Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Z jakiejkolwiek wersji do 1.12 - 400MB (około, pewnie więcej)
z 1.12 do 2.0 - 670MB (około, pewnie więcej)
z 2.0 do 2.0.1 - 200MB (około...)
I potem kilka jeszcze tak po 3-5MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 20:29, CH1CKEN napisał:

z 1.12 do 2.0 - 670MB (około, pewnie więcej)
z 2.0 do 2.0.1 - 200MB (około...)


Z 1.12.0 do 2.0.1 patchujesz, a potem jest 2.0.1 - 2.0.3 (220 MB)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy ta gra będzie działać na takim sprzęcie:2,4 GHZ,256 RAM,Sis741 64mb. A jeśli będzie działeć to czy będzie zacinać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie macr.

Używam takiego macro moim lockiem:
/petattack
/castsequence reset=combat/target Immolate, Corruption, Curse of Agony, Shadow Bolt, Shoot

Największym problemem jest to, że jak mobek zrobi resist Corruption albo CoA to trzeba albo oddzielnie rzucić jeszcze raz albo powtórzyć sekwencję od początku. No i pytanko takie czy da się jakoś zmodyfikować tego macrosa, że jak mobek zrobi resist to żeby pościć jeszcze raz Corr albo CoA przerywania sekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało RAMu, 512 to minimum, 1GB nawet czasami niewystarcza. Nie za bardzo wiem jaka to karta, więc Ci nie powiem, ale minimalna to GF2 MX 64MB, jeśli Twoja jest lepsza to OK, ale musi obsługiwać Transform and Lighting czy coś takiego. Więc będzie się zacinało w miastach i tam gdzie jest dużo graczy.

@michu96
Gra zapisuje je do folderu screenshots w folderze z grą. Przy czym tam są one zapisane w tga, trzeba potem je zmienić na jpg, do tego polecam programu Irfanview.

@Jeggred
Z macro mam mało doświadczenia-pytaj na forum warlocka na wow-europe.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 10:43, CH1CKEN napisał:

Mało RAMu, 512 to minimum, 1GB nawet czasami niewystarcza. Nie za bardzo wiem jaka to karta,
więc Ci nie powiem, ale minimalna to GF2 MX 64MB, jeśli Twoja jest lepsza to OK, ale musi obsługiwać
Transform and Lighting czy coś takiego. Więc będzie się zacinało w miastach i tam gdzie
jest dużo graczy.

@michu96
Gra zapisuje je do folderu screenshots w folderze z grą. Przy czym tam są one zapisane w tga,
trzeba potem je zmienić na jpg, do tego polecam programu Irfanview.

@Jeggred
Z macro mam mało doświadczenia-pytaj na forum warlocka na wow-europe.com

Ram dokupuje 512 wiec będzie lepiej. Karta graficzna jest chyba taka sama jak Geforce 2 MX, ponieważ wszystkie gry które muszą mieć minimum G2 MX to mi chodzą płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch dniach kontaktu z WoWem (trial więc będzie tego jeszcze z 8 dni) dochodzę do wniosku, że to chyba jednak gra nie dla mnie. Jakoś mnie nie wciągnęła, może dlatego, że gram na serwie RP a nie PvP. Trzeba ciągle gdzieś biegać, coś przynosić, odnosić, koboldów łoić ...
Czuję, że na PvP też nie byłoby lepiej. Namiastkę tego co by ze mną robili inni miałem wczoraj gdy niechąco przeszedłem nocą grzecznie przez obóz jakichś rozbójników. Kilka razy musiałem się respawnować ... Na PvP łatwiej by napewno nie było :)

Ps. można jednak poczuć potegę tego świata, jego ogrom no i tą nieodpartą, (prawie) nieograniczoną wolność ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 11:35, GeoT napisał:

Po dwóch dniach kontaktu z WoWem (trial więc będzie tego jeszcze z 8 dni) dochodzę do wniosku,
że to chyba jednak gra nie dla mnie. Jakoś mnie nie wciągnęła, może dlatego, że gram na serwie
RP a nie PvP. Trzeba ciągle gdzieś biegać, coś przynosić, odnosić, koboldów łoić ...


Nie zrażaj się tak od razu, to normalne :) Ja jak pierwszy raz miałem kontakt z WoWem to z przyzwyczajenia do normalnych gier chciałem to od razu odinstalować i zapomnieć - a jak zacząłem grać wspólnie z przyjaciółmi... Heh, wciągneło no i wciągneło mnie wtedy na 2 lata =) Przy tej grze trzeba po prostu przełamać barierę przyzwyczajeń, bo jak będziesz się w niej dopatrywał takiej samej (dodam nudnej jak flaki z olejem) rozgrywki z single-playerowych gierek czy jakichś shooterów na multi, to nigdy nie poznasz piękna gier MMO :) A liczba 8 milionów aktywnych abonentów mówi sama za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 09:30, cieju04 napisał:

Mam pytanie. Czy ta gra będzie działać na takim sprzęcie:2,4 GHZ,256 RAM,Sis741 64mb. A jeśli
będzie działeć to czy będzie zacinać?


