Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2007 o 18:52, Sztywny-pl napisał:

Myślałem, myślałem i wymyśliłem- mój superwypaśny build dla Pala PvP, z dodatkiem leczenia
:)
Co o nim sądzicie? Podzielcie się ze mną radami i spostrzeżeniami ;]


Hmm, wykorzystałeś tam tylko 35 pkt, więc nawet jeśli, to build ten dotyczy tylko postaci lvl 44 :] A jak się mówi o buildach, to planuje się już pełny build z wykorzystaniem wszystkich 51 (lub 41 jak nie masz TBC) punktów talentów. Co do paladyna, to ja grałem nim okazyjnie, na Test Realmie i może się nie znam, ale bez Repentance z drzewka Retribution będzie ci ciężej :) W WoWie skille odpowiadające za tzw crowd control (czyli kontrolowanie zbyt dużej ilości przeciwników) sa bardzo ważne, nie tylko po to żeby kogoś na moment unieruchomić, ale również po to aby np przerwać czyjeś rzucanie czaru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 19:25, Sth`Devilish napisał:

>

Dokonałem małej pomyłki, bo przeglądałem wcześniej jakiś inny build, potem go zresetowałem, wykorzystałem wszystkie talenty do 70 lvl i wkleiłem linka na forum ;)
Tutaj powinno być dobrze --> http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/paladin/talents.html?51503000000000000000000000000000000000000502053510 2033005301351

Repentance używam na zmianę z Hammer of Justice, oba skuteczne ;)
A co o tym buildzie? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojoj przepraszam za drugi post z rzędu, ale dopiero teraz to zauważyłem ;/
Cały link wklej do paska adresu i usuń niepotrzebną spację, widocznie dlatego nie pokazywało Ci wszystkich talentów ;)
Jeszcze raz-przepraszam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 19:50, Sztywny-pl napisał:

Ojoj przepraszam za drugi post z rzędu, ale dopiero teraz to zauważyłem ;/
Cały link wklej do paska adresu i usuń niepotrzebną spację, widocznie dlatego nie pokazywało
Ci wszystkich talentów ;)


W razie czego polecam skracać linki, choćby przez http://tinyurl.com/ :) Co do builda zaś - jako tako wydaje się być ok, ale według mnie powinieneś się zastanowić nad poświęceniem mniej istotnym talentów dla Unyielding Faith (resist na fear i efekty dezorientujące może się bardzo przydać przy walce z warlockami/priestami/hunterami i rogalami), a także być może Pursuit of Justice - przyśpieszenie w poruszaniu się na chodzie jak i mountem może się przydać w PvP w dogoneniu uciekającej zdobyczy, tudzież w ucieczce - tyle, że ten talent akurat łatwo można zastąpić odpowiednim enchantem na rękawicach oraz dodatkiem do butów, a nawet trinketem :) No ale wtedy z koleji tracisz 2-3 sloty, w których mógłbyś wykorzystać efektywniejsze enchanty/dodatki :) Twój wybór. Przypominam, że palkiem nie grałem na tyle długo, aby cokolwiek stwierdzać, ja jedynie sugeruje z mojego doświadczenia z WoWem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Zaczynam się zastanawiać nad zakupieniem WoWa+dodatek. Ale wiem na ich temat tylko tyle, że to mmorpg robiony przez Bllizzarda osadzony w świecie Warcrafta (a wydawnictwa Blizza znam dobrze, bo mam wszystko z wyjątkiem wyżej wymienionego).
Poczytałem dwa najnowsze artykuły o Płonącym Legionie i zacząłem się zastanawiać, czy ma tam coś do roboty żółtodziób zaczynający od zera :/ Wszyscy "wypasieni w kosmos" jak to mówi współczesna młodzież, więc ktoś kto dopiero zaczyna ma chyba nie za ciekawie. Co o tym sądzicie?
Jak i od czego wogóle zacząć przygodę z WoW (oczywiście pomijając zakup nośników, bo to naturalne :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 09:15, GeoT napisał:

Jak i od czego wogóle zacząć przygodę z WoW (oczywiście pomijając zakup nośników, bo to naturalne :D)


Od spardzenia stanu swojego konta i możliwości debetowych. ;-) [no joke]
Jesli Cię to wciagnie to przepuścisz sporo kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 09:25, HumanGhost napisał:

Od spardzenia stanu swojego konta i możliwości debetowych. ;-) [no joke]
Jesli Cię to wciagnie to przepuścisz sporo kasy.


