Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2006 o 20:18, benek11 napisał:

czy wam tez nic nie dziala :/ bo ja zaraz oszaleje i dostane szaluuuuuuuuuuuuuuu !

NIESTETY OD CONAJMNIEJ 2 GODZ. NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 19:56, fury66 napisał:

> Czegoś nie rozumię, to nam ma zależeć na rozwiązaniu problemu bardziej niż im?? Moim zdaniem

> to ich zadanie. Płace to wymagam, jak nie potrafia sobie poradzić, przechodzę do konkurencji

> (której obecnie nie ma :( )

No i dlatego twierdze ze oni tego nigdy nie naprawia. Po prostu zlali klientow i tyle.


Jest jeszcze Everquest II, bardziej skomplikowany i jeszcze więcej(czy to możliwe?;) czasu pożera.
Jak mi się skończy abonament WoW to tam wracam. Pie.... Blizzard. To co wyprawiaja od końca grudnia przechodzi ludzkie pojęcie! I jeszcze do tego w myśł starej zasady, że "najlepiej zesr.. się na strychu i zwalić na kota" przezucają winę na providerów, co jest juz żenujące... Tak, tak wszyscy providerzy uwzięli się na Blizzard i tylko ich gry specjalnie zwalniają! Oni naprawdę myślą, że w gry grają tylko dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 09.01.2006 o 19:19, fury66 napisał:

W sumie myślałem że może CDP coś zrobi, napisałem maila ale zero zainteresowania.


Nie poraz pierwszy, niestety. Czasami do niemocy tez mozna się przyznać. zawsze to lepsze od braku odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 20:35, Jeggred napisał:

Nawet europejska strona WoWa cholernie długo się ładuje ... a czasami nawet się nie ładuje
:/


norma jak serw lezy to strona tez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nooo tak w końcu po kilku godzinach oczekiwań pojawiło się okienko [retrieving character list] ciekawe czy kolejna godzian zejdzie na zciagnięcie list i poxniej kolejna na Loading screen. :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 20:41, HoZar napisał:

> Nawet europejska strona WoWa cholernie długo się ładuje ... a czasami nawet się nie ładuje

> :/

norma jak serw lezy to strona tez :D


oczywiście zgodze się z kolega , tak jest zawsze jak nie wejdziesz an strone Blizz to nie wejdziesz równiez na serva. :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hihi, to mi dali się przebiec po IF na 5 s :)

@niv0, jak się zwie Twoja postać na Dunemaulu?? Ally czy horda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 20:44, golden lady napisał:

> > Nawet europejska strona WoWa cholernie długo się ładuje ... a czasami nawet się nie
ładuje
>
> > :/
>
> norma jak serw lezy to strona tez :D

oczywiście zgodze się z kolega , tak jest zawsze jak nie wejdziesz an strone Blizz to nie wejdziesz
równiez na serva. :S

odkrylem to tez ale kurcze tylko polska tak ma ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano miedzy 9-10 i 11-12 nie pamiętam dokładnie a niechce oszukiwać miałem na 2 serwach sprawdzałem 30-40ms wiec jeśli rano jest tak dobrze to dlaczego aż tak źle jest wieczorem. Wiem że przepełnienie ale bez przesady teraz sie nie da grac. Może to i lepjej bo jutro mam egzam z microekonomi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 20:48, Air napisał:

hihi, to mi dali się przebiec po IF na 5 s :)

@niv0, jak się zwie Twoja postać na Dunemaulu?? Ally czy horda?


oh , Ja gram na Ravencrest Ally, ale prawdopodobnie zmienie server jesli po "podrasowaniu" - (maja takie plany) nic się nie zmieni. Na Ravencrest mam postać Sweetcrow 60 lvl warrior MT1. Nie pytaj dlaczego takie imie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 20:49, benek11 napisał:

> > > Nawet europejska strona WoWa cholernie długo się ładuje ... a czasami nawet
się nie
> ładuje
> >
> > > :/
> >
> > norma jak serw lezy to strona tez :D
>
> oczywiście zgodze się z kolega , tak jest zawsze jak nie wejdziesz an strone Blizz to
nie wejdziesz
> równiez na serva. :S
odkrylem to tez ale kurcze tylko polska tak ma ??


niestety wszyscy tak maja :( . Jednak musze powiedziec że cąly weekend grałam bez laga, disconecta czy kolejki na server .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2006 o 19:19, fury66 napisał:

Około godziny 13 do godziny 22 odłączani przez lag są gracze z Polski, Portugali, Hiszpanii,
część Szwecji, Holandii, Węgier.


No kogoś trzeba odłączyć jak zadanie przerosło mozliwości, a przeciez nie odłączą Anglików, Niemców czy Francuzów jak stanowią znakomita większość klientów...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się