Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

http://www.wow-europe.com/en/serverstatus/ ależ proszę cię bardzo lista serwerów z rozróżnieniem na typy i zaludnienie. Co do wyboru serwa to polecam na początek normal (czyli pve) zrób tam pierwszą postać jak ci się spodoba to na nim zostań. Jak uznasz że wolisz nieco więcej zabawy to polecam serw PvP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanie:co potrzebne jest aby używać guns?Mam już amunicję,worek na nią ale dalej nie mogę strzelać.Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 14:31, watrobar napisał:


Po ppierwsze musisz mieć odpowiednią klasę a po drugie chyba do trenera trza iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 12:26, L33T napisał:

http://www.wow-europe.com/en/serverstatus/ ależ proszę cię bardzo lista serwerów z rozróżnieniem
na typy i zaludnienie. Co do wyboru serwa to polecam na początek normal (czyli pve) zrób tam
pierwszą postać jak ci się spodoba to na nim zostań. Jak uznasz że wolisz nieco więcej zabawy
to polecam serw PvP :D


A co trzeba zrobić by móc na danym serwerze grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 13:42, CH1CKEN napisał:

Tam w okienku gdzie jest o Twojej subskrypcji-poszukaj Setup Subcription, czy jakoś tak i Ci
się pojawi info jaki abonament wybierasz-na dole masz Cancel Recuring Plan-wybierasz, anulujesz
konto i gotowe. Ale tego co już zapłaciłeś nie odzyskasz, tylko na następny miesiąc anulujesz.

A jeżeli teraz anuluje konto (a mam zapłacone za bieżący miesiąc) to czy bedę mógł grać? Czy to 50 zł wydane na ten miesiąc zostanie stracone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 16:41, watrobar napisał:

Byłem u trenera mam odpowiednią klasę i pokazuje że potrzebuję jakiś paper doll.Jaki to papier
i gdzie go kupić.


Nic takiego nie potrzebujesz, musisz się po prostu spytać u trenera bronii gdzie możesz znaleźć kogoś kto nauczy ciebie strzelania ze strzelb (powinieneś mieć tam daką opcję dialogową, w której Weapon Master wskaże tobie drogę do trenera uczącego obsługi danej bronii). Nie wiem gdzie ty niby znalazłeś trenera, który wymaga papieru aby się nauczyć, no chyba że skończył mu się papier toaletowy (wszak npc muszą tam czekać na każdego gracza ;p) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 16:41, watrobar napisał:

Byłem u trenera mam odpowiednią klasę i pokazuje że potrzebuję jakiś paper doll.Jaki to papier
i gdzie go kupić.


Pytanie, pirat czy org? Bo jeśli pirat, to chyba wiesz co musisz zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 17:42, Sth`Devilish napisał:

Nic takiego nie potrzebujesz, musisz się po prostu spytać u trenera bronii gdzie możesz znaleźć
kogoś kto nauczy ciebie strzelania ze strzelb (powinieneś mieć tam daką opcję dialogową, w
której Weapon Master wskaże tobie drogę do trenera uczącego obsługi danej bronii).

Ja o ile dobrze pamiętam to u Przymierza trener od strzelb był w Ironforge, a u Hordy w Thunder Bluff.

Dnia 26.02.2007 o 17:42, Sth`Devilish napisał:

Nie wiem gdzie ty niby znalazłeś trenera, który wymaga papieru aby się nauczyć, no chyba że skończył
mu się papier toaletowy (wszak npc muszą tam czekać na każdego gracza ;p) xD

Haha, npc to mają jednak przerąbane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WItam wszystkich fanów WoW
Mam pytanko dot. gry wojem taurenem...
Czy ktoś mógłby mi doradzić co na początku powinienem robić, gdzie expić itd. (prosze chociaż troche)
Niestety nie mam jeszcze Burning Crusade, więc proszę o rady pod podstawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 08:46, Snake_GMC napisał:

A ja mam takie pytanie - warto robić priesta na holy czy lepiej shadow?


