Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

wiesz to jest tak że po tym pół roku blizz nie odpowiada za konto, ja nie grałem siedem miesięcy i konto mam :D więc spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze dwa pytania :)
1. czy wszystkie patche sciagaja sie automatycznie, czy trzeba samemu z jakis stron
2. czy pogram sobie z predkoscia neta 192kb/s (guild wars mi nie lagowalo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CH1CKEN & L33T: żebym to ja pamiętał jak się to nazywało, to bym od razu poszukał nowej wersji :) Chociaż w sumie to i tak jak pamiętam, ostatnia wersja pochodziła sprzed roku - autor porzucił projekt. A bez tego hunterem mi się gra po prostu bardzo nie wygodnie :/

Ponawiam prośbę, jeśli ktoś zna addona/macro, które zmienia główny pasek akcji na inny w zależności od tego czy przeciwnik jest w meele czy w odległości, adekwantnie do tego jak wygląda to u rogue (gdzie zmienia się w zależności od tego czy jest w stealth czy nie), to BARDZO proszę o link/macro/nazwę, cokolwiek :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 15:22, dymek93 napisał:

1. czy wszystkie patche sciagaja sie automatycznie, czy trzeba samemu z jakis stron


Można ściągnąć samemu, lub ściągną sie same jak uruchomisz gre i sie zalogujesz, tym 2 sposobem same od razu sięzainstalują;) Wybór twój:)

Dnia 24.02.2007 o 15:22, dymek93 napisał:

2. czy pogram sobie z predkoscia neta 192kb/s (guild wars mi nie lagowalo)


Ja swojego czasu grałem na neo 128 i miałem latency od 90 do 250;) grałem komfortowo bez większych problemów;) Teraz mam 1024 i tak samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 16:15, michu96 napisał:

Jest patche mi się ściągają... :-)
Ściąga mi się teraz patch 2.0.3 ile mi jeszcze patchy zostało do ściągnięcia ?!!


Czy ty masz jakieś problemy z czytaniem? Były prawie dwie strony gadania i tłumaczenia metodami łopatologicznymi jak ściągać i ile patchy ściągać, a ty dalej... Po prostu brak mi słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 10:12, L33T napisał:

wiesz to jest tak że po tym pół roku blizz nie odpowiada za konto, ja nie grałem siedem miesięcy
i konto mam :D więc spokojnie.

Blizzard nie usuwa kont. Moje jakoś od końca września jest frozen i nic się mu nie dzieje złego. Konto=kupiona gra i tego nie mogą usuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, tyle, że w tym miesiącu chciałem sobie zrobić wolne i nie płacić (przy rejestracji podałem numer karty kredytowej), a Blizzard sam zablokował sobie na mojej karcie 50 zł i jeżeli w ciągu 7 dni nie potwierdze tego przelewu to pieniądze i tak czy siak zostaną przelane na ich konto. Wiecie może jak zrobić tak, żeby taka sytucja więcej się nie zdarzyła i czy jest możliwość, że ta kwota ,która została zablokowana w tym miesiącu na moim koncie nie zostanie przelana na ich konto? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, jeśli nie chciałeś by gra pobierała abonament, trzeba było go wyłaczyć na stronie konta. Teraz już wątpie aby dało się coś zrobić. Zgłoś się do banku, że przez pomyłke zostały pobrane te pieniądze i że chcesz je zablokować, Blizz nie dostanie kasy-konto zostanie Frozen (zamrożone-nieopłacone-nie można grać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś powiedzieć jak wyłączyć pobieranie abonamentu na stronie konta? Bo coś nie za bardzo mogę znaleźć taką opcję na stronie mojego konta (a to pewnie za sprawą słabej znajomości języka angielsiego)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 10:36, lukas1144 napisał:


Kolega napisał że "Teraz już wątpie aby dało się coś zrobić" więc nie wiem czy coś działasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam w okienku gdzie jest o Twojej subskrypcji-poszukaj Setup Subcription, czy jakoś tak i Ci się pojawi info jaki abonament wybierasz-na dole masz Cancel Recuring Plan-wybierasz, anulujesz konto i gotowe. Ale tego co już zapłaciłeś nie odzyskasz, tylko na następny miesiąc anulujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić w czerwcu WoW''a. Czy możecie powiedzieć mi jakie są sposoby płatności, oprócz kart pre-paid? Jakie są najlepsze serwery i dajcie mi jakieś porady na początek :)

Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 20:27, marcinlaska napisał:

Czy możecie powiedzieć mi jakie są sposoby płatności, oprócz kart pre-paid?


