Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 01.03.2007 o 18:50, GeoT napisał:

Zainstalowałem właśnie triala i chciałbym wejść na jakiś serw RP gdzie jest dużo Polaków. Który
polecacie?


Argent Dawn, tak jak pisałem wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 19:29, Sth`Devilish napisał:

Argent Dawn, tak jak pisałem wcześniej :)


Niestety ten był pełny :(
Trafiłem na jakiś rekomendowany i nawet nie pamiętam jak się nazywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 20:18, GeoT napisał:

Niestety ten był pełny :(
Trafiłem na jakiś rekomendowany i nawet nie pamiętam jak się nazywa :)


Dziwne, bo mi się na trialu udało tam stworzyc konto, całkiem niedawno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 15:20, Alliar napisał:

Grim Batol znajduje się na Wetlands ,tam gdzie latają czerwone smoki :)

Wiem, ale jej wnętrze jest niedostępne i mogłoby stać się nową lokacją (być może instancjowaną). Ponoć we wnętrzu jest więcej tych czerwonych smoków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 21:34, Czedwik napisał:

> Grim Batol znajduje się na Wetlands ,tam gdzie latają czerwone smoki :)
Wiem, ale jej wnętrze jest niedostępne i mogłoby stać się nową lokacją (być może instancjowaną).
Ponoć we wnętrzu jest więcej tych czerwonych smoków.


We wnętrzu jest sama Alexstrasza :) http://www.wowwiki.com/Alexstrasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 22:15, Sth`Devilish napisał:

We wnętrzu jest sama Alexstrasza :) http://www.wowwiki.com/Alexstrasza

To tym bardziej powinni zrobić tam instancję. Zbyt dużo tych smoków przeżyło. Problem tylko w tym, że Alexstrasza jest przyjazna Przymierzu (w książce Dzień Smoka tak było :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto wie? Być może w kolejnym dodatku? :P Fakt, że w Azeroth jest jeszcze wiele miejsc nieaktywnych na mapie, jak np. wspomniany Grim Batol położony na wchód od Loch Modan. Ja tam osobiście wyczekuję nowego kontynentu, który był w W3, a mianowicie Northrend, ze swoimi bazami ludzi-pozostałości "krucajty" Arthasa, królestwem Azjol Nerub czy samym Królem Liszem/Arthasem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 22:57, CH1CKEN napisał:

Kto wie? Być może w kolejnym dodatku?

Pewnie tak, na łaskę Blizzarda i 2-GB patcha z Northrend chyba nie ma co liczyć ;]
Przeglądałem sobie www.wowwiki.com i odnalazłem ciekawy quest... "Outland Sucks" się zwie ;)
Możliwe jest ufarmienie w outlandzie 6k golda od 60 do 65 levelu? Mój kolega ponoć tak zrobił, ale sam nie wiem... questy, insty, coś jeszcze? Nie chce mi się w to wierzyć xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! A ja zmienię temat i mówię żeby postacie zakładać na Nagrańdźie... jeśli ktoś się skusi to zapraszam do gildii Eternal PL... zgłaszać się do gracza o nicku Maniek... xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 23:16, Nurek76 napisał:

Ha! A ja zmienię temat i mówię żeby postacie zakładać na Nagrańdźie... jeśli ktoś się skusi
to zapraszam do gildii Eternal PL... zgłaszać się do gracza o nicku Maniek... xP


Hmm...."maniek" o.0 czyli jakiś pvP server..., to ja podziękuje....i jeszcze polska gildia...niee...polacy som fee..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 23:03, Sztywny-pl napisał:

> Kto wie? Być może w kolejnym dodatku?
Pewnie tak, na łaskę Blizzarda i 2-GB patcha z Northrend chyba nie ma co liczyć ;]
Przeglądałem sobie www.wowwiki.com i odnalazłem ciekawy quest... "Outland Sucks" się zwie ;)
Możliwe jest ufarmienie w outlandzie 6k golda od 60 do 65 levelu? Mój kolega ponoć tak zrobił,
ale sam nie wiem... questy, insty, coś jeszcze? Nie chce mi się w to wierzyć xP

czemu nie....z mega luckiem na instach... przy dropie...i głupich ludziach kupujących itemki na AH. Wszytko jest możliwe ja raz zarobiłem 1,5k golda w 1h więc wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 22:18, Czedwik napisał:

> We wnętrzu jest sama Alexstrasza :) http://www.wowwiki.com/Alexstrasza
To tym bardziej powinni zrobić tam instancję. Zbyt dużo tych smoków przeżyło. Problem tylko
w tym, że Alexstrasza jest przyjazna Przymierzu (w książce Dzień Smoka tak było :)).


Problem w tym, że z zabicia Alexstraszy i plądrowania jej twierdzy Płonący Legion z pewnością bardzo by się ucieszył... ;) Pamiętajcie, że jest ona jednym z aspektów i takie zabijanie, a bo ponieważ komuś brak epiców, byłoby cokolwiek głupie :) Co innego było w wypadku Vaelstrasz, który został przemieniony przez Nefariana, który niegdyś także był aspektem, jednak zdradził pozostałych i wspólnie ze swoimi czarnymi pobratymcami-smokami próbował zniszczyć ludzi i inne rasy (a także Ragnarosa, z którym miał duży konflit, pewnie z powodu manii wyższości ;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 22:57, CH1CKEN napisał:

Kto wie? Być może w kolejnym dodatku? :P Fakt, że w Azeroth jest jeszcze wiele miejsc nieaktywnych
na mapie, jak np. wspomniany Grim Batol położony na wchód od Loch Modan. Ja tam osobiście wyczekuję
nowego kontynentu, który był w W3, a mianowicie Northrend, ze swoimi bazami ludzi-pozostałości
"krucajty" Arthasa, królestwem Azjol Nerub czy samym Królem Liszem/Arthasem!!!

