Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Proszę o szybką pomoc. Mam dranei shamankę i robię quest "call of fire". Mam w nim podpalić jakąś "wickerman effigy" ale nie wiem gdzie ją znaleźć. Jestem na slivermyst isle i błądze już od dobrych 20 min bez rezultatu..pls jeśli ktoś zrobił ta misję niech mi napisze gdzie ta kukła jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam pytanie, nie gralem 43 dni i ma mten pasek niebieski czy jak oddam questa pasek sie przesunie i mgoe dalej grindowac? czyli wiadomo ze quest nie podwaja xp jak mam niebieski pasek to nie chce stracic jak to z tym jest? i na ile moge miec niebieskiego paska jak nie gralem 43 dni a mam 20 lvl czyli tak mysle do 24 bedzie no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 17:44, baka3 napisał:

Dobra mam pytanie, nie gralem 43 dni i ma mten pasek niebieski czy jak oddam questa pasek sie
przesunie i mgoe dalej grindowac? czyli wiadomo ze quest nie podwaja xp jak mam niebieski pasek
to nie chce stracic jak to z tym jest? i na ile moge miec niebieskiego paska jak nie gralem
43 dni a mam 20 lvl czyli tak mysle do 24 bedzie no nie?


A i jeszcze gdzie grindowac na 20 lvl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z takim słownictwem to nie na forum proszę...
Wulgaryzmy są tu bardzo niemile widziane w dodatku rzucane pod czyjś adres...
status -1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rested = 2x XP za zabijanie mobów, za questy masz normalnego xp, ale on przesuwa pasek rested dalej (więc na questach go nie stracisz). Co do tego ile możesz go mieć to coś około 1,8 lvla wzwyż-dalej nie podchodzi, nie ważne jak długo offline jesteś. Jak masz konto Frozen-nie zdobywasz rested.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 18:11, CH1CKEN napisał:

Rested = 2x XP za zabijanie mobów, za questy masz normalnego xp, ale on przesuwa pasek rested
dalej (więc na questach go nie stracisz). Co do tego ile możesz go mieć to coś około 1,8 lvla
wzwyż-dalej nie podchodzi, nie ważne jak długo offline jesteś. Jak masz konto Frozen-nie zdobywasz
rested.


zdobylem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do 120 spokojnie dociągniesz w jeziorku w Orgrimmar. Później jest prosta zasada:
podziel Twój poziom fishingu przez 5 i wyjdzie Ci poziom strefy, w której najlepiej łowić (poziom strefy poznasz zwyczajnie po poziomie urzędujących tam mobków) np.
skill 100/5=20lv czyli mniej więcej Barrens
skill 300/5=60lv czyli mniej więcej Winterspring/Hellfire Penisula/Zul Gurub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 19:52, GanD napisał:

Do 120 spokojnie dociągniesz w jeziorku w Orgrimmar. Później jest prosta zasada:
podziel Twój poziom fishingu przez 5 i wyjdzie Ci poziom strefy, w której najlepiej łowić (poziom
strefy poznasz zwyczajnie po poziomie urzędujących tam mobków) np.
skill 100/5=20lv czyli mniej więcej Barrens
skill 300/5=60lv czyli mniej więcej Winterspring/Hellfire Penisula/Zul Gurub



ale aliance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytnaie tak amm 21 lvl i troche mi sie nudzi ta monotonnia lvl robienie questow, gram alliance wam tez sie poczatki nudzily? bo moze w hordzie jest ciekawiej albo cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 21:38, baka3 napisał:

ale aliance


W Ironforge też jest jeziorko... A przelicznik dla obu stron działa tak samo.

Jeśli Ci się nudzi, to prawdopodobnie źle wybrałeś sobie klasę, spróbuj może gry inną albo WoW po prostu nie jest grą dla Ciebie ;) A bardziej poważnie: tak wygląda gra cały czas do 70lv, potem robi się czasami jeszcze bardziej monotonna i będzie, jeśli... jeśli nie zaczniesz rozmawiać z ludźmi! WoW to nie jest gra dla jednego człowieka. Bądź otwarty i próbuj zawiązywać znajomości, inaczej prędko zginiesz z nudów, bo tej gry nie buduje sam gameplay (świetny przykład jak z czegoś bardzo przeciętnego zrobić rzecz nad wyraz udaną;), ale żywi ludzie, z którymi utrzymujesz kontakty. Im szybciej dołączysz do jakiejś gildii lub zaczniesz zapełniać listę znajomych, tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać nic ująć, pamiętam jak grałem solo - jedynie w ramach krótkiej "przerwy" od innego MMORPG gdzie miałem znajomych - WoW bez ludzi bynajmniej nie przypadł mi do gustu. Owszem zły nie był , ale... Dopiero jak wciągnąłem znajomych, od razu grało się lepiej. A i z czasem poznało się nowych. W pojedynke tak naprawde gra wygląda tak samo od 1 do 70 levela, bo też nawet głupich instancji nie zrobisz, nie mówiąc już o rajdowaniu, czy jakimś poważniejszym pvp - a przeciętni obcy potrafią czasem doprowadzić do szału swoją głupotą i nieznajomością podstaw swoich klas.
W skrócie - poszukaj Polaków - a choćby i nie ich, ale po prostu ludzi z którymi można normalnie pogadać, porób instancje, a nie tylko questy czy bicie mobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj ja nie zamawiam 1 raz w zyciu tutaj, to jest conajmniej z 20 wysylka, i niestety na te ponad 20 razy kurier nie nawalil moze ze 2 razy :P, a to co szlo tydzien bylo wlasnie kurierem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 14:45, watrobar napisał:

Witam.Gram orkiem i chciałem jeżdzić na raptorze ale nie mogę,wiem że potrzebny jest do tego
jakiś chyba skill.Prosze o pomoc.

Aby móc jeździć na Raptorze wymagany jest najwyższy poziom reputacji z Darkspear Trolls. Tak samo jest w przypadku każdego innego mounta z frakcji, który nie jest twojej rasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 00:46, GanD napisał:

> ale aliance

W Ironforge też jest jeziorko... A przelicznik dla obu stron działa tak samo.

Jeśli Ci się nudzi, to prawdopodobnie źle wybrałeś sobie klasę, spróbuj może gry inną albo
WoW po prostu nie jest grą dla Ciebie ;) A bardziej poważnie: tak wygląda gra cały czas do
70lv, potem robi się czasami jeszcze bardziej monotonna i będzie, jeśli... jeśli nie zaczniesz
rozmawiać z ludźmi! WoW to nie jest gra dla jednego człowieka. Bądź otwarty i próbuj zawiązywać
znajomości, inaczej prędko zginiesz z nudów, bo tej gry nie buduje sam gameplay (świetny przykład
jak z czegoś bardzo przeciętnego zrobić rzecz nad wyraz udaną;), ale żywi ludzie, z którymi
utrzymujesz kontakty. Im szybciej dołączysz do jakiejś gildii lub zaczniesz zapełniać listę
znajomych, tym lepiej.



czesto gadam juz ok fajnie sie gra tylko czasem sie wkurzam na lagi to najgorsze bo mam raidowke ale chce wykupic ip publiczne podobno to pomoze cos slyszeliscie o tym? a non stop gadam z kims i jestem juz w 5 guildi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się