Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

może mi ktos wytlumaczyc jak i za co dostaje sie honor (mialem dzis 150 honorable kill i dostalem 2000honoru, wczoraj mialem 250 honorable kills i dostalem tylko 1000 honoru, o co chodzi??????)
moja postac to woj lvl 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi od rangi zabitych graczy więcej honoru dostaniesz za takiego warlorda niż Np za privatera-scouta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co napisał poprzednik + im więcej osób brało udział w walce, tym mniej honoru dostajesz, stąd też czasem np więcej się zgarnia przy mniej zmasowanych walkach. Po za tym dostaje się też honor za ogół postępów na BG, to już zależy od wykonywanych zadań na BG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany WoWem i mam w związku z tym pytanie - w opisie produktu znajdują się dwa stwierdzenia, które wzbudzają moje wątpliwości - pierwszy z nich to "pierwszy miesiąc grania za darmo" a drugi "do aktywacji wymagana jest karta pre-paid lub karta płatnicza" - a teraz pytanie. Żeby zagrac w WoWa to muszę kupic teraz grę + kartę pre paid czy wystarczy mi sama gra i już mogę aktywowac konto i grac przez miesiac ? Powiem szczerze ze byloby mi strasznie nie na reke kupowanie gry razem z pre paidem i wydawanie na raz ponad 200zl ;/ Pozdrawiam i do rychlego zobaczenia w swiecie warcrafta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 20:57, Galileo napisał:

Jestem zainteresowany WoWem i mam w związku z tym pytanie - w opisie produktu znajdują się
dwa stwierdzenia, które wzbudzają moje wątpliwości - pierwszy z nich to "pierwszy miesiąc grania
za darmo" a drugi "do aktywacji wymagana jest karta pre-paid lub karta płatnicza" - a teraz
pytanie. Żeby zagrac w WoWa to muszę kupic teraz grę + kartę pre paid czy wystarczy mi sama
gra i już mogę aktywowac konto i grac przez miesiac ? Powiem szczerze ze byloby mi strasznie
nie na reke kupowanie gry razem z pre paidem i wydawanie na raz ponad 200zl ;/ Pozdrawiam i
do rychlego zobaczenia w swiecie warcrafta ;)


no niestety bez pre-paida albo karty nie zaczniesz gry....choć podobno można oszukać to za pomocą jakiejsc sztuczki z falszywym numerem karty...ale robisz to na wlasne ryzyko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 21:02, Laska-z-Polski napisał:

Aj nie! To straszne! w takim razie Guild Wars rulez!


Przepraszam ...ale twój post w jakim związkuz tematem jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne ! A jeszcze jedno pytanie wtedy. Czy jeśli kupię już razem z pre-paidem to mam wtedy 90dni grania i leci mi od momentu zalożenia i aktywowania konta, czy mogę zrobic tak, że mam 30 dni, które mi wygasają a przedłużenie o kolejnych 60dni dodaje za np. miesiąc lub dwa ?

Sorki za takie pytania, ale lubię wiedziec za co płacę i muszę wiedziec jakie wydatki mnie czekają i jak zagospodarowac stypendium ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 21:12, Galileo napisał:

Dzięki serdeczne ! A jeszcze jedno pytanie wtedy. Czy jeśli kupię już razem z pre-paidem to
mam wtedy 90dni grania i leci mi od momentu zalożenia i aktywowania konta, czy mogę zrobic
tak, że mam 30 dni, które mi wygasają a przedłużenie o kolejnych 60dni dodaje za np. miesiąc
lub dwa ?

Sorki za takie pytania, ale lubię wiedziec za co płacę i muszę wiedziec jakie wydatki mnie
czekają i jak zagospodarowac stypendium ;)


gdy aktywujesz gre pre-paidem masz odrazu do wykozystania 90 dni od momentu zalozenia konta, wiec polecam ci najapier posciagac patche...bo ostatnie patche rownajace gre do tbc waza ~700mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściąganie wszystkich patchy na początku wychodzi gdzieś tak z 6-7 godzin przynajmniej. Tak jest zazwyczaj na łączu średniej szybkości (256 kb/s). Tak więc trochę czekania jest, ale wystarczy po prostu raz kompa zostawić na dłuższy czas i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za odpowiedzi raz jeszcze. Z tymi patchami to słyszałem już coś, jednak mam łącze 6mb więc jak Blizz ma dobre serwery to powinienem się uporac z tym w pol godzinki ;) no szkoda, że trzeba zrobic tak jak mówisz bo jednak kupic 90dni a skorzystac z 2% oferowanego czasu a reszte przetracic to wileka szkoda ;/ chyba wstrzymam się do wakacji. A myslalem ze jak zdam zerowki to przez luty sobie pogram heheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 21:18, Dead-pl napisał:

gdy aktywujesz gre pre-paidem masz odrazu do wykozystania 90 dni od momentu zalozenia konta,
wiec polecam ci najapier posciagac patche...bo ostatnie patche rownajace gre do tbc waza ~700mb


Wszystkie patche od wersji premierowej ważą w sumie 1,4 GB :) No a jak wiadomo downloader Blizzarda miewa swoje humorki i czasem np ściąga bardzo wolno albo nawet w ogóle (jeśli np ma się jakiegoś lipnego ISP i wewnętrzne IP to może być problem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 21:31, Sth`Devilish napisał:

> gdy aktywujesz gre pre-paidem masz odrazu do wykozystania 90 dni od momentu zalozenia
konta,
> wiec polecam ci najapier posciagac patche...bo ostatnie patche rownajace gre do tbc waza
~700mb

Wszystkie patche od wersji premierowej ważą w sumie 1,4 GB :) No a jak wiadomo downloader Blizzarda
miewa swoje humorki i czasem np ściąga bardzo wolno albo nawet w ogóle (jeśli np ma się jakiegoś
lipnego ISP i wewnętrzne IP to może być problem).


No dlatego go uprzedzam by najpier sciągnął patche...by nietracić czasu gdy już będzie miał aktywowane konto. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno pytanie, mam niby karte płatniczą - i mógłbym nią aktywowac WoWa tylko nie wiem czy polskie karty z kont polskich banków dla polskich studentów są obsługiwane. Czy napis VISA na karcie mi wystarczy :> ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wszystkie sa obslugiwane masz do wyboru kilka kart visa, visa electron i tak dalej, ale jezeli masz vise electron to musisz miec z INTELIGO bo inaczej ci nie przyjmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się