Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2005 o 16:20, WoWmen napisał:

http://wowmen-quiz.funtest.pl/ teścik na temat Waszej wiedzy o WoW''ie ;) Nie kożystajcie ze
stron na temat WoW''a podczas rozwiązywania ;) chce by wyniki były w 100% prawdziwe ;)

Ps. Volvox mógłbyś "przypiąć" ten teścik na kilka dni? sprawdzi się wiedźe naszych forumowiczów
o WoW''ie :D


170pktow :D (btw tez robie tescik :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale bida, jak zrobiłem test po raz pierwszy, to byłem chyba w pierwszej 5, a teraz już bodajże 22, łeee ;)
A z tym młotem... wy się śmiejcie, ale ja jeszcze ZF na oczy nie widziałem, nawet nie mam pewności, gdzie to jest, w końcu nie gram, jak większośc od US Bety, tylko od połowy listopada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oczywisćie o 23:00 wszystko wróciło do normy , tylko że raidy zaczyanmy o 20:00 :/
mam nadziej że ci niedorobieni technmicy w końcu coś zrobią bo w końcu wyladuje w szpitalu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 01:57, golden lady napisał:

oczywisćie o 23:00 wszystko wróciło do normy


Właśnie....:/ Tylko, że nie o to chodzi... Wg zapewnień Blizza powinno się dać grać o każdej porze dnia i nocy, a nie tylko nocy...:/ "SLay them All!" - Jak to ma w zwyczaju krzyknąć sobie mój Ork:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Kolejny dzień frustracji. Ciekawe czy dziś uda mi się dołaczyć do raidu do ZG...moze poprostu pójde sprawdzić w cafe inernet ostatnio podczas takiej akcji dało sie grać u nich.
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 08:28, Szyszek napisał:

Jak wysyłać paczki w WoWie?

Jeśli dobrze rozumiem to chodzi Ci o to :
Podchodzisz do skrzynki pocztowej. W polu "To" wpisujesz nick osoby. W polu Głównym treśc listu a na tym dolnym okiienki przedmiot, przenosisz go tam. Przy opdcjo C.O.D. jest kasa przy odbiorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak milo od wczoraj nie moge sie zalogowac a na stronce pokazuje ze server (Chromaggus) dziala :/
wywala tylko unable to connect (nie wiem czy to u mnie cos nie tak czy blizz znowu w kulki leci) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyniki i odpowiedzi w http://wowmen-quiz.funtest.pl/
"%" oznaczają ile procent osób zaznaczyło tą odpowiedź ;) Szkoda tylo że wiele osób wypełniało test kilka razy tym samym psując zabawe :( Wyniki % są jeszcze sprzed tych kolejnych prób :] P=podchwytliwe, na zrozumienie

