Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Witam! Od 26 grudnia jestem (nie)szczęśliwym posiadaczem WoW''a. Od początu borykam sie z problemem wysokich latency uniemożliwiających rozgrywkę. Problem ten występuje w godzinach 12-23. W nocy gram bez problemu, latency spada do ok. 50 ms. Jestem w sieci lan, przekazy mam w granicach 150 kB, mój admim korzysta z usług "cudownej" Telii. Na forum ludzie mówią, że te lagi są winą serwerów Blizza bądź Telii. Z kolei gdy zadzwoniłem do admina, ten opowiedział mi historyjkę o tym, że musi w dzień ograniczać p2p i że to wszystko przez to. Co o tym sądzicie? Czy to może być przyczyną niedogodności i czy p2p mogą być odpowiedzialne za te hierowe lagi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.01.2006 o 11:34, AdamusX7 napisał:

>
> http://217.157.187.104/phpbb2/viewtopic.php?t=265
A wiesz jak moze rozlozyc odpowiednio talenty moze dostane jakas sugestie???

Oczywiście moge, jednak jest to talent tree dla warriora na 60lvl, bo szczerze mówiąc lvlowanie czy farmowanie solo to naprawde ciężka sprawa bo protection speced warrior ma przerąbane jeśli o to chodzi.
wrzuce builda trosze później bo jestem w pracy :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co myslisz o takim rozlozeniu talentow ???
Arms
3/3 Improved Rend
2/3 Deflection
5/5 Tactical Mastery
1/1 Anger Managment
3/3 Deep Wounds
1/2 Improved Overpower
2/2 Impale
2/2 Improved Overpower
4/5 Deflection
5/5 Axe Specialization
1/1 Sweeping Strikes
3/3 Improved Hamstring
5/5 Deflection
1/1 Mortal Strike

Fury
5/5 Malice
5/5 Unbridled Wrath
1/1 Piercing Scream
4(or 5)/5 Improved Battle Shout
3/3 Cleave (?)
5/5 Enrage (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2006 o 11:47, sinxx napisał:

Witam! Od 26 grudnia jestem (nie)szczęśliwym posiadaczem WoW''a. Od początu borykam sie z problemem
wysokich latency uniemożliwiających rozgrywkę. Problem ten występuje w godzinach 12-23. W nocy
gram bez problemu, latency spada do ok. 50 ms. Jestem w sieci lan, przekazy mam w granicach
150 kB, mój admim korzysta z usług "cudownej" Telii. Na forum ludzie mówią, że te lagi są winą
serwerów Blizza bądź Telii. Z kolei gdy zadzwoniłem do admina, ten opowiedział mi historyjkę
o tym, że musi w dzień ograniczać p2p i że to wszystko przez to. Co o tym sądzicie? Czy to
może być przyczyną niedogodności i czy p2p mogą być odpowiedzialne za te hierowe lagi???


no wiesz to mamy ten sam problem nie maszans na gre przed 23:00 , przez kilka dni po swiętach można było grac ale niestety od 2/01/2006 powrócil problem. Ja używam Neostrady 512. Lagi i problemy z logowaniem sie na servery to problem Blizzarda tak sądze , problem dotyczy głownie serverów o wysokiej populacji. Więc gdyby to byl problem TPSA nie można by było wejsć na zaden server. Jednak faktem są dziwne "ograniczenia" poprostu ktoś coś nam blokuje. Poniewaz za cyklicznie o 23:00 problem znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Więc gdyby to byl problem TPSA nie można by było wejsć na zaden

Dnia 05.01.2006 o 11:55, golden lady napisał:

server. Jednak faktem są dziwne "ograniczenia" poprostu ktoś coś nam blokuje. Poniewaz za cyklicznie
o 23:00 problem znika.


Dokładnie problem pojawia się gównie na przeludnionych serwerach. Takowe były juz długo wcześniej, a problemy lagowe nie występowały. Posiadam WOWa od premiery i nigdy nie miałem lagowych udręczek, aż końcówki grudnia... Ewidentnie sprawą powinien zająć się BLizz, to jego psi obowiązek. Po prostu jego serwy nie wyrabiają, dotyczy to nie tylko Polaków ale losowo wszytskich w Europie. Jeżeli sobie z tym nie radzą, to powinni przynajmniej umożlwić ludziom migrację na nowe serwy. Inna sprawa, że obsługa techniczna Blizza to pożałowania godna żenada, np. nie rozwiązujące problemu żenujące odpowiedzi na maile, z tygodniowym opóźnieniem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam postacie na starym serwerze (pierwsza pula serwerów) jak i na nowym. Do końca grudnia problemy stwarzały serwery nowe - rekomendowane np. we wrześniu wogóle nie można było pograć, a stare śmigały jak zawsze dobrze. W chwili obencej ani nowe ani stare nie działają, znaczy się działają od 23 do 17 co trochę mi nie dopowiada bo na gierkę trzeba zarabiać ;) Od ponad tygodnia siedzimy z kolegami na Vencie i próbujemy wbijać się do gry z mizernym skutkiem.

Zapewne w nocy skasują mi znowu pieniądze bo nawet subskrypcji nie mogę anulować bo strona nie działa. PARANOJA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.01.2006 o 12:15, Air napisał:

Zapewne w nocy skasują mi znowu pieniądze bo nawet subskrypcji nie mogę anulować bo strona
nie działa. PARANOJA!!


Właśnie dziwnym zbiegiem okoliczności miałem to samo... Wbić się na Account Management w okolicach terminu płatności, kiedy chciałem skasować konto, olać WoW i wrócić sobie do EQII, było zadaniem awykonalnym. Nie chcę za coś płacić, a w sumie to muszę, bo nie mogłem skasować konta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja sugeruje wejśc na forum blizzarda i zacząc akcje upominania sie o swoje. Ja już zaczełam na forum servara Ravencrest ale jeszcze ne generalu trzeba.
Serdecznie zapraszam wszystkich do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy przy reinstalacji WoW-a trzeba zachować jakieś pliki i katalogi - np zeby nie stracić ustawień w modach, czy postaci czy też przedmiotów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się