Z tym się liczę ... ze wskazaniem na słowo "liczę" ;)
Co dalej? Chodzi mi czy panuje tam coś na wzór "fali" czyli, że męczy się "młodych", spotykają się oni z próbami rabunku ... nie wiem gadam może od rzeczy ale kompletnie nie znam tej gry, natomiast mam wrażenie (nie wiem czy sluszne czy nie) że jest to bardzo wrogi świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 09:49, GeoT napisał:

Z tym się liczę ... ze wskazaniem na słowo "liczę" ;)
Co dalej? Chodzi mi czy panuje tam coś na wzór "fali" czyli, że męczy się "młodych", spotykają
się oni z próbami rabunku ... nie wiem gadam może od rzeczy ale kompletnie nie znam tej gry,
natomiast mam wrażenie (nie wiem czy sluszne czy nie) że jest to bardzo wrogi świat :)


Owszem gadasz od rzeczy:P
A tak na serio to polecam WoW''a + BC, jest to na prawdę dobra gra w którą się chce grać (sam gram w nią od polskiej premiery, czyli przeszło 2 lata).
Prawda o WoW''ie jest taka że na początku jest trochę trudno znajdować drużyny do instance''ów gdyż zazwyczaj wysoko levelowe postacie nie za chętnie pomagają, szczególnie jeśli należą do gildii częstro i gęsto raid''ujących.
Jako nowy nie doświadczony gracz WoW''a na Twoim miejscu zaczynałbym grać na jakimś w miarę nowo otworzonym serwerze na którym jest jeszcze stosunkowo dużo nisko-levelowych postaci (np Hellfire).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest nareszcie ściągnełem patche i zainstalowałem je. :-D
Możecie mi polecić jakiś dobry server PVE , bo nie wiem , który wybrać ?! :-)


Gdzie , można kupić WoWa TBC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 12:25, michu96 napisał:

Jest nareszcie ściągnełem patche i zainstalowałem je. :-D
Możecie mi polecić jakiś dobry server PVE , bo nie wiem , który wybrać ?! :-)


Gdzie , można kupić WoWa TBC ?


Dobry to nie wiem ale Ja gram na Dragibblight oraz Hellfire:]

Mogę ci sprzedać Burning Crusade oryginalnie zapakowane (pracuje w hurtowni gier).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej ściągnąć triala WoW z http://teaser.wow-europe.com/ - będziesz mieć okazję gry z innymi na normalnych serwerach, tyle że z ograniczeniem do 10 (albo 14, sam juz nie pamiętam) dni gry oraz max 20 lvl, po za tym będziesz mieć całkowicie zablokowaną możliwość handlu z graczami - mimo to jednak, w zupełności to wystarcza do poznania samej specyfiki i mechaniki gry :)

A co do bicia nowych - różnie to bywa, zależy na kogo trafisz. Na serwerach PvP/RP-PvP nigdy nie można liczyć na uczciwą walkę :) Dlatego nowicjuszom poleca się w miarę zaludnione serwery PvE lub RP (na tego typu serwerach nie grozi ci atak ze strony innego gracza, chyba że aktywujesz tryb PvP lub wejdziesz na battleground). Sam mogę polecić stary-dobry serwer Roleplaying o nazwie Argent Dawn - nadal sporo ludzi tam gra (Polską gildię też tam znajdziesz:). Bah, ku mojemu zaskoczeniu, kiedy sam grałem na trialu spotykałem całkiem sporo niskolevelowych postaci po drodze... A to nawet rzadki widok na starych serwerach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z moim problemem nic się nie ruszyło, wręcz przeciwnie-schackowano mi konto :-/. Kolega polecił mi napisanie na forum pomocy technicznej Blizzard. Pytanie tylko, czy pomogą mi, jeśli przy rejestracji podałem fałszywy numer karty kredytowej? Na czym polega pomoc Blizza w takich sytuacjach? Podaję im cd-key, a oni zmieniają mi hasło czy może kasują konto i mogę je założyć od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 17:11, Draqoon napisał:

moze ktos mi powiedziec w jakie talenty najlepiej inwestowac paladinem?


Ja polecam drzewko Retribution, dobre do DPS''a szczególnie jeśli lubisz samotne wycieczki w dość ciężkie miejsca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 16:50, squeglee napisał:

Z moim problemem nic się nie ruszyło, wręcz przeciwnie-schackowano mi konto :-/. Na czym polega pomoc >Blizza w takich sytuacjach?


