Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2007 o 21:53, witek194 napisał:

......podanie samge nr karty umozliwia ci do jego korzystania .....i radził bym nie ryzykowac....


Nie bardzo rozumiem, co masz na mysli. Mam wlasna karte gwoli scislosci i mowilem tylko o karcie wlasnej lub o karcie rodzicow/rodzenstwa/dziadkow z ktorej korzystasz za ich zgoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już w Sobote kupie world of warcraft razem z dodatkiem TBC w empiku , ale tak jeszcze mam drobne pytania :


Czy w empiku zakup WoWa się opłaca??
I jak się nazywa ta strona z kodami kart , żeby uruchomić konto w WoWie , a póżniej zmienić płatność na pre-paida ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numery kart kredytowych: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=8583&pid=69
Zakup się opłaca, bo kosztuje 127zł.
Tu opis opłat do WoWa (fałszywe numery kart): http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=69&pid=9293
@witek194
Jak się wszytko zrobi tak jak to opisałem w poście (link powyżej) to nie ma żadnego ryzyka...
@Szw3jk
Posiadanie profesji, potrzebującej materiały z innej mija się z celem, bo kupowanie tego od innych graczy kosztuje bardzo dużo. Ale posiadanie tailoring, czy enchanting, które nie wymagają innych profesji z profesjami gatheringowymi (mining, herbalism, skinning) jest już ok, bo wtedy zawsze można sprzedawać materiały innym, lub mieć produkty za darmo (Ty dajesz kwiatki, alchemik robi Ci potiona za free :P).
@Galileo
Powód podaje się dla czego anulujesz konto, bo teraz musisz anulować konto by anulować automatyczne pobieranie abonamentu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam maly problem. mam FRIENDLY reputacje u thorium brother i chcem sobie kupic przepis do kowalstwa. W kowalstwie mam 270 i armorcrafter. Nie moige znalzc tylko tego gościa co to sprzedaje. Czy możecie mi owiedzieć gdzie on jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 22:57, Xard18 napisał:

mam maly problem. mam FRIENDLY reputacje u thorium brother i chcem sobie kupic przepis do kowalstwa.
W kowalstwie mam 270 i armorcrafter. Nie moige znalzc tylko tego gościa co to sprzedaje. Czy
możecie mi owiedzieć gdzie on jest ?


Prawdopodobnie chodzi o krasnoluda w Blackrock Deeps, który znajduje się w tamtejszym barze (oczywiście aby do niego się dostać potrzebna będzie czyjaś pomoc, chyba że grasz rogalem :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 22:57, Xard18 napisał:

mam maly problem. mam FRIENDLY reputacje u thorium brother i chcem sobie kupic przepis do kowalstwa.
W kowalstwie mam 270 i armorcrafter. Nie moige znalzc tylko tego gościa co to sprzedaje. Czy
możecie mi owiedzieć gdzie on jest ?


Dokładnie jak pisze Sth`Devilish:) I dodam że za każdym razem gdy będziesz chciał coś kupić to musisz tam się udać:) Dlatego ja zanim postanowiłem tam się wybierać to zdobyłem honored i dopiero wtedy ruszyłem itd. A dlatego że byłem Warriorem i musiałem mieć pomoc:) Jesli grasz druidem lub rogalem sprawa jest z deka łatwiejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 11:22, Sth`Devilish napisał:

Na upartego można nawet i łowcą :)


Na upartego to mozna kazda klasa. Kilka mobkow sie zabije a reszte ominie za pomoca napoju niewidzialnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 14:03, michu96 napisał:

Czy jak się kupi dwie karty pre-paid to czy jak się jedną załaduje teraz można drugą załadować
po paru miesiącach ?


Oczywiście, że można :)

@ Volvox: No tak, teraz po premierze TBC każdy posiadacz dodatku może przebić barierę 60 lvlu, a co za tym idzie zapewne BRD nadaje się już do solowania większą ilością klas niż rogal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :)
Mam karte kredytową Visa Electron i mam problem z zarejestrowaniem jej na moim koncie
gdy wpisuje numer kart to pisze ze jest niepoprawny :/
Próbowałem tak kilka razy i nic..
Mam konto normalne

W czym tkwi problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Nie mam WoWa ale planuję kupic a moje pytanie to: czy opłaca się kupowac samego WoWa bez Burning Crusade? Bo jeśli będe miał podstawowego WoWa i załóżmy że spotkam np Krwawego Elfa to co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 16:14, Joannammon napisał:

A ja mam takie pytanie. Nie mam WoWa ale planuję kupic a moje pytanie to: czy opłaca się kupowac
samego WoWa bez Burning Crusade? Bo jeśli będe miał podstawowego WoWa i załóżmy że spotkam

oplaca sie tylko nie masz dostepu do rzeczy oferowanych przez dodatek

Dnia 11.02.2007 o 16:14, Joannammon napisał:

np Krwawego Elfa to co wtedy?

nic sie nie dzieje ot tak jakbys spotkal taurena czy trolla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 16:14, Joannammon napisał:

A ja mam takie pytanie. Nie mam WoWa ale planuję kupic a moje pytanie to: czy opłaca się kupowac
samego WoWa bez Burning Crusade?


Ja osobiście uważam , że zakup WoWa się opłaca , bo sam zamierzam kupić. ;-)
Ja kupuje razem z dodtkiem TBC , ponieważ mam zamiar grać krwawym elfem. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak ale mi chodzi o to że ja chce kupic bez dodatku bo jakby nie patrezc to paredziesiąt złotych do przodu. Więc mi chodzi o to czy mozna normalnie grac w zwykłego WoWa bez dodatku. Bo zastanawia mnie własnie taka sytuacja gdybym miał spotkac osobe z dodatku. Co wtedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 17:11, Joannammon napisał:

Bo zastanawia mnie własnie taka sytuacja gdybym miał spotkac osobe z dodatku. Co wtedy??


Nic :) Po prostu nie posiadając dodatków nie będziesz m.in. mieć możliwości levelowania powyżej 60-ego, nie będziesz mógł wejść do nowych lokacji no i co za tym idzie, również i nowe rasy będą dla ciebie zablokowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się