Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie


Troszke zawalilem bo wziolem na poczatku blackshmiting i mining a gram hunterem, ale z miningu idzie ladnie wyzyc ale bs nie jest dla huntera tylko dla wara przeciez, to bende sie musial oduczyc bs i naucyzc leather i skinning ale chcialbym zostawic mining jakos sie da??
i co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2007 o 15:02, baka3 napisał:

oduczyc bs i naucyzc leather i skinning ale chcialbym zostawic mining jakos sie da??
i co o tym sadzicie?


Nie nie da się mieć jednocześnie leatherworking, skining i mining z jednego prostego względu. Można mieć tylko dwie profesje primary. Można sie ich oduczyć w zakładce postaci, tam gdzie są pokazane skille.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 15:09, Xard18 napisał:


> oduczyc bs i naucyzc leather i skinning ale chcialbym zostawic mining jakos sie da??
> i co o tym sadzicie?

Nie nie da się mieć jednocześnie leatherworking, skining i mining z jednego prostego względu.
Można mieć tylko dwie profesje primary. Można sie ich oduczyć w zakładce postaci, tam gdzie
są pokazane skille.


a co najlepiej dla huntera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie chcesz wywalać mining dodaj do tego engenering. Wtedy będziesz mógł produkować amunicje oraz bron dystansowa ( strzelby ) po za tym engenering jest bardzo przydatny w PVP ( bomby itp). DO mining także możesz dodać jewelcrafting - tworzenie klejnotów, naszyjników błyskotek itp.

W leather/skining natomiast można tworzyć ubrania i torby na amunicje?

Ja za ciebie wybrać nie mogę. Ale skoro masz już rozwinięty mining wziolbym engenering.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze nie ma jako takich najlepszych skilli akurat dla huntera. Ja gram hunterem i mam mining i blacksmithing. Polecam ci w szczegolnosci mining na ktorym mozna zarobic bardzo duza kupe forsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać - można także produkować scopes ( takie lunety co zwiększają obrażenia ) w engenering oczywiście i chyba jest także kilka przepisów na tarcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Czy opłaca sie brać dual wield dla rogala? Może wybrać cos innego, tylko co jak już?
2.Czy jak mam peta na poziomie np.20, to jak będę chciał nowego to wystarczy zwerbować 2 peta (wcześniej usunąć tego pierwego - wiem) na poziomie 20 i bedzie on tak samo silny jak ten #1 i umiał wszystko co ten #1 no nie? Przyjmijmy że wybrałem tego samego peta, tylko że 3 lvl wyzej ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiec co najlepiej dla huntera zeby zarabian duzo goldow bo tylko o to chodzi
1. MINING SKINING
2. MINING BS
3. SKINING LEATHER


??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 14:48, Czedwik napisał:

> Witam.Gram orkiem i chciałem jeżdzić na raptorze ale nie mogę,wiem że potrzebny jest do
tego
> jakiś chyba skill.Prosze o pomoc.
Aby móc jeździć na Raptorze wymagany jest najwyższy poziom reputacji z Darkspear Trolls. Tak
samo jest w przypadku każdego innego mounta z frakcji, który nie jest twojej rasy.


Niezupełnie, od patcha 2.0 można zdobyć specjalne czarne wersje mountów za osiągnięcia w PvP (tzn takie same jak zwykłe epickie, tylko inne, czasem i lepsze nawet skiny - niestety nie ma wersji PvP mountów nowych ras), których używanie wymaga jedynie skilla riding 150 :) Mało tego, takie mounty nic nie kosztują, oprócz czasu spędzonego na battlegroundach (a to już kosztuje.. dużo nerwów :/). Wystarczy uzbierać po 30 tokenów za wygrane/przegrane bitwy na Warsong Gulch, Arathi Basin i Alterac Valley. Reputacja na poziomie exalted nadal jest jednak wymagana w razie gdyby ktoś chciał kupić mounta innej rasy, ale nie w kolorze czarnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostanio pojawila sie nA burning legion guildai gangster from poland nie idzie tam same lebki niedojrzale ktore tylko pyskuja i mysla ze sa cwane eh zalosne przez takich ludzi ta gra mnie odzuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie odrzuca to forum jak widzę non stop twoje posty, z masą pytań, na które odpowiedź można znaleźć w instrukcji, bądź w internecie, do tego napisanych jak kura pazurem (wręcz mnie to zadziwia... mając do dyspozycji taką cudowną zdobycz XX wieku - klawiaturę?) i bez znajomości prawidłowej pisownii (podstawówka się kłania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 16:13, marcin1930 napisał:

1.Czy opłaca sie brać dual wield dla rogala? Może wybrać cos innego, tylko co jak już?

Duh? Dual Wield to *podstawa* gry rogalem, nie ma dwóch zdań. Nie ma żadnej innej alternatywy, nie możesz używać broni dwurecznych ani tarcz, więc albo chodzisz z pustą drugą ręką, albo masz dwie bronie. Jedyny minus dual wielda to że twoja szansa na miss wzrasta do 20%, co jest sporo, ale dmg jest tego wart - zresztą, ataki ze skilli dalej mają bazową szansę na trafienie(bodaj 95%?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: czy kiedy nie opłacę abonamentu za jeden miesiąc bo np. stwierdzę że nie będę miał kasy albo nie będę miał czasu to czy moje konto zostanie skasowane ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 22:29, skubsa napisał:

>
Jak mniemam to pewnie ally, tylko tam grają tacy jak w/w ^ ^


wlasnie czesto myslalem zeby isc do hordy ale juz niema czasu bo troche gram w alliance ajest duzo spoko ludzi ale trafiaja sie dzieciaki tepe ktore masz ochote rozniesc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam all mam 63 lvl palladynem na Scarshield Legion szukam gildii ktora
Często chodzi do instancji, panuje w niej mila admonsfera chcetne osoby do party itp. i ma swoją strone lub forum
Oferty proszę składać na GG 10916931
Niemusi byc az tak mocna jak Husaria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się