Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2007 o 00:36, Marko Pele napisał:

Może mi się to w przyszłości przyda, póki co grałem na razie w Triala na BL i powiem ci że
poważnie rozważam zakup WOWa. Ale czy mój budżet to wytrzyma ? ;/


Spójrz na to tak: jak ci się spodoba, jak cie wciągnie, to zaczniesz kombinować co by tu sprzedać żeby móc pograć... Przynajmniej ja tak robiłem. Teraz ani myślę do WoWa wracać dopóki nie znajde sobie stałego dochodu. Z resztą trochę żal robić sobie w WoWie przerwy, lepiej po prostu upewnić się, że ma się za co grać zanim się zacznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 00:42, Sth`Devilish napisał:

> Może mi się to w przyszłości przyda, póki co grałem na razie w Triala na BL i powiem ci
że
> poważnie rozważam zakup WOWa. Ale czy mój budżet to wytrzyma ? ;/

Spójrz na to tak: jak ci się spodoba, jak cie wciągnie, to zaczniesz kombinować co by tu sprzedać
żeby móc pograć... Przynajmniej ja tak robiłem. Teraz ani myślę do WoWa wracać dopóki nie znajde
sobie stałego dochodu. Z resztą trochę żal robić sobie w WoWie przerwy, lepiej po prostu upewnić
się, że ma się za co grać zanim się zacznie :)


Oj tam święte słowa. Trial wciągnoł mnie niemilosiernie, aż strach pomyślec co by było gdybym miał pelniaka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram hunter''em i mam pytanko w jednym z questów miałem zdobyć pająka jako mojego peta, ale mi gdzieś uciekł albo zginal w walce :) i nie wiem dzie on teraz jest, a i nowego nie mogę zdobyć tak więc jak pozbyc się tego starego peta zeby móc zdobyć nowego, jak sie łowi ryby i czy można mieć więcej niż jedną profesje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 00:26, Marko Pele napisał:

No rzeczywiście niezła liczba ;] A z tego co wiem to najwięcej Polaków gra na serwie Burning
Legion. Prawda to czy fałsz?

Prawda. Drugi jest chyba Chromaggus pod względem liczby grających Polaków, o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Profesji można mieć w sumie 5, z czego 3 są to tzw "Secondary proffesions", których nauczyć się może każdy (są to: cooking, first aid i fishing), a 2 to "Primary proffesions", które służą czy to do zarabiania pieniędzy, czy to do wytwarzania/ulepszania przedmiotów na własny użytek (do tej kategorii zaliczają się wszystkie pozostałe profesje, czyli: mining, herbalism, skinning, tailor, leatherworker, blacksmith, enchanter, engineering, alchemy i jewelcrafting). A co do pytania jak się łowi - po prostu jak stoisz gdzieś blisko zbiornika wodnego, wyciągasz wędkę (można założyć haczyk wedle uznania, choć nie jest to obowiązkowe) i używasz skilla Fishing - zobaczysz taki jakby balonik nad wodą. Jak drgnie, to szybko kliknij ponownie na skillu Fishing a być może uda ci się coś złowić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz znam problem mam zla karte.Jak jest VISA ELECTRON to musi byc z INTELIGO.Ja mam pecha bo nikt u mnie w rodzinie takiej nie ma to chyba musze czekac na pre-paida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 21:11, CH1CKEN napisał:

