Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Czyli z tego wynika, że możnaby się kiedyś spodziewać :) Epickie mounty paladynów i warlocków też nie zostały oddane do użytku tak od razu, bo przyszły w jednym z patchy (w tym, w którym zaktualizowano grafiki tier0 :) ). Oh, i jeszcze ta forma kruka u druidów... sprawia, że chce mi się rollnąć druida tylko po to aby sprawdzić to i Tree form ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki bonus, dla druida, bo skoro paladyni i warlockowie pierwsze mounty mają za free, a drugie za questy to druidowi jakoś to może chcieli zrekompensować. W końcu to również klasa hybrydowa, w dodatku gra nim niewiele osób. Ta forma dodaje 60% lotu - ten plus, że druid przynajmniej pierwszego latającego mounta nie musi kupować. Jeśli dadzą mu drugą formę, będącą odpowiednikiem epickiego to za questy, gdzie będzie trzeba wydać sporo golda. Ale czy warto wtedy będzie, jeśli nie będzie mógł biegać w tej formie po lądzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

".......However, the first prerequisite of the quest will require the epic flying mount riding skill......"

Czyli riding skill 300 za 5000 złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do graczy przymierza. Czy teraz bardzo roi się od Draenei szamanów w okolicy ? Bo zastanawiam się, którą klasą zagrać po powrocie za jakiś czas (mam nadzieję ;-)). Jeśli szamanów bedzie zbyt wiele, to chyba dam sobie spokoj i zagram np. magiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 01:14, Sth`Devilish napisał:

Najlepszy sposób na sprawdzenie http://www.warcraftrealms.com/census.php :P


Dzięki za linka :-). Nawet fajna stronka. Mam tylko pytanie : Jak bardzo aktualne są dane z tej stronki ? Czy ona na bierząco sprawdza ilość graczy czy jak ? Bo jakoś nigdzie nie mogłem tego dostrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 09:19, Dann napisał:

> Najlepszy sposób na sprawdzenie http://www.warcraftrealms.com/census.php :P

Dzięki za linka :-). Nawet fajna stronka. Mam tylko pytanie : Jak bardzo aktualne są dane z
tej stronki ? Czy ona na bierząco sprawdza ilość graczy czy jak ? Bo jakoś nigdzie nie mogłem
tego dostrzec.


Trudno powiedzieć, generalnie to chyba zależy od liczby graczy korzystających z addonów, które takie dane zbierają, ale myśle że są w miare trafne :) Z resztą sam widzisz, wszyscy tu mówią, że najcześciej widzą graczy Draenei grających shamanami - a to samo właśnie wynika z tej stronki, więc myśle że jest na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.03.2007 o 12:46, Sth`Devilish napisał:

Trudno powiedzieć, generalnie to chyba zależy od liczby graczy korzystających z addonów, które
takie dane zbierają, ale myśle że są w miare trafne :) Z resztą sam widzisz, wszyscy tu mówią,
że najcześciej widzą graczy Draenei grających shamanami - a to samo właśnie wynika z tej stronki,
więc myśle że jest na bieżąco.


K dzięki za sprostowanie :-). W sumie chyba masz rację :-P.

I chyba za jakiś czas dołączy do tych graczy kolejny Draenei grający szamanem :-P. Chociaż rozważam również postać maga (też Draenei :-P). Ale zacznę jednak od Shamana, bo nigdy nim nie grałem. Mam nadzieję jeszcze w tym miesiącu :-P, bo jak narazie to nawet nigdzie nie można dostać dodatku.

@ Alliar

Na szczęście server Burning Legion mnie nie interesuje :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 13:39, Dann napisał:

I chyba za jakiś czas dołączy do tych graczy kolejny Draenei grający szamanem :-P. Chociaż
rozważam również postać maga (też Draenei :-P). Ale zacznę jednak od Shamana, bo nigdy nim
nie grałem. Mam nadzieję jeszcze w tym miesiącu :-P, bo jak narazie to nawet nigdzie nie można
dostać dodatku.