Napisanie na forum nic nie da, dostaniesz jedynie odnośnik do formularza pomocy technicznej i prośbę skontaktowania się z Blizzardem w ten lub inny sposób. Prawdopodobnie konieczna będzie też rozmowa telefoniczona, po angielsku :) Pamiętaj na przyszłość: NIGDY nie dziel się nazwą konta i hasłem z nikim innym (do prawdy, nikomu nie można ufać;), miej pewność że grasz na komputerze czystym od wirusów i tym podobnych (keylogger potrafią kradnąć hasła), polecam też zmienić hasło na takie zawierające cyfry, znaki specjalne czy np spacje - zawsze to wpływa dobrze na bezpieczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 17:35, Sth`Devilish napisał:

Napisanie na forum nic nie da, dostaniesz jedynie odnośnik do formularza pomocy technicznej
i prośbę skontaktowania się z Blizzardem w ten lub inny sposób. Prawdopodobnie konieczna będzie
też rozmowa telefoniczona, po angielsku :) Pamiętaj na przyszłość: NIGDY nie dziel się nazwą
konta i hasłem z nikim innym (do prawdy, nikomu nie można ufać;), miej pewność że grasz na
komputerze czystym od wirusów i tym podobnych (keylogger potrafią kradnąć hasła), polecam też
zmienić hasło na takie zawierające cyfry, znaki specjalne czy np spacje - zawsze to wpływa
dobrze na bezpieczeństwo.


Właśnie słyszałem, że mogłem złapać keyloggera. Hasło mam (miałem...) mocne. Duże i małe litery, cyfry, znaki...Ech, za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 16:28, Sth`Devilish napisał:

/.../


Dzięki za wyczerujące informacje ;)
Próbowałem już kiedyś ściągać tego triala ale jeszcze wtedy nie miałem karty kredytowej a o ile pamiętam była potrzebna przy rejestracji. Teraz popróbuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 17:38, GeoT napisał:

Próbowałem już kiedyś ściągać tego triala ale jeszcze wtedy nie miałem karty kredytowej a o
ile pamiętam była potrzebna przy rejestracji. Teraz popróbuję :)


W razie czego możesz np od znajomego pożyczyć płyty instalacyjne i zainstalować sobie grę, pościągać patche, a potem utworzyć konto trialowe :) Są to te same wersje gry, tylko rodzaj konta jest inny. Po za tym, konto trialowe z tego co wiem można potem awansować na pełne konto po zakupie gry, więc gdybyś chciał zachować utworzone w trialu postaci, to warto przy tworzeniu konta trialowego wpisywać prawdziwe dane :) Większośc np woli wpisywać fałszywe (i to nie dziwi), tyle że w przypadku Blizzarda jakichkolwiek danych konta nie da się zmienić ot tak, trzeba słać maile, czekać, czekać ... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 18:36, Sth`Devilish napisał:

Po za tym, konto trialowe z tego co wiem można potem awansować na pełne konto
po zakupie gry, więc gdybyś chciał zachować utworzone w trialu postaci, to warto przy tworzeniu
konta trialowego wpisywać prawdziwe dane :)


Dokładnie tak jak piszesz;-))) I dzięki trialowi masz więcej darmowych dni;)

GeoT ----> Co do serwerów mimo że nowicjusz to i tak polecam PvP lub RPvP.. Czemu? Bo przynajmniej coś się dzieje:) A na PvE po prostu sie nudziłem gdy to ja decydowałem kto mnie będzie atakował i kiedy:P Głupie, bo bez woli innego gracza też go nie zaatakujesz:) TO wersja dla lubujących spokój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 20:54, Stwór napisał:

polecam PvP lub RPvP.. Czemu? Bo przynajmniej
coś się dzieje:) A na PvE po prostu sie nudziłem gdy to ja decydowałem kto mnie będzie atakował
i kiedy:P Głupie, bo bez woli innego gracza też go nie zaatakujesz:) TO wersja dla lubujących
spokój:)


Co do tego się zgodzę, bo faktycznie na serwerach PvP czy RP-PvP więcej się dzieje :) Sam wolę serwery typu RP-PvP jak już. Ale z drugiej strony jak się nie zna questów, mechaniki gry (skille, buildy talentów, wiedza nt działania statystyk w grze itd) i gra się w ogóle po raz pierwszy, to można dostać niezłe baty już na samym początku, przy pierwszej lokacji 20 lvl + :) Ja nowicjuszom nie polecam takich serwerów, bo mogą się ostro zniechęcić do gry. Najlepiej jest się pierw nauczyć gry w spokojnym towarzystwie, a potem jak się juz nabierze znajomości i doświadzcenia, to zaczynać nową przygodę na serwerach z włączonym PvP (tak jak i ja zrobiłem i dzięki temu jak zaczynałem na RP-PVP to dysponowałem już szeroką wiedzą i znajomością questów, więc mogłem się bardziej skupić na samym PvP i... prowadzeniu gildii ;] ehh stare dobre czasy w Decapitum, no nie? :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się