Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Mody, których używam:
Titan Panel - wyświetla użyteczne info na ekranie (także coordsy)
CT Mod - dużo opcji, np dla buffów, action barów
CT Raid assist-niezbędny w radzie
Atlas - wyświelta mapy raidów, dungeonów, bg
Atlas Loot - pokazuje co dropi dany boss w danym dungeonie, radzie-można to shift click i do chatu dać
WearMe-ustalasz sobie kilka strojów (np. do pvp, tankowania) i zmieniasz je jednym przyciskiem
Natur enemy cast bar - pokazuje jak długo będą działać Twoje efekty z czarów, np. demoralizing shout na wrogu, czy harmstring (spowolnienie), zapewne też sap, gouge rogue
Scrolling Combat Text-wyświetla informację nad postacią o dmg taken i róznych czarach (to samo można włączyć w interface menu w samym WoWie, ale SCT ma więcej opcji i bardziej się go da scustomizować)
Khaos - udostępnia opcję zmiany ustawień modów
+jeszcze parę innych, których nazwy tu nie pamiętam, głównie z pakietu Cosmos
niedługo dam screena mojego interface.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jaki jest odpowiednik książki Gift of the wild III dla warlocka bo nie potrafię znaleźć na thottbocie?

Myślę, że będzie to jakiś Shadow ward III ale nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 22:46, T34 napisał:

Co poleciłbys jako najbardzie przydatne?


+ ErrorBlock ( http://www-en.curse-gaming.com/files/details/5753/errorblock-mini/ ) - mod, który tworzy"error logi", jednocześnie blokując wyskakiwanie denerwujących komunikatów o błędach;

+ TipBuddy ( http://www-en.curse-gaming.com/files/details/5058/tipbuddy-for-wow-2-0/ ) - alternatywa dla Blizzard''owego tooltipa (umożliwia min. wyświetlanie tooltipa przy kursorze myszy, zamiast w rogu ekranu);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 15:58, Stwór napisał:

Do tego zestawiku dodałbym jeszcze Auctionnera;) bardzo użyteczny i pomocny:)

Mam! Zapomniałem dodać :P Jednak bardziej wolę Informant (który wchodzi w skład pakietu Auctioneera :P), który pokazuje za ile sprzedaje się dany item vendorowi (bardzo przydatne-robisz q i w rewardach nie ma nic pożytecznego dla Ciebie-a quest reward jest soulbound więc sprzedajesz to vendorowi, tylko co lepiej pójdzie?-informant Ci to pokaże) i inne pożyteczne info na temat danego przedmiotu (np. co go dropi).

@otc
Nie znam, ale też chętnie bym spróbował. "Don''t worry, be happy" przy wipie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sound track- bez tego moda muzyka z WoWa troszke przynudza ale jak sobie ustawie jakas fajna muze zeby leciala na pvp to juz jest inaczej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 19:58, kampen napisał:

Sound track- bez tego moda muzyka z WoWa troszke przynudza ale jak sobie ustawie jakas fajna
muze zeby leciala na pvp to juz jest inaczej ;]


Ja tam miałem muzę wyłączoną i słuchałem swojej, z winampa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w empiku jest dostępna karta pre-paid (Czy ktoś nie widział lub kupował) ? :-)
A czy karta pre-paid jest dostępna w jakiś sklepach (Nie internetowych) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 20:53, michu96 napisał:

Czy w empiku jest dostępna karta pre-paid (Czy ktoś nie widział lub kupował) ? :-)
A czy karta pre-paid jest dostępna w jakiś sklepach (Nie internetowych) ?


empiki nie prowadza sprzedarzy kart pre-paid..
a z tego co mi widomo to tylko internetowe i allegro sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 19:58, kampen napisał:

Sound track- bez tego moda muzyka z WoWa troszke przynudza ale jak sobie ustawie jakas fajna
muze zeby leciala na pvp to juz jest inaczej ;]


A dzięki temu sound trackowi można wsadzać do gry swoje mp3, czy tylko przestawia się muzykę? Np. jak w jednym mieście nie podoba mi się muzyka a w drugim tak to zamieniam tylko miejscami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 20:53, michu96 napisał:

Czy w empiku jest dostępna karta pre-paid (Czy ktoś nie widział lub kupował) ? :-)
A czy karta pre-paid jest dostępna w jakiś sklepach (Nie internetowych) ?

przecież masz na sklep.gram.pl karty prepaid, a jeśli nie masz karty płatniczej żeby zapłacić od razu to możesz zapłacić przy odbiorze gotówką więc o co chodzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mam WoWa. Dosyc fajny, gram trollem hunterem i nie wiem jak mozna oswajac zwierzaki. Pomoze ktos ? Jakis specjalny skill jest zapewne potrzebny, podszedlem az pod ogrimmar (odkrylem Razor Hill i ta wioske trolli niedaleko, ale nigdzie nie ma nauczyciela, ktory uczy jak tamowac zwierzaki). Bede dzwieczny za pomoc bo w instrukcji stoi tylko tyle, ze po osiagnieciu odpowiedniego poziomu doswiadczenia bedzie to mozliwe, ale ile czego i u kogo to juz nie napisali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wymagany jest 10 poziom dostajesz wtedy questa po wykonaniu możesz spokojnie posiadać zwierzaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po osiągnięciu 10 lvlu zgłoś się do trenera łowców, da tobie quest, który nauczy ciebie krok po kroku jak oswoić zwierzę i jak się z nim obchodzić, po wykonaniu tego questa będziesz już mógł bez przeszkód oswajać zwierzę :) Przy czym warto zaznaczyć, że nie jest to maskotka, zwierzak pełnić będzie rolę takiego mięsa armatniego/pomocnika, dlatego warto wybrać dobrze jednego zwierzaka, tak aby służył po wsze czasy :) No i można mieć bodajże 3 zwierzaki max - tyle, że trzeba wtedy wynająć stajnie (kupujesz to u npc z dopiskiem "Pet Stabble" czy coś takiego, wtedy przy rozmowie z takim npc będziesz mógł wybrać którego zwierzaka chcesz teraz zabrać na łowy;]).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 20:38, Sth`Devilish napisał:

Ja tam miałem muzę wyłączoną i słuchałem swojej, z winampa :P

A ja dla przykładu, w ogóle nie miałem żadnej muzyki włączonej. Jakoś tak klimatycznie jest, wsłuchując się w dźwięki otoczenia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się