@Cezar94
Wchodzisz na swoje konto i tam masz opcję upgrade (jeśłi to konto trial), link do upgradu do
BC jest na stronie głównej WoWa.
@KrzysiekP
On chciał upgradować konto, tylko nie powiedział do czego :p (czy z triala do oryginała, czy
z oryginała do BC). Ty podałeś sposób na kupienie BC
@Hill
Mody pokazujące coordsy: Titan Panel, Worldmap Info, Znajdziesz je na http://ui.worldofwar.net/
@Zuberuss
Umiejętność to Tame Beast-dostaje się ją po wykonaniu kilku questów na 10lvl od hunter trainera.
@keyrome
Nie wiem co to może być, użyj pliku reapair.exe znajdującego się w katalogu w grze, lub poszukaj
odpowiedzi na stronie WoWa.
@kampen
Na pewno wpisujesz to tam gdzie trzeba? (nr pre-paid, a karty płatniczej to dwie inne rzeczy).
@Mały Herkulesik
Ano stąd: http://teaser.wow-europe.com/
@Lord Matti
Takie serwery są nielegalne (pirackie), a przy tym w ogóle niegrywalne-częste disconnecty,
lag taki, że się nie da grać, ludzi tyle, że ho ho (zapomnij o Auction House, czy 20 osobowych
raidach). Zdarza się też, że są niekompletne-brak niektórych przedmiotów, umięjętności, czarów.
@Nyron
Gra niemoże się połączyć-internet nie chodzi, lub firewall nie pozwala-w opcjach firewalla
ustaw, że WoW może się łączyć z netem. Serwery teraz działają, więc to nie wina serwerów, no
chyba, że to jakiś piracki... :P


mam pytanie sciągnołem tego addona z kordami "Titan Panel" wrzuciłem go do tego folderu gdzie trzeba w grze wyświetla ze wszystko jest dobrze ale jakoś niegdzie nie widze zeby je pokazywało!!gzie to sie włancza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Chciałbym się dowiedzieć dlaczego w konkursach organizowanych na wow-europe.com osoby rezydujące w Polsce są nagminnie pomijane?
Nie mam pojęcia z czego to wynika ani jaki jest cel takiego działania. Natomiast niekomfortową jest dla mnie sytacja, że jako obywatel Polski (płacący co miesiąć taką samą stawkę abonamentu za WoWa co reszta europy) nie mogę wziąć udziału w tych konkursach...
Może jest to bardziej pytanie/prośba do dystrybutora by coś z tym tematem zrobić.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 12:57, skubsa napisał:

A wy po jakiej stronie gracie: Ally czy Horda i dlaczego??


Cóż horda.. Horda i jeszcze raz horda;) Gdy zaczynałem grać w WoW-a prawie 2 lata temu, wybrałem taurena Wojownika;) Spotkałem super ludzi, a że wolę orki, trolle i Krówki też i lepiej mi się grało:)
Po jakimś roku przeszliśmy na aliantów i.. Nie było to to samo;/ Spotykałem więcej chamstwa, głupszych ludzi itp.. I nie czułem klimatu grając po tamtej stronie! Więc kilka dni temu wróciłem do WoW-a po przerwie od października, znów horda i będę szczery - JEST CUDNIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 00:42, Sth`Devilish napisał:

Z resztą trochę żal robić sobie w WoWie przerwy, lepiej po prostu upewnić
się, że ma się za co grać zanim się zacznie :)


Tym bardziej, że takie przerwy to spore ryzyko "odzwyczajenia się" od gry ;): kupujesz dodatek, przygotowujesz nowe buildy etc., w końcu się logujesz i... okazuje się, że granie w WoW''a to już nie ta przyjemność, co dawniej :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 12:57, skubsa napisał:

A wy po jakiej stronie gracie: Ally czy Horda i dlaczego??


Horda, bo jest fajniej ;).

Wydaje mi się, że Horda to przeważnie bardziej doświadczeni gracze i dlatego granie po tej stronie może być nieco przyjemniejsze.
Co do przeciwnej frakcji: ogólnie wiadomo, że do Alliance (czyli do tych "dobrych", jak to się mówi ;)) ciągną często młodsi gracze - a z takim różnie bywa (patrz Tibia).

