Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

znowu klops...
nie dawno połaczylismy gildie zeby na porzadne wyprawy robic,a tu bum...znowu PROBLEMY
cos czuje,ze przecierpie do konca miesiaca...i nastapi powrót do rzeczywistosci bye WoW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 21:00, T34 napisał:


> Około godziny 13 do godziny 22 odłączani przez lag są gracze z Polski, Portugali, Hiszpanii,

> część Szwecji, Holandii, Węgier.

No kogoś trzeba odłączyć jak zadanie przerosło mozliwości, a przeciez nie odłączą Anglików,
Niemców czy Francuzów jak stanowią znakomita większość klientów...ehh


mam w guildii ludiz z anglii mają ten sam problem. To kwestja tego że servery sa przepełnione i w momencie kiedy chce wejsc na server 1000+ ludzi w tym samym czasie sa sytuacje jakie sa . a swoja droga servery sa nie stabilne, zapewne nie maja odpowiednio wykwalifikowanych techników. Anglicy to troszke matowki w tej dziedzinie, bez obrazy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przewarznie jest tak że jak nie działa kilka realmów to jakieś zawsze działają... BL był długo wolny od laqów.
Najwcześniej sie chyba zaczęły na Vashji i były najdłużej (bo raz ponad 2 tygodnie sie nic nie dało zrobić) tak samo w tym momęcie było z innymi małymi serwerami (nawed wszystkimi RP) ale te najbardziej Prestiźowe serwery działały :Bl BB Dragonmaw... ale pszyszła z tego co słyszałem koza do woza... :(
Niestety nie moge przebadać panującej sytuacji ze względu iż Blizz mi nie dał darmowego miecha jak zwerbowałem im nowego gracza na Guest Past keyu TO NIESPRAWIEDLIWE...


To teraz mam prośbe ktoś tam sie skontaktował z blizzem tak że była to rzeczowa odpowiedź pisana przez człowieka a nie program....

To ja np. chciałbym znać Emaila do takowego kolesia bop jakoś po 5 emailach moge stwierdzić że żaden rękami pracownika blizza napisqany nie został A JA MAM TU SKARGĘ !!!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 21:11, golden lady napisał:

>
> > Około godziny 13 do godziny 22 odłączani przez lag są gracze z Polski, Portugali,
Hiszpanii,
>
> > część Szwecji, Holandii, Węgier.
>
> No kogoś trzeba odłączyć jak zadanie przerosło mozliwości, a przeciez nie odłączą Anglików,

> Niemców czy Francuzów jak stanowią znakomita większość klientów...ehh

mam w guildii ludiz z anglii mają ten sam problem. To kwestja tego że servery sa przepełnione
i w momencie kiedy chce wejsc na server 1000+ ludzi w tym samym czasie sa sytuacje jakie sa
. a swoja droga servery sa nie stabilne, zapewne nie maja odpowiednio wykwalifikowanych techników.
Anglicy to troszke matowki w tej dziedzinie, bez obrazy .

ale tgo nie pobije nikt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm z kim wkońcu się połączyliście? z Russian legion i Czechami & Słowakami? bo jak wróce to jeśli gildia będzie ładnie wyglądała w ilościach Active 60'' to zostane na bank :) Możesz już ogłosić w gildii że do Ferii będe na bank :D zbierajcie już dla mnie Rune cloth to Wam torebki będe robił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 21:11, golden lady napisał:

> > > > Około godziny 13 do godziny 22 odłączani przez lag są gracze z Polski, Portugali,
Hiszpanii,
> > > > część Szwecji, Holandii, Węgier.
> > > No kogoś trzeba odłączyć jak zadanie przerosło mozliwości, a przeciez nie odłączą Anglików,

> Niemców czy Francuzów jak stanowią znakomita większość klientów...ehh

mam w guildii ludiz z anglii mają ten sam problem. To kwestja tego że servery sa przepełnione
i w momencie kiedy chce wejsc na server 1000+ ludzi w tym samym czasie sa sytuacje jakie sa
. a swoja droga servery sa nie stabilne, zapewne nie maja odpowiednio wykwalifikowanych techników.
Anglicy to troszke matowki w tej dziedzinie, bez obrazy .


