Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Opłaca się płacić ^^ Na tą grę wypada 600 zł na rok, a ile wychodzi normlanie na nowe hity? Coś ok. 300,400 (500-600 EK), a czy nie lepiej zagrać w najlepszą grę niż grać w jakieś(dobre) gry za 100 zł??Jak lda mnie tak ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 17:06, SilkRoadOnline napisał:

Dziwne bo w wymaganiach pisze ze potrzebne 256 RAMU

Ale zalecane jest 1GB, jeśli chce się grać na maksymalnych ustawieniach.

Dnia 23.02.2007 o 17:06, SilkRoadOnline napisał:

Ile sie czeka w tej kolejce???

Czekanie jest tylko na pełnych serwerach i to zależy od liczby graczy. Jak zaczynasz grę na "recommended" (na tych najlepiej tworzyć), "lol" lub "medium" tego problemu nie ma.

Dnia 23.02.2007 o 17:06, SilkRoadOnline napisał:

I czy mozna byc wywalonym z serwa w trakcie gry??

W przypadku restartu serwera lub przerwy technicznej - tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 15:06, Czedwik napisał:

Jak już zostało wpłacone to niestety nie. Nie można cofnąć raz dokonanej wpłaty.

Ale jeszcze nie zostało zapłacone, dostałęm sms'' a, że pieniądze zostały zablokowane... naprwdę nie ma jakiejś innej możliwości? a może ktoś inny będzie wqidział co zrobić, bo mam problem, w zasadzie WIELKI problem! Miesiąc temu zarejstrowałem konto na blizzard.com i wczoraj skończył się okres darmowego grania. W rejestracji musiłem podać numer karty kredytowej. Chciałem sobie w tym miesiącu odpuścić grę, ponieważ mam dużo nauki i nie płacić w tym miesiącu za WoW'' a. Jednak dzisiaj z rana przyszedł do mojej mamy sms z banku, że na koncie zotała zablokowana suma wysokości 50 złotych z groszami i jeżeli w ciągu 7 dni nie potwierdzimy przelewu to pieniądze i tak zostaną przelane na konto blizzarda! Da się coś jeszcze zrobić, aby nie płacić za ten miesiąc gry? Błagam pomóżcie, nie chce stracić 50 zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 17:02, CH1CKEN napisał:


No aż nie mogłem się powstrzymać i... pomimo tego, że konto z dwoma 60 lvl postaicami posiadam, to zrobiłem sobie triala i gierczę na przemian z trialem GW :P Fajna rzecz, bo nawet nie trzeba niczego ściągać jak się już ma pełną wersję. To dopiero się nazywa nałóg xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 15:02, Sztywny-pl napisał:

Poczytałem conieco o Deviate Fish, czy ich sprzedawanie na AH jest opłacalne? Czekam, aż TBC
znów będzie w sklepie (i pewnie sobie poczekam ;]) i przed ruszeniem do Outlandu planuję zarobić
troszkę kasy... epic mount musi być xD. I ile pieniędzy można wynieść ze sfarmienia wszystkich
części Scarlet Monastery po kolei i sprzedaży itemów z tegoż insta?

Szczerze?
Nie farm kasy w Azeroth, bo w Outland pieniadzie po prostu leca z nieba. Za epic mounta juz mi sie zwrocilo, a nawet prawie za dwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 20:35, Mirajka napisał:

>

To w jakim mniej więcej czasie uda mi się zebrać te 450G (jeśli mniej lub więcej, poprawcie mnie xP) na paladyńskiego Summon Charger''a? W zbieraniu kasy w wowie nigdy nie byłem dobry xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 20:35, Stwór napisał:

Gdzie diabeł w pełną nie może, tam triala pośle;-))))) buhahaha


Wiesz, w sumie to zauważyłem w tych kontach trialowych fajną możliwość szpiegowania graczy po drugiej stronie konfliktu - na serwerach PvP/RP-PvP oczywiście :) Robisz triala (20 sekund, fałszywe dane), wchodzisz na interesujący ciebie serwer, robisz byle jaką postać i idziesz bez zatrzymywania się do najbliższego miasta ;P Swoją drogą zauważyłem, że stary dobry TVC nieźle się opustoszył w ciągu tych kilku miesięcy, mało tego każdy którego znałem chyba gra już na innej postaci albo na innym serwie... Taki już urok WoWa, nie ma ciebie przez 4-5 miesięcy w grze to wszystko przepada ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie :) w jaki sposob i gdzie trzeba wplacac pieniadze za abonament, po skonczonym miesiacu darmowego grania, bo pre paidow sie nie oplaca kupowac. cena takego to okolo 120 zl na 2 miesiace (60 zl na miesiac). dolar w dniu wczorajszym chodzil po 2.95 wiec 15 dolarow razy 2.95 to 44.25 (2 miesiace to 88.50). Roznica wynosi prawie caly miesiac grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 23:25, dymek93 napisał:

nawet jesli, to nie odpowiedziales mi na moje pytanie ;p w jaki sposob to dziala


W pewnym sensie odpowiedziałem, gdyż aktualny kurs Euro wynosi 3.88, czyli 15x3.88=58,20 - tyle wynosi ciebie miesiąc grania na europejskich serwerach :) Także zakup prepaida wcale nie jest tak nie opłacalny, tymbardziej, że w sklepie gram.pl prepaid kosztuje teraz 109 zł, a za dostawę płacisz wirtualnymi pieniędzmi (czyli za friko), także to nawet taniej :P

No ale wracając do pytania: na oficjalnej europejskiej stronie WoW (masz odnośnik w menu grze, przy logowaniu) wchodzisz w zakładkę "Account Managment", logujesz się tam na swoje konto, dalej w "Setup Subscription", wybierasz metodę płatności (i rodzaj posiadanej karty), rodzaj abonamentu (czyli na ile chcesz z góry płacić: 1/3/6 miesięcy, im więcej tym taniej), dalej tylko wypełniasz dane swojej karty i zrobione, odpowiednia suma zostanie automatycznie pobrana, a okres wazności konta przedłużony :) Jak nie chcesz aby tobie pobierało potem z karty automatycznie to musisz chyba wymazać wszystkie dane lub anulować abonament, ale o to musisz się już innych popytać, bo ja tego nigdy nie używałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakieś macro lub addona dla huntera, który w zależności od dystansu jaki mnie dzieli od przeciwnika, podmieniałby action bar? Tak się to dzieje u rogue (wiadomo, że inny pojawia się pasek umiejętności jak jest w stealth, a inny jak bez stealth), tyle że chciałbym mieć tak, że jak przeciwnik jest odpowiednio daleko to pojawia się action bar ze skillami ranged, a jak za blisko to pasek ze skillami meele :) Kiedyś coś takiego miałem, ale już nie działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Oczywiście, jak nie zapłaciłeś za miesiąc to możesz nie zapłacić i twoje konto będzie zamrożone(frozen)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo jak abonament nie był opłacony :P
@TVC-The Venture Co? Niby to RPPvP ale ostatnio tyle tam RP, że...
Poszukaj nowej wersji tego addona...
@Sztywny-pl
Te 540g to jakieś od 60 do 65lvlu i już masz. Za questy i gray itemy, czasem jak rare się trafi to na AH, i jak w rewardach za q nie ma nic dla Ciebie to bierz item, który najdrożej pójdzie u vendora (Informant addon to pokazuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 09:01, lukas1144 napisał:

Czy jest taka opcja, aby zrobić sobie miesiąc wolnego z WoW'' a i nie płacić?

tak przerwę można zrobić nawet na pół roku z tym że po upływie tego czasu blizz nie ponosi odpowiedzialności za konto (czytaj może być usunięte ale i tak przyślą ci zawiadomienie).

@Sth`Devilish jak się nazywał ten dawny add?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2007 o 09:50, L33T napisał:

tak przerwę można zrobić nawet na pół roku z tym że po upływie tego czasu blizz nie ponosi
odpowiedzialności za konto (czytaj może być usunięte ale i tak przyślą ci zawiadomienie).


To znaczy , że jak się długo nie gra w WoWa blizz . może usunąć konto ?!!
Ja słyszałem , że blizz nie usuwa kont. ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się