Poza tym Loladyni przyszli właśnie z Allys - o czymś to świadczy =P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zrobiłem przerwę od wowa po 2 miesięcznym graniu no cóż coś się w końcu skończyło a za bardzo nie mam ostatnio czasu do grania, ale za chyba znowu powrócę, (bo za tydzień mam ferie wiec cos trzeba będzie robić).Wcześniej zrobiłem sobie roczna przerwę miałem sporo kolegów, ale po roku wszyscy zapomnieli świat się zmienił no i w azeroth czułem jak tzw., „Hibernatus”, ale jakoś wróciłem do gry znalazłem spoko gildie i jak na razie jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Hill
Naciskasz M lub przycisk nad minimapą by wejść do dużej mapy. I tam na dole pokazuje Twoją pozycję i pozycję kursora, kursorem szukasz odpowiedniego koordu i patrzysz na mapie gdzie to jest i tam zasuwasz potem :P
@kill69
Klikasz na portret peta pod Twoim portretem i wybierasz opcję dissmis-tak pozbywasz się peta. Musisz poszukać go jeszcze raz i oddać do trenera (pamiętaj, że nie zawsze tame się udaje-najlepiej miec 100% hp gdy się to zaczyna robić). Potem jeszcze kilka innych tamów i wycieczka do trainer huntera w stolicy po resztę skilli, jak karmienie i wskrzeszanie peta i już możesz się bawić hunterem jak chcesz :P
@kampen
Ja płacę kartą Visa i nie mam z Inteligo. Pamiętaj, że nie każdą kartą można płacić w internecie-to zależy od banku czy rodzaju karty.
@Cezar94
Podaj screen, żebyśmy mogli się lepiej zorientować jaki to mod.
@skubsa
Horda, zdecydowanie! Tauren, orc, troll, undead, ew. blood elf miażdżą jakieś tam półmetrowe gnomy czy krasnoludy.
@nOIzz
Też jestem troszkę tym zażenowany, to już nie pierwszy raz taka akcja. To samo było z test realm patch 1.10, czy konkursami na cdkeye do bety BC (stroje, itd.), na tym polu na szczęście serwis BWL załatwił keye do bety BC. Ale tak wszystkie inne konkursy pomijają wiele europejskich krajów, nie wiem w czym jest problem, przecież jak moze wygrać ktoś z Niemiec to dlaczego nie z Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard tłumaczy brak konkursów dla niektórych krajów tym, że prawo tych krajów im na to nie pozwala. W tej sytuacji możemy mieć jedynie pretensje do polityków.

Konkurs na BWL był wciąż jednak konkursem Blizzarda - jest to dla nich sposób na obejście blokady prawnej - bo w tej sytuacji nie oni organizują konkurs, tylko robiło to BWL. Niestety, jeżeli w konkursie jest możliwość zdobycia nagrody rzeczowej, to wątpię żeby Blizzard przekazał ją jakiejś stronie, natomiast klucze do bety, albo do Gurky''ego nic ich nie kosztowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 13:08, nOIzz napisał:

Witam.
Chciałbym się dowiedzieć dlaczego w konkursach organizowanych na wow-europe.com osoby rezydujące
w Polsce są nagminnie pomijane?
Nie mam pojęcia z czego to wynika ani jaki jest cel takiego działania. Natomiast niekomfortową
jest dla mnie sytacja, że jako obywatel Polski (płacący co miesiąć taką samą stawkę abonamentu
za WoWa co reszta europy) nie mogę wziąć udziału w tych konkursach...
Może jest to bardziej pytanie/prośba do dystrybutora by coś z tym tematem zrobić.


Niestety nie dysponuję żadnym konkretnym linkiem ani informacją, ale swego czasu czytałem, że jest to spowodowane pewnymi przepisami prawnymi, a raczej ich brakiem m.in. u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dystrybutor nic nie moze, zwlaszcza ze nie ma oficjalnego dystrybutora WoW w Polsce. CDP tylko kupuje za granica i sprzedaje u nas.

Co do konkursow u nas na serwisie byly trzy organizowane przez Blizzarda. Tak dlubo, jak nagrody nie sa mamaterialne, konkurs mozna zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam aż , będzie w końcu dostępny w sklepie gram WoW TBC i kupie jeszcze do tego zwyklego WoWa i karte pre-paid. :-)
A mam jeszcze pytanie :

W jakim języku jest dostępny WoW w sklepie gram ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się