Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2007 o 22:05, Bart-x16 napisał:

Szukam graczy z servera BRONZEBEARD, założyłem TEMAT związany z graniem na Bronzebeardzie,
prosze piszcie tam

Hmm, pewnie forum Blizzowe znowu się pieprzy, bo nic takiego nie widzę, /shrug. Tak czy inaczej, mamy tu swoją gildię rajdująca, spokojnie progresującą sobie w PvE - akurat w niedziele bierzemy się za Magtheridona. Nie mam pojęcia jaką masz postać/frakcje itp, więc ciężko cokolwiek powiedzieć, w każdym razie, interesują nas raczej 70tki, potencjalni rajdujący ;)
Jakby co to http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Bronzebeard&n=Ailawiu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 01:00, witek194 napisał:

Jest ktos z serwera WildHammer???


Ja tam będe grać od 22 kwietnia. Mam tam kumpla na 70 lvl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 01:00, KaPe napisał:

> Szukam graczy z servera BRONZEBEARD, założyłem TEMAT związany z graniem na Bronzebeardzie,

> prosze piszcie tam
Hmm, pewnie forum Blizzowe znowu się pieprzy, bo nic takiego nie widzę, /shrug. Tak czy inaczej,
mamy tu swoją gildię rajdująca, spokojnie progresującą sobie w PvE - akurat w niedziele bierzemy
się za Magtheridona. Nie mam pojęcia jaką masz postać/frakcje itp, więc ciężko cokolwiek powiedzieć,
w każdym razie, interesują nas raczej 70tki, potencjalni rajdujący ;)
Jakby co to http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Bronzebeard&n=Ailawiu :P


Znasz PathFinders albo Knights of Poland na bronzebeardzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KaPe no to jest tak, ja jestem z Knights of Poland (ta guildia Khalidona), i znam palucha, i wielu innych z waszej gildii, ostatnio właśnie gadałemz paluchcem o moim dojściu do PF,powiedział, że jakzrobie Kharazan to niema sprawy.

I sory, że cie odrazu nie skojarzyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 13:48, baka3 napisał:

skad wezne mod ktory daje wspolzedne na mapiE!?? na google nie znalazlem!


Zle szukalem w takim razie, jest mnostwo stron z modami wystarczy dobrze poszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moderation privigigles given to GVrv (moj nick)
Owned changed of GvrV

Taki dialog uslyszlame na czacie pl na bl o co im moglo chodzic? nie dalo sie napisac do nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Właśnie zamówiłem Wow''a z rozszeżeniem i mam zamiar grąć blood elfami, w związku z tym chciałbym się zapytać na jakim serwerze(pvp) grać, najlepiej aby było tam kilka polskich gildii, bo głównie chodzi mi oto aby dołączyć do jakiejś polskiej gildii. (Najlepiej aby był to dość nowy serwer, chociaż starsze serwery też wchodzą w grę):P

Proszę o propozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 16:26, turtlesomaniak1 napisał:

na jakim realmie jest najwiecej polakow ?


Najwiecej polakow jest na Burning Legion ale osobiscie raczej nie polecam ci tego serwa bo jest on przepelniony i dla wiekszosc graczy ma juz bardzo wysokie lvle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak mam peta na poziomie np.20, to jak będę chciał nowego to wystarczy zwerbować 2 peta (wcześniej usunąć tego pierwszego - wiem) na poziomie 20 i będzie on tak samo silny jak ten #1 i umiał wszystko co ten #1 no nie? Przyjmijmy że wybrałem tego samego peta, tylko że 3 lvl wyżej ;)

PS. Mam nadzieje że tym razem ktoś odpowie... i to zrozumie =)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się