Na poczatku wal w shadow szybciej bedziesz levelowal, a pozniej w zaleznosci od zapotrzebowania gildi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 08:27, Kazio Rodzyn napisał:

WItam wszystkich fanów WoW
Mam pytanko dot. gry wojem taurenem...
Czy ktoś mógłby mi doradzić co na początku powinienem robić, gdzie expić itd. (prosze chociaż
troche)
Niestety nie mam jeszcze Burning Crusade, więc proszę o rady pod podstawke :)

W żależności kim chcesz być, czy tankiem lub zwykłym wojownikiem, który zadaje duże obrażenia. Jeśli chcesz być tankiem to w talentach wal do Protection, a jeśli zwykłym wojownikiem to do pozostałych dwóch drzewek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 14:03, marcinlaska napisał:

Kogo lepiej wybrać: maga czy paladyna?

Podajcie swój wybór i doradcie w jakie drzewko talentów iść.

Ja bym wybrał paladyna, pewnie dlatego że sam nim gram i się znudzić nie potrafię xD
Uzasadnię to tak- dość chętnie brany do instancji, na pomoc przy q, potrafi się dość dobrze leczyć, chociaż obrażenia zadaje średnie. W miarę dobry w PvP, ale to oczywiście zależy w dużej mierze od umiejętności gracza ;) Ponadto paladyn jest posiadaczem przydatnych i skutecznych aur. Nosi najcięższe zbroje.
Mag- potrafi sam sobie tworzyć jedzenie i picie, po za tym głównie skupia się na zadawaniu obrażeń. W PvP dobry, zjedzie większość wojowników. Z dodatkiem Burning Crusade może przywoływać na jakiś czas żywiołaka.
Paladynem to zależy, czy chciałbyś przyjmować na siebie dużo obrażeń w instancjach i chodzić z tarczą, czy może wziąć w łapy dwuręczny młot i jeździć po wrogach :)
Mag- talenty polecam ustawić na Frost.

Decyzja należy tylko i wyłącznie do Ciebie, ale ja radziłbym paladyna z podanych powodów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nadal się za dużo nie dowiedziałem...
Raczej chciałbym na dmg, ale jak ktoś ma dobrą stategię to jeszcze moge zmienic :P.
Aha i mam takie troche dziwne pytanko...
Na początku zaznaczam. Posiadam oryginał wowa, ale szczerze, nie mam kasy narazie na opłacanie abonamętu... Ojciec powiedział, że nie da na wowa, bo to trzeba czasu na to :/
Prosze podajcie jakiś prywatny server...
Wiem, że pewnie dostane ze 30 wiadomości, że pirat i ściemnia. Sam bym tak napisał :/
Ale prosze uwierzcie, ja naprawde mam oryginał, tylko jestem bez grosza na opłacanie.
Z góry dzięki temu komuś co mi pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 16:49, Kazio Rodzyn napisał:

Wiem, że pewnie dostane ze 30 wiadomości, że pirat i ściemnia. Sam bym tak napisał :/


To po co tak piszesz? Przecież nikt ci tego nie poda! Po drugie to przestępstwo, a po trzecie gra na pirackich serwerach (bo prywatne takowymi są) jest tragiczna, lepiej nie grać niż zepsuć sobie grę! Co to za frajda grać w coś co nie będzie przypominać tego co serwery blizzarda! Poza tym jeśli masz oryginał, to i miesiąc pierwszy jest za darmo;-) Czyż nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile pogoda będzie sprzyjać, to będę grał w mojego WoWika już pod koniec tygodnia :)
Myślałem, myślałem i wymyśliłem- mój superwypaśny build dla Pala PvP, z dodatkiem leczenia :)

http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/paladin/talents.html?515030000000000000000000000000000000000005020535 102033005301351

Co o nim sądzicie? Podzielcie się ze mną radami i spostrzeżeniami ;]
Pozdrawiam
Sztywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się