Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Podczas uruchamiania WoW''a napotkałem na taki problem:

This application has encountered a critical error:

ERROR #131 (0x85100083) File Corrupt
Program: G:\World of Warcraft\WoW.exe
File: DBFilesClient\AreaPOI.dbc

Wysłałem to do Blizza ale póki co to chciałbym sobie zagrać - nie wiecie co zrobić żeby wszystko było ok?

PS. Z góry dzięki za waszą pomoc =/

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj uruchomić repair utility
Start -> Wszystkie programy -> World of Warcraft -> Word of Warcraft - Repair
i wykonać testy plików za jego pomocą. Reset konfiguracji gry też może pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już zadawałem podobne pytanie, ale te będzie dokładniejsze. Pytałem się jaka drogą rozwoju poprowadzić wojownika. I juz go poprowadziłem, zacząłem ładować w drzewko fury. Może mi ktoś poradzić w co dokładnie ładować i jakie umiejętności się przydają najbardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 22:16, Michal256 napisał:

Spróbuj uruchomić repair utility
Start -> Wszystkie programy -> World of Warcraft -> Word of Warcraft - Repair
i wykonać testy plików za jego pomocą. Reset konfiguracji gry też może pomóc


Dobra, zobaczę co to da ;/

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 20:48, Dann napisał:

Zastanawiam się również, jak może w WoWie wyglądać obrona góry Hyjal ? Przecież juz raz to
wszystko przerabialiśmy :-).


Ano tak samo jak Black Morras, w którym Medivh otwiera portal z Outlandu do Azeroth, oraz w Old Hillsbrad w którym to Thrall ucieka z niewolnictwa aby wyruszyć w podróż i wypełnić przeznaczenie. Zapytasz jak? Powiem w skrócie: złowrogie siły chcąc zmienić bieg wydarzeń przedarły się do Caverns of Time i wślizgnęły do portali czasowych, Nozdormu zaś prosi poszukiwaczy przygód o pomoc i o przywrócenie ładu :) A jakie będzie nas tam czekało zadanie, to już raczej oczywiste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o detale kurde :-D
Jeśi np. w obronie góry będziemy walczyli u boku bohaterów W III z kolejnymi falami undeadów i demonów, to może być nawet fajnie ;-)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 08:02, Dann napisał:

Chodzi mi o detale kurde :-D
Jeśi np. w obronie góry będziemy walczyli u boku bohaterów W III z kolejnymi falami undeadów
i demonów, to może być nawet fajnie ;-)).


Słyszałem, że ma być tam uwięziony Illidan. Bohaterowie napewno będą tylko oni już są w WoWie ;) Widziałem pokazówkę jak gość na becie tamtędy biegnie ale nie ma jeszcze żadnych mobków.


marcin1930

W plikach gry spróbuj wyczyścic folder Error z całej zawartości, mi to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej zamierzam zakupić Wow''a + rozszeżenie tylko niewiem czy muj angielski jest dość mocny aby poradzic sobie fabułą gry. Więc chciałem sie zapytać czy znajomość jezyka angielskiego na poziomie prawie średnim (średnia znajomość słówek) wystarczy do cieszenia się grą?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie ma przeciwwskazań. Kup sobie słownik i sobie poradzisz. Zawsze mozesz sie dolaczyc do jakiejs polskiej gildii i jej czlonkowie ci pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 22:16, Michal256 napisał:

/.../

Niestety to nie pomogło :(
Co może być jeszcze przyczyną tego krytycznego błędu?

Pozdrawiam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 10:28, Alliar napisał:

> Chodzi mi o detale kurde :-D
> Jeśi np. w obronie góry będziemy walczyli u boku bohaterów W III z kolejnymi falami undeadów

> i demonów, to może być nawet fajnie ;-)).

Słyszałem, że ma być tam uwięziony Illidan. Bohaterowie napewno będą tylko oni już są w WoWie
;) Widziałem pokazówkę jak gość na becie tamtędy biegnie ale nie ma jeszcze żadnych mobków.


Uwięzony Illidan? A co on miałby tam niby robić? Chyba w Warcrafta 3 nie grałeś ;P Po za tym to Illidan będzie w The Black Citadel w następnym patchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 10:29, Bambochaa napisał:

Hej zamierzam zakupić Wow''a + rozszeżenie tylko niewiem czy muj angielski jest dość mocny
aby poradzic sobie fabułą gry. Więc chciałem sie zapytać czy znajomość jezyka angielskiego
na poziomie prawie średnim (średnia znajomość słówek) wystarczy do cieszenia się grą?? :D


Mój sąsiad też gra chociaż ma 10 lat i zna tylko podstawowy anielski ;) Poradzisz sobie bo większość q polega na zabiciu określonej liczby mobków, zebraniu przedmiotów, czy użyciu czegoś na czymś XD

marcin1930

Dnia 21.03.2007 o 10:29, Bambochaa napisał:

Niestety to nie pomogło :(
Co może być jeszcze przyczyną tego krytycznego błędu?


Zrób jak mówiłem, opróżnij folder Errors z jego zawartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 15:30, Sth`Devilish napisał:

> > Chodzi mi o detale kurde :-D
> > Jeśi np. w obronie góry będziemy walczyli u boku bohaterów W III z kolejnymi falami
undeadów
>
> > i demonów, to może być nawet fajnie ;-)).
>
> Słyszałem, że ma być tam uwięziony Illidan. Bohaterowie napewno będą tylko oni już są
w WoWie
> ;) Widziałem pokazówkę jak gość na becie tamtędy biegnie ale nie ma jeszcze żadnych mobków.


Uwięzony Illidan? A co on miałby tam niby robić? Chyba w Warcrafta 3 nie grałeś ;P Po za tym
to Illidan będzie w The Black Citadel w następnym patchu :)



Tak czytałem ^^, a jeśli chodzi o WarCrafta to skończyłem całą serię :) Podejrzewam, że może tam być zaraz po wygnaniu przez swojego brata Malfuriona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Kupiłem dzisiaj BC i zainstalowałem.Po ściągnięciu aktualizacji i zalogowaniu chciałem stworzyć blood elfa ale tych nowych ras u mnie nie ma.Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A upgradowałeś swoje konto do TBC na stronie Blizzarda (account managment)? Musisz to zrobić nim się zalogujesz, inaczej gra nie rozpozna nowej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2007 o 15:32, Alliar napisał:

Zrób jak mówiłem, opróżnij folder Errors z jego zawartości.


Opróżniłem ten folder z jego zawartości, ale problem jak był tak jest :(

Help!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 15:53, marcin1930 napisał:


> Zrób jak mówiłem, opróżnij folder Errors z jego zawartości.

Opróżniłem ten folder z jego zawartości, ale problem jak był tak jest :(

Help!!


W takim razie nie wiem co się mogło stać ;/ ja bym grę reinstalował ale najpierw trzeba patche gdzieś skopiować, żeby nie trzeba było ściągać. Btw, jeśli już napisałeś im maila to powinni szybko odpowiedzieć jak w sprawie skradzionego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się