Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2007 o 22:18, T34 napisał:

Można prosić o link do addonów?
Chodzi mi oczywiście o te legalne - akceptowalne przez Blizz, które nie narażą mnie na nieprzyjemności.


Addony są tylko i wyłącznie legalne, nielegalne to są co najwyżej programy 3rd party, czyli aplikacje uruchamiane poza WoWem, działające w tle, a mające wpływ na samą grę. Ja zawsze addony ściągałem z http://wow-en.curse-gaming.com/ oraz http://ui.worldofwar.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 22:15, kampen napisał:

Tak wszystkie sa obslugiwane masz do wyboru kilka kart visa, visa electron i tak dalej, ale
jezeli masz vise electron to musisz miec z INTELIGO bo inaczej ci nie przyjmie.


Mam PKO Inteligo i kartę PKO Bank Polski i w rogu ma napis VISA bez electron ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2007 o 22:32, Sth`Devilish napisał:

Addony są tylko i wyłącznie legalne, nielegalne to są co najwyżej programy 3rd party, czyli
aplikacje uruchamiane poza WoWem, działające w tle, a mające wpływ na samą grę. Ja zawsze addony
ściągałem z http://wow-en.curse-gaming.com/ oraz http://ui.worldofwar.net/


Nigdy jeszcze nie korzystałem z żadnych addonów.
Co poleciłbys jako najbardzie przydatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 22:46, T34 napisał:

Co poleciłbys jako najbardzie przydatne?


Zależy kim grasz, ale generalnie polecam przeglądnąć te z listy najczęściej ściąganych/najlepiej ocenionych :) Z resztą trudno by mi było powiedzieć, bo sam grałem ostatni raz we wrześniu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy do WoWa którego zakupię w sklepie gram.pl jest dożywtną gwarancję z CD-Projektu?? I czy dostaję jakieś wPln. No i czy coś w tym WoWie jest spolsczone?? Tzn. instrukcja pudełko czy coś??
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 23:26, rohan1991 napisał:

Czy do WoWa którego zakupię w sklepie gram.pl jest dożywtną gwarancję z CD-Projektu?? I czy
dostaję jakieś wPln. No i czy coś w tym WoWie jest spolsczone?? Tzn. instrukcja pudełko czy
coś??
Pozdr.


Podczas premiery podstawki do pudełka była dołączana wkładka z polską instrukcją instalacji - i na tym się kończyło :P (no, jeszcze na pudełku była naklejka że za to się płaci).

Co do wPLN i gwarancji to nie chcę cię wprowadzać w błąd, ale podejrzewam że powinny być. Jednak w kwestii gwarancji to aż tak o utratę nośników nie martwiłbym się, ponieważ sam klient można legalnie pobrać z internetu ze stron Blizzarda (to samo tyczy się dodatku). Płyty nie posiadają żadnych zabezpieczeń przed kopiowaniem, więc jakiekolwiek wysyłanie w przypadku ich uszkodzenia, nie ma i tak sensu (podejrzewam że szybciej ściągniesz instalację z neta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uzywalem kiedys titan panel ale wydaje mi sie ze jest nieco denerwujacy dlatego teraz uzywam innych modow:
1.CT-dzieki tym modom moge naprzyklad dodac sobie kilka barow, bo jeden to o wiele za malo.
2.StunWatch-glownie dla rogali, bo pokazuje ile jeszcze bedzie trwal sap,gouge
3.PoisonMaster-dzieki niemu latwiej kupowac,uzywac i pilnowac trucizn.
4.Atlas-Ten mod polecam kazdemu poniewaz jest to mapa ktora pokazuje gdzie znajduja sie raidy i jak wygladaja w srodku ;)
I to by bylo na tyle mozna jeszcze sobie naprzyklad sciagnac soundtrack zeby ustawic wlasna muzyke w danym miejscu, tak dla przykladu wchodzisz na pvp i leci muzyka Michaela Jacksona ot tak ;]
Jest jeszcze wiele wiele wiele wiecej modow dlatego mozna poszperac tu http://wow-en.curse-gaming.com/files/addons/ lub tu http://ui.worldofwar.net/topmods.php wiec milej zabawy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz ja mam pytanie czy na serwerze The Venture Co sa jakies wieksze lagi niz na innych bo ostatnio duzy ping mialem 700 cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to zależy od dnia, godziny i Twojego dostawcy :)
Ja zasadniczo nie narzekam, wczoraj przez 10-15 minut miałem lagi na poziomie 600-800 latency, ale potem wszystko wróciło do 100-150 i przez 3 h nie miałem żadnych utrudnień. Aha grałem od 20. Za to kolega męczył się przez 30 minut i skończyło się na tym że poszedł oglądać TV :P Więc nie ma jakiegoś jednego wyznacznika ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć ale gdzie stworzyć konto z tego guest pass keya a następnie zrobić upgrade tego konta do pełnej wersj, by mieć 40 dni grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 16:05, Szw3jk napisał:

Dobrze wiedzieć ale gdzie stworzyć konto z tego guest pass keya a następnie zrobić upgrade
tego konta do pełnej wersj, by mieć 40 dni grania.

Na wow-europe.com ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 09:02, Pawelt napisał:

Wiesz, to zależy od dnia, godziny i Twojego dostawcy :)


Ja mam Neo i bez problemów, ani pół laga.. Od 17 do 2 w nocy:) Wiec moze to wina danego servera.. Różnie to bywało z WoW-em:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 16:05, Szw3jk napisał:

Dobrze wiedzieć ale gdzie stworzyć konto z tego guest pass keya a następnie zrobić upgrade
tego konta do pełnej wersj, by mieć 40 dni grania.


Wchodzisz na stronę swojego konta (account management na wow-europe.com) i tam jest opcja by rozszerzyć swoje konto do pełnej wersji. Możesz to zrobić nawet rok po skończeniu guest pasa (konto nawet trialowe nie jest kasowane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się