Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2007 o 14:56, skubsa napisał:

>
No tak ale chodzi mi o formę zapisu ^^ Nie spodziewałem się tego po CDA

Hehe jak reportaż, fajna sprawa z tą recenzją ;)
Poczytałem conieco o Deviate Fish, czy ich sprzedawanie na AH jest opłacalne? Czekam, aż TBC znów będzie w sklepie (i pewnie sobie poczekam ;]) i przed ruszeniem do Outlandu planuję zarobić troszkę kasy... epic mount musi być xD. I ile pieniędzy można wynieść ze sfarmienia wszystkich części Scarlet Monastery po kolei i sprzedaży itemów z tegoż insta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 17:10, Czedwik napisał:


A ja mam pytanko, czy jak jest serwer full to czy będą nań lagi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 17:12, skubsa napisał:

>
A ja mam pytanko, czy jak jest serwer full to czy będą nań lagi??

Jeśli nie ma żadnych problemów technicznych to nie. Zresztą każdy serwer ma górny limit osób jednocześnie przebywających. Na serwerach oznaczonych "Full" bywa tak, że aby móc się dostać do gry trzeba czekać w kolejce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 17:15, Czedwik napisał:

>

Czyli chyba nie będę grał na jakimś full... trzeba coś innego znaleźć, ale dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 17:17, skubsa napisał:

> >
Czyli chyba nie będę grał na jakimś full... trzeba coś innego znaleźć, ale dzięki

Najlepiej wybierać te oznaczone jako "Recommended". Sądząc ze statystyk na Census Plus to jedyną ich wadą jest na razie to, że średnio połowa Hordy to krwawe elfy, a połowa Przymierza to draenei. Zapewne to urok nowości i po czasie sytuacja się bardziej zbalansuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się, ale sęk w tym, że Blizzard niby teraz tak teraz dba o bezpieczeństwo, że wymaga podania wszystkich danych z konta (prócz hasła) jako uwierzytelnienie tożsamości osoby, która prosi o zmianę maila :) Jak np nie pamiętasz jakie dałeś sekretne pytanie/odpowiedź, to może być już kłopot - tak też jest w moim przypadku i niestety już mi chyba zostanie stary mail, którego od lat nie używam -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 22:23, Sth`Devilish napisał:

Da się, ale sęk w tym, że Blizzard niby teraz tak teraz dba o bezpieczeństwo, że wymaga podania
wszystkich danych z konta (prócz hasła) jako uwierzytelnienie tożsamości osoby, która prosi
o zmianę maila :) Jak np nie pamiętasz jakie dałeś sekretne pytanie/odpowiedź, to może być
już kłopot - tak też jest w moim przypadku i niestety już mi chyba zostanie stary mail, którego
od lat nie używam -_-


Qrde tylko, że od dwóch tygodni nie odpisuja mi na e-mail.
Rozwiązałem umowe o Neostrade i stary e-mail to już w ogóle nie istnieje.
A jak sobie zapomne hasła - co mi sie często zdarza to ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ja też nie pamiętam mojego tajengo hasła i odpowiedzi, a na Account Managemen tego nie znajdę :P Ale żeby zmienić mail trzeba do nich napisać i oni napiszą co dalej. Trzeba podać kilka informacji o koncie, sekretne pytanie i odpowiedź też, ale ja tego nie pamiętałem, więc podałem całą resztę i napisałem, że pytania nie pamiętam. E-mail mi zmienili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku skończyło się na 1 mailu od Blizzarda, i tyle się talej odezwali :P Wyjątkowo kiepską mają obsługę klienta, skoro jeszcze trzeba się upominać i przypominać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, w zasadzie WIELKI problem! Miesiąc temu zarejstrowałem konto na blizzard.com i wczoraj skończył się okres darmowego grania. W rejestracji musiłem podać numer karty kredytowej. Chciałem sobie w tym miesiącu odpuścić grę, ponieważ mam dużo nauki i nie płacić w tym miesiącu za WoW'' a. Jednak dzisiaj z rana przyszedł do mojej mamy sms z banku, że na koncie zotała zablokowana suma wysokości 50 złotych z groszami i jeżeli w ciągu 7 dni nie potwierdzimy przelewu to pieniądze i tak zostaną przelane na konto blizzarda! Da się coś jeszcze zrobić, aby nie płacić za ten miesiąc gry? Błagam pomóżcie, nie chce stracić 50 zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 12:57, lukas1144 napisał:

Jednak dzisiaj z rana przyszedł do mojej mamy sms z banku, że na koncie zotała
zablokowana suma wysokości 50 złotych z groszami i jeżeli w ciągu 7 dni nie potwierdzimy przelewu
to pieniądze i tak zostaną przelane na konto blizzarda! Da się coś jeszcze zrobić, aby nie
płacić za ten miesiąc gry? Błagam pomóżcie, nie chce stracić 50 zł :(

Jak już zostało wpłacone to niestety nie. Nie można cofnąć raz dokonanej wpłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ptanie(pytania)

1. Czy mocno WoW bedzie sie ciac na kompie :
- Intel Caleron 2.66
- 512 RAM (DDR2)
- Radeon 9200 (128 mb)

2. Jak sie steruje w WoW''ie klawiaturą czy myszką??? A jak klawiaturą to jak sie atakuje?

3. Czy jest cos takiego ze nie mozna wejsc na serwa jak jest przepelniony??? W niektorych grach jest.

4. Czy opyla sie placic te 50 zł miesieczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 16:51, SilkRoadOnline napisał:

1. Czy mocno WoW bedzie sie ciac na kompie :


Brakuje tylko RAMu, wiec w miastach i podczas lotów może nieco przyciąć, ale ogólnie będzie ok.

Dnia 23.02.2007 o 16:51, SilkRoadOnline napisał:

2. Jak sie steruje w WoW''ie klawiaturą czy myszką??? A jak klawiaturą to jak sie atakuje?


Myszka+klawiatura, klawiaturą chodzisz (WSAD) i masz odnośniki do action barów (1,2,3,4,...) i inne skróty do mapy, quest logu itp. Myszką wybierasz cele, ew. skręcasz postacią lub kamerą.

Dnia 23.02.2007 o 16:51, SilkRoadOnline napisał:

3. Czy jest cos takiego ze nie mozna wejsc na serwa jak jest przepelniony??? W niektorych grach jest.


Na serwerach FULL zazwyczaj czeka się w kolejce, ale jest masa nowych serwerów-o to się nie musisz martwić.

Dnia 23.02.2007 o 16:51, SilkRoadOnline napisał:

4. Czy opyla sie placic te 50 zł miesieczenie


Na to pytanie musisz sam odpowiedzieć. Wg mnie jak najbardziej. Spróbuj darmowego triala - 10 dni tutaj http://teaser.wow-europe.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się