Są: karty prepaid, karty prepaid, karty prepaid oraz... poprzez odpowiednią kartę do płatności poprzez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 20:53, Sth`Devilish napisał:

> Czy możecie powiedzieć mi jakie są sposoby płatności, oprócz kart pre-paid?

Są: karty prepaid, karty prepaid, karty prepaid oraz... poprzez odpowiednią kartę do płatności
poprzez internet.


A skąd najlepiej brać te karty, i jak zamrozić konto by z niej kasy nie brało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiednia karta do płacenia przez neta - zakładasz sobie konto np. w mbanku albo inteligo i już:). Co do zamrażania konta - na stronie z danymi Twojego konta będziesz miał taką możliwość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 22:51, marcinlaska napisał:

A co z pingiem na serwerach? Czy są duże? Jaka szybkość neta jest potrzebna do "normalnego"
grania?
A, i jakie są najlepsze serwery wg was.


To akurat w dużej mierze zależy od jakości twojego połączenia, a nie samej szybkości :) Może być tak, że ze zwykłym 128 kbps nie będziesz mieć problemów, a może też być tak, że z 2 Mbit/s możesz mieć lagi, wszystko zależy gdzie masz neta :) Ja np jak miałem w Dialogu to bywały od czasu do czasu takie okresy lagów (najdłużej to aż 2 tygodnie lagów non stop...), a tak ogólnie to było ok.

Najlepiej wybrać jakiś w miarę zaludniony serwer (jeśli to PvE lub RP, dlatego że tam i tak nic ci nie grozi ze strony graczy, a łatwiej będzie znaleźć drużynę i handlować) lub jakiś z nowszych, opisanych na liście jako "Reccomended" (w tym przypadku polecam takowe, jeśli chcesz od razu zacząć zabawę na PvP lub RP-PvP i rywalizować z innymi graczami z wrogich frakcji :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 23:06, Sth`Devilish napisał:

> A co z pingiem na serwerach? Czy są duże? Jaka szybkość neta jest potrzebna do "normalnego"

> grania?
> A, i jakie są najlepsze serwery wg was.

To akurat w dużej mierze zależy od jakości twojego połączenia, a nie samej szybkości :) Może
być tak, że ze zwykłym 128 kbps nie będziesz mieć problemów, a może też być tak, że z 2 Mbit/s
możesz mieć lagi, wszystko zależy gdzie masz neta :) Ja np jak miałem w Dialogu to bywały od
czasu do czasu takie okresy lagów (najdłużej to aż 2 tygodnie lagów non stop...), a tak ogólnie
to było ok.

Najlepiej wybrać jakiś w miarę zaludniony serwer (jeśli to PvE lub RP, dlatego że tam i tak
nic ci nie grozi ze strony graczy, a łatwiej będzie znaleźć drużynę i handlować) lub jakiś
z nowszych, opisanych na liście jako "Reccomended" (w tym przypadku polecam takowe, jeśli chcesz
od razu zacząć zabawę na PvP lub RP-PvP i rywalizować z innymi graczami z wrogich frakcji :).


A czy możesz podać nazwe tej stronki, gdzie jest lista wszystkich serwerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 23:11, marcinlaska napisał:

A czy możesz podać nazwe tej stronki, gdzie jest lista wszystkich serwerów?


Nie, bo jestem leniem, a sam na pewno znajdziesz :) Z resztą po co, jak zalogujesz się do gry to i tak będziesz mieć całą listę przed oczyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się