W Wirtusie chyba nadal mają, a w sklepie gram.pl ma podobno być w okolicach 12-13 marca (post Venoma http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=19613&pid=13 ) :) Sam nie mogę się doczekać, właśnie udało mi się opchnąć sporo sprzętu i staroci na allegro, więc kasy będe mieć w sam raz na 2 miesiące gry w TBC, przynajmniej do czasu aż znajdę pracę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.03.2007 o 13:44, Sth`Devilish napisał:

W Wirtusie chyba nadal mają, a w sklepie gram.pl ma podobno być w okolicach 12-13 marca (post
Venoma http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=19613&pid=13 ) :)


Tak wiem, czytałem juz tego posta :-). Myślę, ze poczekam do przyszłego tygodnia i wtedy popatrzę po Empikach, itp. Nigdzie mi się nie spieszy.

Dnia 08.03.2007 o 13:44, Sth`Devilish napisał:

Sam nie mogę się doczekać,
właśnie udało mi się opchnąć sporo sprzętu i staroci na allegro, więc kasy będe mieć w sam
raz na 2 miesiące gry w TBC, przynajmniej do czasu aż znajdę pracę :D


No cóż, ja też jak narazie będę miał funduszy akurat na jednego pre-paida :-), ale przecież w ciągu dwóch miesięcy wiele może się zdarzyć. Może wygram w totka :-D. A może gra mi się znudzi (w końcu grałem juz w nią ponad rok swojego czasu) i kolejne wydatki na WoWa nie będą juz konieczne :-).
Nie lubię wybiegać zbyt daleko w przyszłość. Myślenie strategiczne nie jest moją mocną stroną ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 12:46, Sth`Devilish napisał:

Trudno powiedzieć, generalnie to chyba zależy od liczby graczy korzystających z addonów, które
takie dane zbierają, ale myśle że są w miare trafne :) Z resztą sam widzisz, wszyscy tu mówią,
że najcześciej widzą graczy Draenei grających shamanami - a to samo właśnie wynika z tej stronki,
więc myśle że jest na bieżąco.


Generalnie addon dziala w taki sposob ze zbiera informacje o graczasz bedacych online, a ze zbiera go co jakis okreslony czas wiec informacje sa aktualizowane. Potem tylko zebrane dane wysylamy na serwerek i tak oto powsataje ta stronka. Wiec jakby nie patrzec jest to dosc dokladny przekroj serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Już jakiś czas temu zakupiłem world of warcraft. Jednak nie grałem w to z braku fundusz.Planuje zacząć w to grać, jednak wiem że w międzyczasie wyszło pełno patchy. Może mi ktoś powiedzieć skąd moge ściągnąć te patche. I ile one zajmują, jako że moje łącze nie jest demonem prędkości nie wiem ile będzie to trwało. I czy można ściągnąć jeden patch, a póżniej drugi, czy trzeba to zrobić jednocześnie? Byłbym wdzięczny za odpowiedzenie mi na pytania. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 14:36, kkolado napisał:

Jakiej prędkości łącze potrzebne jest by grac w WoW? Czy neostrada 128 kb/s wystarczy?


Powinieneś już mieć 256kb/s, neostrada ostatnio powiększyła wszystkim osobom które miały 128 do 256. Wiem bo mi niedawno powiększyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patche zaciągniesz automatycznie poprzez WoWa :) Wszystko jest zrobione metodą łopatologiczną, więc na pewno nie będziesz mieć problemów - chyba, że napotkasz się na problemy z NAT (tzn problemy z łączem). W takim przypadku albo będziesz musiał odblokować odpowiednie porty/ skontaktować się z ISP i poprosić go o pomoc albo też będziesz musiał ręcznie je pościągać z różnych stron - tyle, że raczej mało które strony mają na serwerach wszystkie patche... Przeważnie tylko najnowsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 17:04, Sth`Devilish napisał:

Patche zaciągniesz automatycznie poprzez WoWa :) Wszystko jest zrobione metodą łopatologiczną,
więc na pewno nie będziesz mieć problemów - chyba, że napotkasz się na problemy z NAT (tzn
problemy z łączem). W takim przypadku albo będziesz musiał odblokować odpowiednie porty/ skontaktować
się z ISP i poprosić go o pomoc albo też będziesz musiał ręcznie je pościągać z różnych stron
- tyle, że raczej mało które strony mają na serwerach wszystkie patche... Przeważnie tylko
najnowsze.

Lepiej ściągać z jakiś stron poświęconych WoW''ie, ponieważ strasznie długo się ściąga patche poprzez WoW''a, szczególnie te bardzo duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ile te wszystkie patche zajmują, tak mniej więcej. I jeśli któryś z kolegów mógł by mi podać linki do stron z patchami byłbym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się