1. Jaka instancja jest najlepsza na 46lvl?
-Uldman - 73%
W brd raczej nic na taki lvl by się nie zrobiło.
2.(P)Przedmiot jakiej jakości jest lepszy? Niebieski czy zielony?
-Niebieski - 89%
Pisało wyraźnie niebieski czy zielony :P a pare osó zaznaczyło pomarańczowy lub różowy :P
3.Ile czasu trwa cooldown na tworzenie Mooncloth?
-cztery - 22%
4.Jak nazywa się MC set dla szamana?
-The Earthfury - 43%
Pytanie przyznam dosyć trudne szczególnie dla przymierza. Można było się sugerować nazwą od czarów szamana.
5.(P)Pierwszą stolicą Gnomów był:
-Gnomeregan - 97%
Też pisało wyraźnie pierwszą stolicą.
6. Gdzie znajduje się neutralne ah (przed pathem 1.9)
-Gadgetzan - 89%
Dopisałem że przed pathem 1.9 by nie wprowadźać zamieszania spowodowanego uaktualnieniami w 1.9
7.Ile osób(razem z lockiem) jest potrzebnych do Summona(czar warlocka)?
-3 - 68%
8.Rag got OMGWTFBBQPWND!!!!!! to dobrze czy źle?
-dobrze - 30%
"Ragnaros został pokonany" prefiksy były tylko dla nadania długości. Pwned = rozgromiony itp.
9. Przetłumacz "LFM ZF have mallet need tank”
-Szukam gracza do ZF, mam młot, potrzebny warrio - 89%
Hmm kto z Was widział Szamana tankera? raczej Warrior lub w ostateczności Druid :P
10.WTS Arcane Crystal x20 40g" Dobry interes(dla kupującego)?
-Jasne! - 68%
Dość kontrowersyjne pytanie. Arcane Crystal ma mediane serwerową 18G99s a cena tutaj podana to 2G za sztuke więc olbrzymia różnica. Wątpie by gdzieś kosztował tylko. Black Diamond od czasu zwiększenia dropa jest owiele tańszy. Podczas jednego runa do instancji wypadły raz 3 więc widać dlaczego potaniały. Drop Kryształy to najpierw posiadać 275 miningu + znaleźć Rich Thorium Vein z bardźo rare dropem a drop wynosi 3%.
11.Kto leczy więcej? Paladyn czy Priest?
-Priest - 100%
Z tym nie było problemów.
12.Gdzie znajduje się jaskinia Onyxi?
-Dustwallow Marsh - 54%
Wiedziałem że to pytanie złamie wiele osób x]
13.Ile terenów jest jak narazie niedostępnych(a przynajmniej wg mapy)?
-7 - 22%
Jeden w Kalimdorze a 6 w EK.
14.Czy rogue może używać różdżki(Wand)?
-nie - 95% (!)
Ktoś zaznaczył, że można się tego nauczyć w Stratholme ;) tą odpowiedź dawałem dla żartów :D
15.(P) Gdzie w Kalimdorze znajduje się najwięcej instancji?
-The Barrens
Od kiedy Burning Steppes lub Badlands jest w Kalimdorze? ;) oba są w Eastern Kingdoms
16.Ile jest rang honou?
-14 - 78%
17.(P)Czy na bg może się spotkać 60lvl, z lvl 55?
-tak - 57%
Hmm a AV to co? ;) przedział lvl jest tam 51-60 ;)
18.Kto jest najbardziej znanym rasherem na świecie?
-Leeeeeeerooooy ;) - 65% większość osób widziała jego wyczyn :D
19.Który z tych bosów najtrudniejszy(przed pathem 1.9)?
-Nefarian - 38%
Najwięcej głosów było na Onyxie i nie byłęm tym zaskoczony tylko że Nefa to main boss w Blw ;) i jest obecnie najsilniejszy. Dlatego przed 1.9 bo dochodzi AQ.
20.Jaka klasa ma umiejętność "Vanish"?
-Rogue - 86%

W teście brało 56 osób. W tym 25% były to kolejne próby tych samych osób.
Koniec ;) Mam nadzieje że się podobało ;)
Ps. Można już odpiąc tamten post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 11:19, WoWmen napisał:

Wyniki i odpowiedzi w http://wowmen-quiz.funtest.pl/
"%" oznaczają ile procent osób zaznaczyło tą odpowiedź ;) Szkoda tylo że wiele osób wypełniało
test kilka razy tym samym psując zabawe :( Wyniki % są jeszcze sprzed tych kolejnych prób :]
P=podchwytliwe, na zrozumienie

1. Jaka instancja jest najlepsza na 46lvl?
-Uldman - 73%
W brd raczej nic na taki lvl by się nie zrobiło.
2.(P)Przedmiot jakiej jakości jest lepszy? Niebieski czy zielony?
-Niebieski - 89%
Pisało wyraźnie niebieski czy zielony :P a pare osó zaznaczyło pomarańczowy lub różowy :P


o boże przeciez to oczywiste że pomarańczowy, pomarańczowy = artefact! wyżej niż epic = fioletowy

Dnia 30.12.2005 o 11:19, WoWmen napisał:

3.Ile czasu trwa cooldown na tworzenie Mooncloth?
-cztery - 22%
4.Jak nazywa się MC set dla szamana?
-The Earthfury - 43%
Pytanie przyznam dosyć trudne szczególnie dla przymierza. Można było się sugerować nazwą od
czarów szamana.
5.(P)Pierwszą stolicą Gnomów był:
-Gnomeregan - 97%
Też pisało wyraźnie pierwszą stolicą.
6. Gdzie znajduje się neutralne ah (przed pathem 1.9)
-Gadgetzan - 89%
Dopisałem że przed pathem 1.9 by nie wprowadźać zamieszania spowodowanego uaktualnieniami w
1.9
7.Ile osób(razem z lockiem) jest potrzebnych do Summona(czar warlocka)?
-3 - 68%
8.Rag got OMGWTFBBQPWND!!!!!! to dobrze czy źle?
-dobrze - 30%
"Ragnaros został pokonany" prefiksy były tylko dla nadania długości. Pwned = rozgromiony itp.
9. Przetłumacz "LFM ZF have mallet need tank”
-Szukam gracza do ZF, mam młot, potrzebny warrio - 89%
Hmm kto z Was widział Szamana tankera? raczej Warrior lub w ostateczności Druid :P
10.WTS Arcane Crystal x20 40g" Dobry interes(dla kupującego)?
-Jasne! - 68%
Dość kontrowersyjne pytanie. Arcane Crystal ma mediane serwerową 18G99s a cena tutaj podana
to 2G za sztuke więc olbrzymia różnica. Wątpie by gdzieś kosztował tylko. Black Diamond od
czasu zwiększenia dropa jest owiele tańszy. Podczas jednego runa do instancji wypadły raz 3
więc widać dlaczego potaniały. Drop Kryształy to najpierw posiadać 275 miningu + znaleźć Rich
Thorium Vein z bardźo rare dropem a drop wynosi 3%.
11.Kto leczy więcej? Paladyn czy Priest?
-Priest - 100%
Z tym nie było problemów.
12.Gdzie znajduje się jaskinia Onyxi?
-Dustwallow Marsh - 54%
Wiedziałem że to pytanie złamie wiele osób x]
13.Ile terenów jest jak narazie niedostępnych(a przynajmniej wg mapy)?
-7 - 22%
Jeden w Kalimdorze a 6 w EK.
14.Czy rogue może używać różdżki(Wand)?
-nie - 95% (!)
Ktoś zaznaczył, że można się tego nauczyć w Stratholme ;) tą odpowiedź dawałem dla żartów :D
15.(P) Gdzie w Kalimdorze znajduje się najwięcej instancji?
-The Barrens


Desolace - tam jest Maraundom a wśrodku 3 instanty :)
The Barens tylko 2

Dnia 30.12.2005 o 11:19, WoWmen napisał:

Od kiedy Burning Steppes lub Badlands jest w Kalimdorze? ;) oba są w Eastern Kingdoms
16.Ile jest rang honou?
-14 - 78%
17.(P)Czy na bg może się spotkać 60lvl, z lvl 55?
-tak - 57%
Hmm a AV to co? ;) przedział lvl jest tam 51-60 ;)
18.Kto jest najbardziej znanym rasherem na świecie?
-Leeeeeeerooooy ;) - 65% większość osób widziała jego wyczyn :D
19.Który z tych bosów najtrudniejszy(przed pathem 1.9)?
-Nefarian - 38%
Najwięcej głosów było na Onyxie i nie byłęm tym zaskoczony tylko że Nefa to main boss w Blw
;) i jest obecnie najsilniejszy. Dlatego przed 1.9 bo dochodzi AQ.
20.Jaka klasa ma umiejętność "Vanish"?
-Rogue - 86%

W teście brało 56 osób. W tym 25% były to kolejne próby tych samych osób.
Koniec ;) Mam nadzieje że się podobało ;)
Ps. Można już odpiąc tamten post.


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"o boże przeciez to oczywiste że pomarańczowy, pomarańczowy = artefact! wyżej niż epic = fioletowy"

Czytanie ze zrozumieniem to podstawa. Gdyby ktoś się pytał, czy lepszy jest biały czy szary item, też napisałbyś epic?

"Desolace - tam jest Maraundom a wśrodku 3 instanty :)
The Barens tylko 2"

Barrens ma 3 pełne instancje. Według twojej logiki Scarlet Monastery to cztery, więc i tak więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema
Mam do was pyatnko: Podczas instalacji pojawia siębłąd "Couldn''t decompress Ogg data: ov_read=-3." Czy komuś też się pojawiał taki błąd? Co z tym zrobić?
Prośba odpowiedzcie bo też chciałbym zacząć grać w WoW !! Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 12:15, KaPe napisał:

"o boże przeciez to oczywiste że pomarańczowy, pomarańczowy = artefact! wyżej niż epic = fioletowy"

Czytanie ze zrozumieniem to podstawa. Gdyby ktoś się pytał, czy lepszy jest biały czy szary
item, też napisałbyś epic?


lol

Dnia 30.12.2005 o 12:15, KaPe napisał:


"Desolace - tam jest Maraundom a wśrodku 3 instanty :)
The Barens tylko 2"

Barrens ma 3 pełne instancje. Według twojej logiki Scarlet Monastery to cztery, więc i tak
więcej.