Tak, ale w przypadku Arthasa/Ner''Zhula powinni zrobić tak, że on nie ginie, tylko co najwyżej ucieka lub znika. Ponoć tak ma być z Illidanem i uważam takie rozwiązanie za dobre. Northrend na pewno byłby ciekawym miejscem, pewnie kontynent byłby niemal w całości wypełniony przez nieumarłych przedstawicieli różnych ras (w tym Nerubian, chociaż ponoć nieliczni uniknęli zarazy i dalej żyją). A z tej krucjaty Arthasa i Muradina nikt chyba nie przeżył (zresztą resztki żołnierzy Muradina dobiliśmy we Frozenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 23:03, Sztywny-pl napisał:

Przeglądałem sobie www.wowwiki.com i odnalazłem ciekawy quest... "Outland Sucks" się zwie ;)


Ja nie przeglądałem wowwiki tylko go ukończyłem :P Jako jeden z pierwszych questów w Outlandzie zresztą, bo to w Hellfire Peninsula było i w dodatku od goblina (więc wiadomo czemu taka nazwa :P ponoć miał dobrą posadę w Botty Bay czy Ratchet, tylko kumpel go namówił, że w Outlandzie dużo kasy do zarobienia jest, ten przylacił, rozbił mu się sterowiec i tyle z tego Outlandu ma...-tak mniej mniej więcej w quest logu było napisane).

Co do Northrend, to nie tylko Tron Mrozu i królestwo Azjol''Nerub - patrz mapę http://www.wowwiki.com/images/a/ac/Northrend.JPG

Fakt, Alexstraszy nie ma co zabijać-dobra jest (co innego Nefarian :P, najstarszy syn Deathwinga), tak samo jak innych aspektów- Nozdormu czy Ysera (co do Śniącej-Ysery to pamiętam jak byłem w ST (Sunken Temple-a właściwie The Temple of Atal''Hakkar czy jakoś tak) to smoki tam wołały (yell) aby jej nie obudzić, jednak samej Ysery nie znalazłem, wiem że tam natomiast jest także Malfurion Stormrage-brat Illidana, ten druid z którym ratowaliśmy górę Hyjal, jednak ja też go nie znalazłem-jest w dolnej części ST, a tam nie ma głównych bossów, więc mało kto tam chodzi...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 15:58, CH1CKEN napisał:

Co do Northrend, to nie tylko Tron Mrozu i królestwo Azjol''Nerub - patrz mapę > http://www.wowwiki.com/images/a/ac/Northrend.JPG

Tak, mapkę znam. Jestem wielkim fanem Warcrafta, więc wiem o tym uniwersum niemal wszystko (łącznie z książkami).

Dnia 02.03.2007 o 15:58, CH1CKEN napisał:

Nozdormu czy Ysera (co do Śniącej-Ysery to pamiętam jak byłem
w ST (Sunken Temple-a właściwie The Temple of Atal''Hakkar czy jakoś tak) to smoki tam wołały
(yell) aby jej nie obudzić, jednak samej Ysery nie znalazłem, wiem że tam natomiast jest także
Malfurion Stormrage-brat Illidana, ten druid z którym ratowaliśmy górę Hyjal, jednak ja też
go nie znalazłem-jest w dolnej części ST, a tam nie ma głównych bossów, więc mało kto tam chodzi...).

Nozdormu chyba śpi gdzieś w Caverns of Time (ale może się porozumiewać przez sen). A te smoki wołające w ST to się odnosiły do tego smoczego bossa, co jest jednym z dwóch głównych bossów (drugim jest avatar Hakkara), Ysera to nie jest. Ona chyba przebywa w Emerald Dream i próbuje go uchronić przed demonicznym spaczeniem (dzikie smoki obecne w WoW w niektórych miejscach przy tych portalach to właśnie efekt spaczenia Emerald Dream, przez co stały się żądnymi śmierci bestiami i Ysera nie ma nad nimi już żadnej władzy). Pozostaje jeszcze Malygos, który się ukrywa :P Niebieskie smoki są praktycznie na wymarciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 18:34, marcinlaska napisał:

Czy żeby grać na bylejakim serwerze to trzeba pościągać wszystkie patche z najnowszym włącznie?

Tak, zgadza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 18:36, Czedwik napisał:

> Czy żeby grać na bylejakim serwerze to trzeba pościągać wszystkie patche z najnowszym
włącznie?
Tak, zgadza się.


To się troche pościąga :) A ile mniej więcej zajmują te patche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 18:36, Czedwik napisał:

> Czy żeby grać na bylejakim serwerze to trzeba pościągać wszystkie patche z najnowszym
włącznie?
Tak, zgadza się.


To się troche pościąga :) A ile mniej więcej zajmują te patche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.03.2007 o 19:39, marcinlaska napisał:

To się troche pościąga :) A ile mniej więcej zajmują te patche?

Niektóre dużo, nawet do 300 MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się