Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

No chyba w angielskim, bo innych nie ma przecież ja tam niestety nie wytrzymałem i kupiłem w innym sklepie w 2 dni po premierze miałem (zamówiłem 16 stycznia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 17:18, Hacket napisał:

No chyba w angielskim, bo innych nie ma przecież ja tam niestety nie wytrzymałem i kupiłem
w innym sklepie w 2 dni po premierze miałem (zamówiłem 16 stycznia).


Jest jeszcze wersja francuska no i chińska ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 17:29, Dead-pl napisał:

Jest jeszcze wersja francuska no i chińska ;) :P


Jest jeszcze koreańska, hiszpańska i niemiecka :) Ale w Polsce (nie licząc Allegro i eBAY) dostępna jest tylko angielska wersja - nic jednak nie stoi na przeszkodzie żeby ściągnąć łatkę językową (przynajmniej widziałem taką opcję na koncie, ale nigdy nie próbowałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko jak w tej chwili mogę zauważyć w grze 68 lvl Dreanei shaman??:D Jak Ci goście tyle nabijają w tak krótkim czsie??:) Gram już długo w WoW''a bo mam już 3 konto :P no i na najnowszym gram od końca września ale ja ciągle nie wszedłem chyba na ten najwyższy stopień wtajemniczenia bo nie mam pojęcia jak bez bota można tak nabić:/ Jakby tkoś miał jakieś sugestie to proszę od odpowiedź bo zrobiłbym sobie kapłana z szkoda mi czasu bo potrzeba bić lvl łotrzykowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 17:49, pimpor napisał:

Ja mam pytanko jak w tej chwili mogę zauważyć w grze 68 lvl Dreanei shaman??:D Jak Ci goście
tyle nabijają w tak krótkim czsie??:) Gram już długo w WoW''a bo mam już 3 konto :P no i na
najnowszym gram od końca września ale ja ciągle nie wszedłem chyba na ten najwyższy stopień
wtajemniczenia bo nie mam pojęcia jak bez bota można tak nabić:/ Jakby tkoś miał jakieś sugestie
to proszę od odpowiedź bo zrobiłbym sobie kapłana z szkoda mi czasu bo potrzeba bić lvl łotrzykowi:)


Grają dobrze i z pomocą można tak szybko lvl''ki nabijać uwierz mi. :P 60->70 w 28h ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo masy syans praktzcynia ntak syzbko nabic taki lvl bo ci co nabijaja chodya w duyzch grupaach jeden uderya resta ubuje i calz exp pryechodyi i w dodatku od gildii albo sobie pryeyucaja nailepsye itemz na swoj poyiom i kase wtedz syzbko idye gralem allz ale mam i gdyies ja ya starz ni3e jestem ale dyieci co tam graja ta chamz a wchordyie jestem na serwie helfire w nowej gildii wstrzyczasowymacze fajne itemy ya darmo podostawalem milsi ludyie i wogule jest lepiej kill to ally

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na realmie pierwsze 70 były 3/4 dni po premierze i wierz mi-boty by takiego czegoś nie osiągnęły. Rekord to 28h, wywiad z osobą, która tego dokonała tutaj: http://www.worldofraids.com/forum/viewtopic.php?t=3441
Aby sprawdzić graczy, przydatna jest komenda /who. Wpisujesz po mniej odpowiednie dane, np. /who 70 , wyświetla max 49 osób z tym lvl w Twojej frakcji online now. /who shaman , wyświetla max 49 shamanów online now, /who zangarmarsh , wyświetla max 49 osób online z Twojej frakcji znajdujących się w Zangarmarsh, można także podać imię gracza-by sprawdzić jego lvl, gildię i gdzie jest, czy nazwę gildii by zobaczyć ludzi online właśnie z tejże. Co do takich ludzi to się nolife nazywają :P U mnie też kilka dni temu widziałem BE paldka 61

gram.pl sprzedaje wersję EU, więc jest ona w języku angielskim, ew. później możesz ściągnąć patch językowy: niemiecki, francuski, hiszpański.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ty używasz w ogóle przecinków i kropek?:) Powiem szczerze - potrzebuje tłumacza by mi przetłumaczył co tam napisałeś.. Bueh:) Pisz następnym razem spokojniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: Planuję kupić sobie WoWa , ale nie wiem, czy są tam jakieś darmowe prywatne serwery, bo nie stać mnie żeby płacić. Są jakieś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 20:59, Laska-z-Polski napisał:

Mam pytanko: Planuję kupić sobie WoWa , ale nie wiem, czy są tam jakieś darmowe prywatne serwery,
bo nie stać mnie żeby płacić. Są jakieś??


Przykro mi ale nie. Są prywatne serwery ale dołączenie do nich równoważne jest z piractwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 21:00, skubsa napisał:

A co jest lepsze Druid czy mag??bo zastanawiam się kim grac ^^



Druid.. ... mag mi w WoW-ie nie odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, mag i druid to dwie różne klasy o różnych funkcjach. Nie ma lepszego czy gorszego, bo obaj są przydatni w raidach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 21:00, otc napisał:

Przykro mi ale nie. Są prywatne serwery ale dołączenie do nich równoważne jest z piractwem.


Należałoby dodać, że granie na pirackich serwerach nie ma nic wspólnego z prawdziwą grą w WoW - mnóstwo tam oszustw, chaosu i ogólnie nic nie działa jak należy. Tej gry nikt nie zna na prawdę, dopóki nie zagra na oficjalnych i legalnych serwerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 21:46, Sth`Devilish napisał:

Należałoby dodać, że granie na pirackich serwerach nie ma nic wspólnego z prawdziwą grą w WoW
- mnóstwo tam oszustw, chaosu i ogólnie nic nie działa jak należy. Tej gry nikt nie zna na
prawdę, dopóki nie zagra na oficjalnych i legalnych serwerach.


Tego to jeszcze nie wiem :) bo dopiero jestem na etapie wybierania banku by stworzyć konto do płacenia abonamentu :D A tak przy okazji który doradzacie? (chodzi mi o coś w stylu konta młodzieżowego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 21:00, skubsa napisał:

A co jest lepsze Druid czy mag??bo zastanawiam się kim grac ^^

IMO
druid - na pewno bardziej wszechstronny i łatwiejszy do solowania
mag - nieco trudniejszy do solowania (chociaz magowe umiejetnosci w zakresie cc, jesli dobrze je wykorzystać, mogą sprawę bardzo ułatwić).
w raidach obydwie klasy są przydatne ale (znów moim zdaniem) mag przydaje się bardziej, choćby ze względu na cc i potencjalnie duży dps. inna sprawa, że druidowy combat res czasem potrafi uratować grupę przed wipem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chcialbym spytac czy ktos gra na realmie helffire ?Jest tam fajna gildia z mila z admosfera po stronie hordy obecnie w niej jestew prawie 13 lvl warlock nazwa gidii do wtrzyczasowymacze a jeej forum to podejże www.hellfirepl.fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się