Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2006 o 09:06, WoWmen napisał:

Omg, 10 min cooldowna ma ta recepta. Elemental Fire nieźle spadnie w cenie teraz.

Właśnie nie spadnie bo jest to dużo roboty, aby nabić nawet friendly. Druga sprawa czy ta recepta istnieje. W chwili obecnej - nowy patch i zbiórka na otwarcie bram, nawet Iron Bar który kosztowął za 20 sztuk 2 g na Dunemaulu kosztuje już ponad 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 09:06, WoWmen napisał:

Omg, 10 min cooldowna ma ta recepta. Elemental Fire nieźle spadnie w cenie teraz.

Nie wiem gdzie mój poprzedni post, tam wszystko napisałem :(

Ceny nie spadną, bo po co zaniżać skoro można zarobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 15:19, Air napisał:

robie te q w SG, ale coś cieniutko mi idzie, zrobiłem parę i mam całe 30 pkt reputacji. Czy
przypadkiem w innej krainie nie ma tej frakcji, zapomnialem dodac ze mam 60 lvl i może to jest
przyczyną tak wątłego wzrostu reputacji.


EE to chyba coś i tak zrobiłeś (albo te 30 to juz we friendly :D )
U TB zaczyna sie z rep neutral co oznacza że żeby uzysakć min korzyści musimy osiagnać honored
Pierwsze 700 pkt (7 zadań) zarabamy w SG i raczej lvl nie powinein przeszkadzać bo zadanka chyba mają wiecej jak 52 lvl, choć mozliwe ze 2 lub 3 są na 50 lvl.
Ale podam ci najlepsza drogę. Robisz najpierw 2 q (3 zrobi sie sam) tzn w Thorium point stoi krasnolud który daje q na przyniesienie planów, a na tablicy jest q na "WANTED: ...." gdzie trzeba klepnac elitke (2 obstawy). Plany lezą za plecami tego poszukiwanego kolesia wiec mozna je zrobić razem. Znajduje sie to w cauldronie w 2 jaskini od wschodu, tzn skaczesz od gory na platforme, wlazisz do jaskini, jakies 100 m (po drodze 2 czy 4 gornikow ale to pestka) i stoi poszukiwany a za nim plany. Po wykonaniu tego q krasnolud odblokokowuje q reputacyjne. Tzn kaze sobie nosci jeden z 3 surowców tzn iron, heavy leather oraz kingsblood (zaleznie od dostepu i tradeskili) a uzupełniać je węglem (sam sprzedaje - pejsiarz :D) oraz skórami incendosaurów (czy jakoś tak) które są w pierwszej jaskini w cauldronie od wschodu (tak na margnesie na na ich skory tez jest q - to ten 3-ci co "sam" sie robi). Za kazde oddanie 25 reputacji.
I nosisz sobie ładie surowce, klepiesz jaszczurki na skórki (nie trzeba skinować, dropy) kupujesz węgiel i nabijasz repa friendly. I tu pierwszy zonk. Krasnolud zamiast 3 q ma 1 i rząda "dark iron residue". I wbrew pozorom to najlatwiesza czesc farmowania repa u TB. Biegasz sobie do BRD najlepiej robiac długiego chaina na zabijanie krasnoludów z frakcji Dark Iron (od żołnierzy po kilku generałów) i z kazdego mobka leci od kilku do kilkudzisieciu "dark iron residue" (od 1 do 74 mialem) i potem oddajesz składnik w Thorium Poincie.
I tyle. Dalsza droga jest koszmarna i potrzeba naprawde ogormnego wysiłku - Dark Iron, fiery core, lava core ,itp - oddaje sie to Lokhtosowi Darbrinigerowi w barze BRD. U niego tez zakupuje sie receptury - a jakie i za ile zobacz na oficjalnej stronie.

Teraz o pewnym ułatwieniu - ale tylko dla kowali. Po wykonaniu wszystkichzadań od Mithril Orders (tzn w SV i u Trentona w Gagetzanie) krasnolud w Gagetzanie z TB daje zadanie na seta Imperial Plate - tzn przynszenie mu ton thorium. Dzieki temu mozna sobie troszeczke pomóc bo to jest kilkaset pkt rep do wziecia. Moga to robić wszyscy kowale bez wzgledu na specjalizację.
Myslę że pewne zadania bedą dostępne też u krasnoluda TB stojacego w Everlooku, ponieważ obok niego lezy ksiazka z "przepisami" (pusta) dziaki ktorej bedzie on nam robił jakieś itemy - myusle ze to przygotowanie pod przyszłe q. Niestety moj kowal Macecrafter z serwa AD tylko zrbil tam q na recepte ogniste rekawice (dla Armorsmtha), a moj Armorsmith z serva VCO jeszcze tam nie doszedł. Ale sprawde to, sadze ze do konca stycznia powinienem rozszyfrować tajemnice kowala z Everlooka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że gdy przybywa produktu ceny maleją. Kiedyś Pristine Dark Diamond kosztował po 100G a teraz po zwiększonym dropie schodzi po 5-10G. Tak samo jak Azerothian Diamond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 08:41, Air napisał:

> Z tego co wiem Blacksmith Armorsmith ma u nich questy profesji, ale czy dają reputację
- nie
> wiem. Wiem jedno - ile byś questów nie zrobił, musisz oddać od groma heavy leather/iron
bar/kingsblood
> (+ drop z tych jaszczurek w SG, jak robiąc wszystkie questy potrzebowałem ich uzbierać
około
> 180, jakieś 45 min farmienia :/) i tu raczej nie ma bata, jeśli chcesz to przyśpieszyć,
przygotuj
> się na wydatki rzędu kilkudziesięciu golda. W ten sposób dojdziesz do friendly. Do Honored

> już nieco łatwiej, bo wystarczt farmić Blackrock Depths, gdzie pada tzw Dark Iron Residue
z
> krasnoludów, za który dostaje się repa do poziomu honored - jak masz dobrych znajomych,
nie
> będzie z tym problemu :) Niby wiele zmieniono, a jednak nadal trzeba się napocić zeby
mieć
> chociaż ''friendly'' :/
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź.Z Twojej wypowiedzi wynika, że już masz honored we frakcji
TB, więc czy mógłbyś sprawdzić czy u Barmana w BRD, czy można tam kupić taką receptę http://www.thottbot.com/?i=52437
Pytam dlatego, ponieważ na oficjalnej stronie Blizzarda nie ma takiej recepty http://www.wow-europe.com/en/info/basics/factions/thorium/vendor.html
W tym momencie nie wiem czy wogóle taka recepta istnieje.



To hearth of fire Leci z Volchana na Burning - widzialem na filmiku A_Druids_Tale > Tera ja mam pytanie >Moze mi ktos wyjasnic czym sie roznia ten PVP PvEitp ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2006 o 14:51, IneedWoW napisał:

ja mam pytanie >Moze mi ktos wyjasnic czym sie roznia ten PVP PvEitp ??


pvp to walak player Vs player czyli jakby duel tak mi sie wydaje a pve to walka playvervs chyba moob:D niewiem ale tak mi sie wydaje tylko nie iwem sam po co te rozne takie wyroznienia i czy sei tak drastycznie rozni serw samprosze o wyjasnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 14:57, artur13 napisał:


> ja mam pytanie >Moze mi ktos wyjasnic czym sie roznia ten PVP PvEitp ??

pvp to walak player Vs player czyli jakby duel tak mi sie wydaje a pve to walka playvervs chyba
moob:D niewiem ale tak mi sie wydaje tylko nie iwem sam po co te rozne takie wyroznienia i
czy sei tak drastycznie rozni serw samprosze o wyjasnienie


Prosze o Przetłumaczenie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 15:26, ZWM napisał:

O co ty pytasz :)


juz o nic ;] tylko o to zeby mi ktos wytlumaczyl czym sie Różni PvP RolePlaying czy jakos tak (czy w PvP zabija sie wszystkich czy tylko horde ) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 15:26, ZWM napisał:

O co ty pytasz :)


juz o nic ;] tylko o to zeby mi ktos wytlumaczyl czym sie Różni PvP RolePlaying czy jakos tak (czy w PvP zabija sie wszystkich czy tylko horde ) ;] lub na odwrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oczywiście dotyczy to horda kontra przymieze reszta bez zmian jak chcesz powalczyć z kimś ze swoich musisz go zapytać czy chce sie z toba zmiezyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 08:41, Air napisał:

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź.Z Twojej wypowiedzi wynika, że już masz honored we frakcji
TB, więc czy mógłbyś sprawdzić czy u Barmana w BRD, czy można tam kupić taką receptę http://www.thottbot.com/?i=52437
Pytam dlatego, ponieważ na oficjalnej stronie Blizzarda nie ma takiej recepty http://www.wow-europe.com/en/info/basics/factions/thorium/vendor.html
W tym momencie nie wiem czy wogóle taka recepta istnieje.


Cytat z patch notes 1.9:

"Professions

* An Alchemy recipe to Transmute Heart of Fire into three Elemental Fires has been added at the Friendly level of the Thorium Brotherhood. "

I wszystko jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze literki RP... Role Play.. jeśli nei wiecie co to jest albo nei macie zamiaru tego odgrywać prośba - NIE idźcie na te serwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 16:54, artur13 napisał:

jak gralem na org to nie spotaklem osoby ktora by odgrywala postac RP :/


Żebyś sie nie zdiwił na RP PvP wiele osób Rpguje nawed widziałem kilka gildii to jest naprawde fajna gra ale doprowadza mnie do szłu gdy tam gram i widze :1.General:xxx: WTF... te skruty mnie tam dobijają przeważnie na tym serwie wyłączam Generala i inne kanły zostaje tylko /s /p /w i gra sie o wiele przyjemniej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się