LOL Scarlet Monastery nie znajduje sie w Kalimodorze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 12:15, KaPe napisał:

"Desolace - tam jest Maraundom a wśrodku 3 instanty :)
The Barens tylko 2"

Barrens ma 3 pełne instancje. Według twojej logiki Scarlet Monastery to cztery, więc i tak
więcej.


To jesli tak rozumujemy to Barrens też ma 4 bo przeciez jest wejscie na Warsong dla hordy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"LOL Scarlet Monastery nie znajduje sie w Kalimodorze !"
A Maraudon jest jedną instancją.

"> Czytanie ze zrozumieniem to podstawa. Gdyby ktoś się pytał, czy lepszy jest biały czy szary
> item, też napisałbyś epic?
lol
"
Ta, "lol". Może inaczej - pytanie by było, co jest większe, 3 czy 4, to co, odpowiedź byłaby 5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 22:39, golden lady napisał:

> Mam takie przemyślenia, jeżeli oni zwalają winę na TPSA, to my jako maluczcy nic nie zrobimy.

> Z TPSA musi się kontaktować ktoś kto ma jakąś wyrobioną pozycję na rynku a nie gracz dzwoniący

> na Blue line.
>
> Może CDPROJEKT skontaktowałby się z kimś z cenrali TP i rozpoznał problem.
>
> Tak tylko w woolnej chwili napisałem ;)

zgadzam sie z kolega w 100% , dziś wczesniej wspomniałam o tym na forum może to czas aby w
kończy ktoś stanol w obronie KLIENTÓW


problem nie leży po stronie TPSA tylko Telii, która obsługuje tranzyt sieci w północnej europie skupiając ruch ze wszystkich sieci "narodowych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie było oczywiste a odpowiedź była jedna więc nie wiem o co się kłucisz :P Pisze niebiesi lub zielony to oznacza że jeden z nich :P
Marudon to kompleks instancji a nie 3 osobne. Dla sprostowania Kalimdor to zachodni kontynent. SM znajduje się na wschodnim czyli Eastern Kingdoms. Jeszcze jakieś wątpliwości? :P
A w The Barrens są 3 instancje. Walling Caverns, Razorfen Downs i Razorfen Kraul. Bg nie zaliczałem do instancji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 15:59, golden lady napisał:

> > Ciekawe ile darmowych dni dostaniemy...
>
> 0 - (slownie : zero :)
> Czyli tyle ile ostatnio jak nie mozna bylo wejsc na serwery przez tydzien :/

myśle że powinnismy zacząć egzekfować to co faktycznie nam sie należy , za co płacimy , a czego
Blizzard sie zobowiązał. Byłoby miło gdyby CD projekt jako wyłaczny dystrybutor na Polskę pomógl
nam ...
należy podkreslić że podobna sytuacja przytrafia nam się nie pierwszy raz, więc nie możemy
tutaj mówic o pechu tylko o nieudolności servisu. Tylko dlaczego my mamy płacic za nieudolny
servis?


Małe pytanie - ono mnie też dotyczy, bo sam gram dzień w dzień i często mam problemy - czy ktokolwiek z Was zapoznal się z EULĄ WoWa? Blizzard nie zobowiązał się do dostępności usługi w jakimkolwiek zakresie czasowym, mało tego - zastrzega sobie prawo do wyłączenia serwerów bez powiadomienia i wyjaśnienia i podania czasu trwania przerwy, ma także m.in. prawo do skasowania postaci i konta użytkownika bez ostrzeżenia. Nie odpowiada też za działanie połączenia internetowego z serwerami gry.

W momencie użycia przycisku Accept przy instalacji i każdym paczu podpisaliśmy niejako "umowę" z Blizzardem, a nieznajomość jej treści nie powoduje negacji jej warunków.

Nie piszę tego jako informacji, że mamy to gdzieś, bo też próbujemy wpływać na Blizz, żebyz robił coś z tym fantem, nie zmienia to jednak faktu że w świetle obowiązującej umowy jaką każdy z Was (i tych z nas, którzy grają w WoW) "podpisał" z Blizzardem firma ta działa według jej warunków i jest kryta pod względem prawnym i ma w niej oparcie przy załatwianiu jakichkolwiek roszczeń ze strony klientów. Reszta to PR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się