Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Planuje doładować konto World of warcraft full acount bo mam to 10 dniowe i tam dwarf hutner 20 lvl, tylko że mam szkołe znaczy nie żebym sie uczył czy coś ale starzy sie pluja i dziennie bym mógł grac max 3-4 godziny i niewiem czy to sie opłaca jak sądzicie? I prosze o dokładne koszty opłacania konto przez karte na 1,2,3,4, i 5 miesięcy ale w złotówkach z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na gram.pl możesz kupić karte pre-paid za 109zł na dwa miesiące sam gram aks 3 godziny dziennie i wcale nie codziennie ale warto naprawde warto płacić na tą gre zresztą 8 mln graczy mówi samo za siebie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę ci podać ceny euro:) Jeśli płacisz kartą wychodzi trochę taniej niz pre-paidem, zwłaszcza jeśli opłacasz na dłużej niż jeden miesiąc;)
Czemu nie podam w złotówkach? Bo cena zależy od aktualnego kursu euro, jeśli euro tanieje to dla nas cena abonamentu też;) Więc jeśli chcesz wiedzieć jaka jest cena w złotówkach po prostu pomnóż sobie zuro względem aktualnej ceny tej waluty w Polsce;)
Cena jednego miesiąca to 12.99 Euro:) jeśli u nas kosztuje np. 3zł 66groszy to musisz tą sumę pomnożyć przez cenę euro:) Proste jak drut:)
Cena za 3 miesiące to 35.97 euro, czyli już taniej niż płacenia za miesiąc po miesiącu:)
w przeliczeniu najtaniej wychodzi cena za 6 miesięcy, bo 65.94 euro:) Wystarczy to sobie przeliczyć, jeśli płacisz miesiąc po miesiącu to pół roku gry wynosi 77.94 euro:) A jak zapłacisz za 6 miesięcy z góry to tyle ile podałem:)
Lecz oczywiście musisz być wcześniej pewniej że będziesz tyle grać i o ile masz oczywiście tyle sianka;-)))

Mam nadzieję że problem płatności wyjaśniłem klarownie;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 16:32, baka3 napisał:

No na 3 miesiace sie opłaca bardzo bo pre paid 115 zl a tutaj 135 3 miechy!


Dokładnie;) mniej więcej tak:) To wychodzi taniej niż pre-paid:) a 3 miechy to już sporo grania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 17:19, ManiakPL napisał:

Siema dacie tą stronke na której znajdę numery kart płatniczych?? blokuje mnie to przy rejestracji :)


O ile wiem to jest nielegalne, po za tym bez trudu można założyć bezpłatne konto z kartą do płatności on-line, zamiast kombinować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 17:22, Sth`Devilish napisał:

O ile wiem to jest nielegalne, po za tym bez trudu można założyć bezpłatne konto z kartą do
płatności on-line, zamiast kombinować ;)


O ile jest to nielegalne to nie przeszkadza by założyć konto:) Mi właśnie to pomogło:) Ponieważ nie miałem jeszcze karty płatniczej, a do założenia konta jest w sam ran, do niczego i tak się tam nie przyda;P

A stronka do kodów jest tutaj, wystarczyło poszukać http://www.darkcoding.net/credit-card-numbers/
Ale użyj ich tylko do założenia konta byś potem nie miał problemów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż wstyd się przyznawać, ale też skorzystałem z tej "nielegalnej" opcji dla założenia konta :-PP.
Pre-paidów jeszcze nie było, a gra juz czekała. Patent się sprawdził i tyle.
Nie zapomnij tylko, najszybciej jak tylko założysz konto, usunąć swoja metodę płatności i anulować opłaty tą fałszywą kartą, zeby czasem system nie chciał z tej karty kasy pobierac :-D. (nie pamiętam dokładnie, jak to się robiło, bo z rok juz minał jak grałem ostatnio :-/).
Jak minie free month, to wpisujesz numer game card i grasz dalej (albo numer własnej karty jak sobie założysz konto ;-P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.03.2007 o 17:46, Stwór napisał:


O ile jest to nielegalne to nie przeszkadza by założyć konto:) Mi właśnie to pomogło:) Ponieważ
nie miałem jeszcze karty płatniczej, a do założenia konta jest w sam ran, do niczego i tak
się tam nie przyda;P

A stronka do kodów jest tutaj, wystarczyło poszukać http://www.darkcoding.net/credit-card-numbers/
Ale użyj ich tylko do założenia konta byś potem nie miał problemów!



WIELKIE DZIĘKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 17:59, Dann napisał:

Nie zapomnij tylko, najszybciej jak tylko założysz konto, usunąć swoja metodę płatności i anulować
opłaty tą fałszywą kartą, zeby czasem system nie chciał z tej karty kasy pobierac :-D.


Mam nadzieje że nie pisałeś tego do mnie bo doskonale o tym wiem:) Gram praktycznie od początków WoW-a;)

ManiakPL Proszę bardzo! Tylko nie zapomnij potem tego lewego kodu usunąć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 19:44, ManiakPL napisał:

a może powiedzie mi gdzie wykorzystać te 10 dni w wow''a za darmo?? mam dwa takie kody :D


No jeżeli już aktywowałeś konto z retaila, to nic takiego nie będziesz mógł zrobić. Z tego co wiem, klucze trialowe można dodawać tylko przy tworzeniu trialowego konta (a potem np konto aktywować podając klucz z pełnej wersji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 16:53, Stwór napisał:

> No na 3 miesiace sie opłaca bardzo bo pre paid 115 zl a tutaj 135 3 miechy!

Dokładnie;) mniej więcej tak:) To wychodzi taniej niż pre-paid:) a 3 miechy to już sporo grania:)


no własnie tlyko zalezy to od kursu euro!:/ wiec roznie 15-25 zl roznicy to malo chociaz...to zalezy musze sie zastanowic tylko ze ja niemam swojej karty to bym musial od brata ale on pewnie nieda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. kupilem guest passa, wpisalem kod, i przy wybraniu form platnosci mam napisac numer mojej karty.

1. bede chcial placic pre paidami. co zrobic w tym momenice ??
2. czy jesli podam numer mojej karty to czy blizz bedzie mi co miesiac potracal kase z mojego konta, czy nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.03.2007 o 19:04, Stwór napisał:

Mam nadzieje że nie pisałeś tego do mnie bo doskonale o tym wiem:) Gram praktycznie od początków
WoW-a;)


Nie Stwór, to nie było do Ciebie ;-P. Mój błąd, że nie ująłem ksywki pana Maniaka przed tym fragmentem ;-).

BTW: Panie Stworze (to juz do Ciebie ;-D), z twoich wypowiedzi wnioskuje, ześ jest bardzo uprzejmy i życzliwy Stwór :-DD. Mam pytanko do wielkiego fana WoW ;-P: Na jakim serverze grasz i czy jest jeszcze możliwość zaaklimatyzowania się tam dla potencjalnego beginnera ;-).
Pytam, bo za jakiś czas (może za tydzień, mam nadzieję ;-)) planuję "come back" po prawie roku przerwy i zapewne poszukiwałbym nowych ludzi do mojej Friends List ;-).
Kiedyś na Doomhammerze miało się kilku wielkich znajomych, ale z tego co wiem, juz raczej z nimi więcej nie pogram :-/ (bo oni chyba nie graja atm).
Z góry thx za odpowiedź ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się