wynikają z tego żadne utraty postaci lub kont.
inforamcja o cdprojekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się