Wątpie żeby w ogóle się uruchomił na zintegrowanej karcie graficznej, więc pewnie musisz dokupić normalną (na szczęście wydatek nie duży, za 200-300 zł spokojnie kupisz taką, która obsłuży grę na full detalach), co do RAMu to z 512 MB RAM już jako tako się da grać, ale bez 1 GB RAM praktycznie nie ma co liczyć na płynną grę. Będziesz mieć po prostu istny slide-show w wielu miejscach, tam gdzie jest dużo ludu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 11:35, GeoT napisał:

Po dwóch dniach kontaktu z WoWem (trial więc będzie tego jeszcze z 8 dni) dochodzę do wniosku,
że to chyba jednak gra nie dla mnie. Jakoś mnie nie wciągnęła, może dlatego, że gram na serwie
RP a nie PvP. Trzeba ciągle gdzieś biegać, coś przynosić, odnosić, koboldów łoić ...
Czuję, że na PvP też nie byłoby lepiej. Namiastkę tego co by ze mną robili inni miałem wczoraj
gdy niechąco przeszedłem nocą grzecznie przez obóz jakichś rozbójników. Kilka razy musiałem
się respawnować ... Na PvP łatwiej by napewno nie było :)

Ps. można jednak poczuć potegę tego świata, jego ogrom no i tą nieodpartą, (prawie) nieograniczoną
wolność ...



Żeby zrozumieć te grę musisz pograć minimum miecha. Taka moja rada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 15:14, dymek93 napisał:

mam pytanie. czy jesli patche sciagaja sie automatycznie, to czy sciagaja sie pokoleji, to
znaczy od pierwszego do ostatniego ??


To już się robi nudne... Tak ciężko po prostu spróbować? :) TAK, ściągają się po koleji, takie jak powinny.

Trzeba będzie jakieś FAQ zrobić, bo ostatnio prawie co strone ktoś zadaje takie noobskie pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 19:13, Stwór napisał:

Cóż takie jest
życie:-) Raz na wozie raz pod wozem, ale dreszczyk związany z graniem, robieniem questów i
świadomość że walka może cię spodkać wszędzie dodaje rumieńców;) Na BG nie powalczysz 1vs1;)
Jeśli już to bardzo rzadko.


Ja osobiście nie lubię gdy ktoś mi pakuje strzałę w plecy gdy na 20lvl zbieram sobie ziółka, a napastnik ma lvl 45. Dlatego wybrałam PvE serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglągał z was ktoś gram.tv ?! Mówili tam o jakimś zabezpieczeniu do kont w WoWie (Takie coś co się wkłada do USB). To w takim razie , Co to jest ?! , Gdzie to można nabyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, kilometry które się robi na początkowych lvlach od strefy do strefy są niewyobrażalnie wielkie :P Ale np. shamani, hunterzy, druidzi mają tak od 20lvlu umięjętności zwiększające szybkość, a rogalowski Sprint czy magowy Blink dają radę, na siłę można nawet pod to przypisać charge warriora :P
Nie zrażaj się, odwiedź stolicę, spotkaj innych graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak dodać jeszcze wierzchowce do poruszania się po lądzie (na 40 lvl dają +60% do ruchu, od 60 można kupić epickie zwiększające prędkość poruszania się o 100%) i... latające wierzchowce (smoki, wywerny, gryfony)... Obejrzyjcie poniższy filmik, który własnie prezentuje te ostatnie:

http://youtube.com/watch?v=kGX2FBhYScY

Dla mnie ten filmik wystarczył żeby ostro zamieszać w moich planach zakupu Guild Wars i sam już teraz nie wiem czy zaczynać z GW czy zaryzykować i zacząć grę w TBC (chociaż nie mam chwilowo zarobków, dlatego ryzyko bo robienie przerw w WoWie oznacza często utratę kontaktów i pozycji w gildii) :/ Latające wierzchowce są po prostu ŚWIETNE! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 15:59, enderek3 napisał:

Ja osobiście nie lubię gdy ktoś mi pakuje strzałę w plecy gdy na 20lvl zbieram sobie ziółka,
a napastnik ma lvl 45. Dlatego wybrałam PvE serwer.


Czasem się zdarza na wojnie że dostajesz z działa od czołgu:) To da się przeboleć, o ile omijasz Tarren Mill:) Większych problemów takowych nie spotkałem, a bardzo lubię dawać nauczkę silniejszym ode mnie:) CO często czynię gdy mnie atakują "pseudo" silniejsi:) Zresztą lubię ten dreszczyk emocji czasem, czasem fajny, czasem nieprzyjemny, ale w większości pozytywny! Ba nawet śmieszny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nie wszyscy tak grają. Nie wszyscy ludzie na wyższym levelu zabijają każdego o niższym. Raz, że szkoda im czasu, a dwa, że mają swoje zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się