Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 14.02.2007 o 19:11, Sth`Devilish napisał:

>

Uff dzięki, zanim zacznę przygodę w Outlandzie to sfarmię Scarlet Monastery :)
Jeszcze raz dzięki, zaoszczędzę 15g ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak miałeś dość długą przerwę to i tak byś pewnie sporo zaoszczędził, jest jakoś tak, że co każdy miesiąc od ostatniej zmiany talentów spada koszt rebuildu talentów o 5 G :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chce sobie kupic WoW''a i mam odnosnie tego pare pytan.

Nie mam karty platniczej, ani nie bede mial odrazu pre-paida, a chce potem placic wlasnie pre-paidami i nie wiem jak mam to zrobic. Czytalem gdzies ze da sie jakos tak ze zakladam konto Trialowe, gram sobie troche tam i potem wpisuje cdkeya z gry i jade dalej na tym koncie. Jest takie cos mozliwe ? Jak tak to prosze o jakies glebsze objasnienie co do tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 22:23, Sth`Devilish napisał:

Jak miałeś dość długą przerwę to i tak byś pewnie sporo zaoszczędził, jest jakoś tak, że co
każdy miesiąc od ostatniej zmiany talentów spada koszt rebuildu talentów o 5 G :)

To jeszcze lepiej, skończyłem grać na początku grudnia :)
Będę chyba dalej wiódł żywot absolutnego-bez-modowca. Wszyscy mi się dziwili, że nawet kordów, atlasu czy Titan Panel nie mam. Mnie to było zbędne, dało się grać i bez tego. Ba, grało się dość łatwo ^^
Poczekam, aż tylko TBC będzie dostępne, dostanę ostatnią ratę kieszonkowego...i bójcie się mnie, wojownicy Hordy xD


Ps. jeśli to drugi post, to przepraszam, tamtego mi nie wyświetliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chce sobie kupic WoW''a i mam odnosnie tego pare pytan.

Nie mam karty platniczej, ani nie bede mial odrazu pre-paida, a chce potem placic wlasnie pre-paidami i nie wiem jak mam to zrobic. Czytalem gdzies ze da sie jakos tak ze zakladam konto Trialowe, gram sobie troche tam i potem wpisuje cdkeya z gry i jade dalej na tym koncie. Jest takie cos mozliwe ? Jak tak to prosze o jakies glebsze objasnienie co do tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 23:07, Stwór napisał:

A zdecydowałeś już kim i gdzie będziesz grać?:) Tak z ciekawości pytam:)



Zdecydowalem ze bede gral Undead- Priest. Jakos najbardziej przypadl mi do gustu :p i na rajdy sobie pochodze bo slyszalem ze poszukuja dobrych healerow (lecznikow) do gildii i wogole ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem w połowie września ;) Na początku miałem po prostu rzucić WoWa, no ale po kilku dniach i z neta musiałem zrezygnować na okres 4 miesięcy, więc i tak na jedno wyszło. A co do addonów, to nic złego, ja sam miałem wtedy około 40 addonów z dodatkami (i to bez jakichś pierdół, całość interfejsu miałem dobrze przemyślaną i wyjątkowo czytelną, bez wrażenia niczym z kokpitu Boeinga ^^) .Owszem, można bez nich żyć, ale i tak przed nimi nie uciekniesz, wiedz że sporo z nowo wprowadzonych opcji w ostatnich latach Blizzard po prostu zwalił z istniejących addonów (mowa choćby o instant quest, show target of target, show scrolling combat text, panel raidowy i wiele wiele innych rzeczy - to wszystko istniało w postaci addonów, tyle że nieco bardziej rozbudowanych), a jeśli myślisz o wyjątkowo profesjonalnej grze (PvP na maksymalnych obrotach i raidowanie najsilniejszych bossów w gzre) to i tak okażą się bardzo użyteczne i pożyteczne :) Nie tylko dla ciebie samego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../to wszystko istniało w postaci addonów, tyle że nieco

Dnia 14.02.2007 o 23:55, Sth`Devilish napisał:

bardziej rozbudowanych), a jeśli myślisz o wyjątkowo profesjonalnej grze (PvP na maksymalnych
obrotach i raidowanie najsilniejszych bossów w gzre) to i tak okażą się bardzo użyteczne i
pożyteczne :) Nie tylko dla ciebie samego :P

Rajdowanie... nawet nie myślę o rajdach :>
Jak jeszcze grałem, na Burning Legionie byłem w dość dobrej gildii Existence... teraz nie wiem, może mi dali nieaktywnego, może wywalili- wisi mi to :>. Może uda mi się zdobyć jakiś pancerz za grę w Pvp ;>
Po ew. wbiciu 70 lvl będę tylko siedział na arenach i bg''kach. Jaki mod polecałbyś dla Pala PvP? Boję się tylko, że nie będę potrafił na nim grać, gdyż pozmieniają mi się ustawienia wszystkich czarów, blessów itp. do których zdążyłem się wcześniej przyzwyczaić :)
Jeśli ktoś ma możliwość, to proszę jeszcze o kilka screenów z jakichś zielonych, sielankowych części krain Outlandu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów,chciałem założyc konto i kiedy klikam na create account pojawia się jakiś ork i napis ERROR ACCOUNT MENAGAMENT UNAVAILABLE hmm może to przez walentynki ale prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 16:12, watrobar napisał:

Witam wszystkich forumowiczów,chciałem założyc konto i kiedy klikam na create account pojawia
się jakiś ork i napis ERROR ACCOUNT MENAGAMENT UNAVAILABLE hmm może to przez walentynki ale
prosze o pomoc


No ja wlasnie chcialem oplacic abonament i tez mi sie to wyswietla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to zapewne przerwa techniczna, i wina leży raczej po stronie Blizzarda. Jedyne co w takim wypadku pozostaje to poczekać. Niedziałający account management to akurat nie jest rzadki przypadek. Sam na to natrafiłem conajmniej 4 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja u mnie jest to samo chce sobie zrobić konto , a tu wyświetla mi się , że nie można. :-/
No cóż czeba czekać nie ma innej rady. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.02.2007 o 16:21, Czedwik napisał:

Sam na to natrafiłem conajmniej 4 razy.


A ile czasu z reguly trwaly te przerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy ktoś kto ma maga z możliwością teleportacji nie mógłby mnie przetransportowac do Stormwind ? (w ogóle nie wiem gdzie to jest, ale wiem, że można się tam nauczyc jak posługiwac się mieczem). Wiem, że potrzebna jest do tego jakaś runa za 20Silver - koszty runy oczywiście pokryję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 20:54, Galileo napisał:

Czy ktoś kto ma maga z możliwością teleportacji nie mógłby mnie przetransportowac


:D Dam ci rade, najpierw napisz na jakim serwerze grasz, bo to nie GW :) Tutaj na każdym serwerze grają zupełnie inni gracze i spotkać się mogą co najwyżej na tzw "cross-realm" battlegroundzie :) Ale i tak tylko w postaci sojusznika/wroga, bo handlować np nie można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się