Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Mam pytanie. Da rade zrobić macro dla huntera, które połączy Call Pet i Revive Pet ? To znaczy, że przyzywa peta a jeżeli jest martwy to go wskrzesza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 11:02, witek194 napisał:

jak zrobic screena w WoW.Ja robie ale potem nie da sie ich w foldereze odczytac

zainstaluj infranview programik do odczytywania tego typu plikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo zapisuje on je w formacie tga, a paint czy Windowsowa przeglądarka obrazów tego nie czyta. Zainstaluj Irfanview (do pobrania za darmo-freeware tutaj: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=667&t=5 ) i otwórz te pliki nim, potem możesz je zapisać w formacie jpg i wstawić na stronę z darmowym hostingiem, np. http://imageshack.us/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów.Mam problem z tworzeniem konta w WoWie.Otórz przy 5 punkcie mam wybrać formę płatniczą ale przecież pierwszy miesiąc jest za darmo,w przyszłości będę płacił kartami pre-paid więc je zaznaczyłem po czym muszę podać kod z karty ale przecież jeszcze nie mam karty!Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 15:30, watrobar napisał:

Witam forumowiczów.Mam problem z tworzeniem konta w WoWie.Otórz przy 5 punkcie mam wybrać formę
płatniczą ale przecież pierwszy miesiąc jest za darmo,w przyszłości będę płacił kartami pre-paid
więc je zaznaczyłem po czym muszę podać kod z karty ale przecież jeszcze nie mam karty!Proszę
o pomoc.

lol tez tak mialem.....i bylem niezle wnerwiony....ale trzeba czytac nalpeki:)(*całe) jak nie masz wlasego konta bankowego musisz kupic pre-paida:) wiec sobie poczekasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 15:30, watrobar napisał:

Witam forumowiczów.Mam problem z tworzeniem konta w WoWie.Otórz przy 5 punkcie mam wybrać formę
płatniczą ale przecież pierwszy miesiąc jest za darmo,w przyszłości będę płacił kartami pre-paid
więc je zaznaczyłem po czym muszę podać kod z karty ale przecież jeszcze nie mam karty!Proszę
o pomoc.


Wpisz numer z jakiejś karty płatniczej obsługiwanej przez system a później anuluj subskrypcję. Ja tak zrobiłem - nic nie płace, gram miesiąc za friko a później opłace sobie czy to pre-paidem czy to czym innym. Jedyna rzecz to musisz podac powód anulowania subskrypcji - chociaż imo dziwna z tym sprawa bo powinno byc tak, że bez powodu przestajesz płacic i mozesz wrócic w każdej chwili do gry ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie dotyczące budowy postaci: czy może mi ktoś poradzic czego sie uczyc jako warlock? Bo nie wiem czy brac clothworking (robienie ubrań) i coś jeszcze (ALE CO?), czy alchemy i herbalism bo jedno bez drugiego jest bez sensu. Aha i o co chodzi z tymi książkami warlocka do peta one go trenują i czy je kupowac po kolei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 15:30, watrobar napisał:

Witam forumowiczów.Mam problem z tworzeniem konta w WoWie.Otórz przy 5 punkcie mam wybrać formę
płatniczą ale przecież pierwszy miesiąc jest za darmo,w przyszłości będę płacił kartami pre-paid
więc je zaznaczyłem po czym muszę podać kod z karty ale przecież jeszcze nie mam karty!Proszę
o pomoc.

Wpisz "dark coding" w google lub "credit cards number" czy cos w tym stylu a znajdziesz troche numerków, potem je wpisujesz zaznaczasz jaka to karta i konto gotowe, grasz 1miech bo masz go z gry a jak przyjdzie do płacenia to anulujesz płacenie karta i wpiszesz prepaida, wiem bo robiłem tak na konto trial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z konta trialowego jeszcze wiem, jak masz dany lvl to mozesz kupic ksiazke dla peta uczy ona go jakiegos skilla. Potem wchodzisz w ksiege woich zaklec i masz zkładke na dole "Pet" czy tam minion i tam mu te czary ustawiasz na jego skilla barze. A co do profesji to albo herbalism i alchemy lub clothing i enchanting(szyjesz i umagiczniasz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 20:18, skubsa napisał:

Jakby to twoim zdaniem mialo wygladac??Tzn. taka grafika na X360 ??


Grafika to pół biedy - jakby wyglądało sterowanie ;)?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 17:28, Galileo napisał:

> Witam forumowiczów.Mam problem z tworzeniem konta w WoWie.Otórz przy 5 punkcie mam wybrać
formę
> płatniczą ale przecież pierwszy miesiąc jest za darmo,w przyszłości będę płacił kartami
pre-paid
> więc je zaznaczyłem po czym muszę podać kod z karty ale przecież jeszcze nie mam karty!Proszę

> o pomoc.

Wpisz numer z jakiejś karty płatniczej obsługiwanej przez system a później anuluj subskrypcję.
Ja tak zrobiłem - nic nie płace, gram miesiąc za friko a później opłace sobie czy to pre-paidem
czy to czym innym. Jedyna rzecz to musisz podac powód anulowania subskrypcji - chociaż imo
dziwna z tym sprawa bo powinno byc tak, że bez powodu przestajesz płacic i mozesz wrócic w
każdej chwili do gry ;p

......podanie samge nr karty umozliwia ci do jego korzystania .....i radził bym nie ryzykowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja niestety z zupelnie innej beczki, padla mi dzis karta sieciowa, po zainstalowaniu nowej wchodze normalnie poprzez wpisanie hasla i wogole az do momentu logowania na serwer...wywala mnie raz za razem spowrotem i kaze wybierac, niedajac nawet informacji dlaczego mnie wywalilo...musze przyznac ze jestem w kropce...wlasnie wywalam WoW i robie ponowna instalke glownego i TBC...zobaczymy czy cos pomoze...prosze o info jesli ktokolwiek mial podobne problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 20:27, Szw3jk napisał:

A ja mam pytanie dotyczące budowy postaci: czy może mi ktoś poradzic czego sie uczyc jako warlock?
Bo nie wiem czy brac clothworking (robienie ubrań) i coś jeszcze (ALE CO?), czy alchemy i herbalism
bo jedno bez drugiego jest bez sensu.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby mieć np. alchemy i enchanting razem. Ja spotykałem warlocków, którzy mieli tailoring i engineering. Różnica jest taka, że bez gathering profession masz trudniej ze zdobyciem materiałów, bo musisz je wtedy kupować od innych graczy albo w AH, lub lepiej, jeśli grasz ze znajomymi, którzy ci te materiały mogą dostarczyć bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tailoring dobry na początek będzie mining lub skinning:) Jako uzupełnienie;) dzięki tym profesjom będziesz mógł trochę zarobić na Ah zwłaszcza że ceny surowców z mining poszły w górę po TBC:) enchanting jest za drogi na początek gry..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się