To jak wyjaśnisz problemy na serwerach o zaludnieniu Low Zatem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 21:16, benek11 napisał:

ale tgo nie pobije nikt :P

15k to niic :P od 35k możesz mówić że masz prawdziwego laga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 21:19, T34 napisał:


> ale tgo nie pobije nikt :P

Niezłe, niezłe gratuluje!;)

ogłaszam końńńńńkurs kto bedzie mial wiekszego pinga :) co tam skile co tam levele czy broń liczy sie ping :D:D:D:D moze to jakis nowy quest bedzie o ktorym bliz nam nie mowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 21:18, WoWmen napisał:

> ale tgo nie pobije nikt :P
15k to niic :P od 35k możesz mówić że masz prawdziwego laga :P


To nic mój laq na Vashji trwał 2 tygodnie centralnie naed świat sie nie pokazywał nie dało sie poprostu zalogować ...
Na szczęście Dragonmaw i inne prestiżowe serwery działałyn bez zarzutu
A teraz słuchaj Golden Lady Vashji ma zaludnienie Low w porywacgh do medium a dragonmaw cały zcas FULL i jaoś tylko on mi działał w zaistniałej sytuacji chyba twa hipoteza nie jest trafna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 21:21, benek11 napisał:

> > > > ale tgo nie pobije nikt :P
> > > Niezłe, niezłe gratuluje!;)
ogłaszam końńńńńkurs kto bedzie mial wiekszego pinga :) co tam skile co tam levele czy broń
liczy sie ping :D:D:D:D moze to jakis nowy quest bedzie o ktorym bliz nam nie mowi :)


A moje 2 tygodnie sie liczą ?? :D TO CHYBA WYGRAM :D JAkie nagrpody ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu znalazłem screnik dość stary z lagiem :p niestety mój historyczny scren z lagiem ponad 30k musiałem usunąć chyba gdy robiłem porządki ;/
Beniek co do Twojego konkursu nie mam screna już ale wygrał bym w przedbiegach :P pamiętam mój piing w sierpniu omg....wystarczy chyba to że moje lagi są już legendą na moim serwerze jak Leroy na świecie :P zapytaj się Salema :P Ten zielony pasek oznacza 0ms :P

Typowy sierpniowy dzień :
Chat Log
"Guild Message of the Day : xxx:
"/g Ello Gildio, nie mam laga dzisiaj chyba :D:D"
(2min bez odzewu i całkowity brak interakcji z otoczeniem)
Disconnected from Server :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2005 o 13:07, koniczyn napisał:

Małe pytanie - ono mnie też dotyczy, bo sam gram dzień w dzień i często mam problemy - czy
ktokolwiek z Was zapoznal się z EULĄ WoWa? Blizzard nie zobowiązał się do dostępności usługi
w jakimkolwiek zakresie czasowym, mało tego - zastrzega sobie prawo do wyłączenia serwerów
bez powiadomienia i wyjaśnienia i podania czasu trwania przerwy, ma także m.in. prawo do skasowania
postaci i konta użytkownika bez ostrzeżenia. Nie odpowiada też za działanie połączenia internetowego
z serwerami gry.

W momencie użycia przycisku Accept przy instalacji i każdym paczu podpisaliśmy niejako "umowę"
z Blizzardem, a nieznajomość jej treści nie powoduje negacji jej warunków.

Nie piszę tego jako informacji, że mamy to gdzieś, bo też próbujemy wpływać na Blizz, żebyz
robił coś z tym fantem, nie zmienia to jednak faktu że w świetle obowiązującej umowy jaką każdy
z Was (i tych z nas, którzy grają w WoW) "podpisał" z Blizzardem firma ta działa według jej
warunków i jest kryta pod względem prawnym i ma w niej oparcie przy załatwianiu jakichkolwiek
roszczeń ze strony klientów. Reszta to PR.


Hmmm, no niby tak, ale nikt mi nie wmówi, że problem jest nierozwiązywalny. Skoro gracze z innych krajów mogą grać, to Polacy też maja do tego prawo. Blizzard niby sie zasłonił prawem ale na dłuższą metę taka sytuacja też nie jest mu na ręke(poniewaz ja na przyklad nie przedluze abonamentu dopóki ten problem nie zostanie rozwiazany), dlatego bedzie sie staral wplynac na operatow. A do CD-Projektu prosba jest tylko taka, żeby mu pomógł, a nie bezczynnie sie przyglądał. Ponadto co do darmowych dni to też moglibyście coś wynegocjować, nie wmawiajcie ludziom, że jesteście bezsilni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 21:27, WoWmen napisał:

A mój od marca do początku listopada....jakieś ale? :P



Ale twoje to Legenda (sam tak powiedziałeś) a moje są ciągle czynne ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 21:29, T34 napisał:


Hehehe dobre, aż ci postać zbladła;)


Żeby tylko :p jeśli nie zauważyłeś to ona stoi tam z przodu :P (też jej nie widźe :P) nie zrobiłem przybliżenia z oczu bohatera :P poprostu nie widać postaci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 21:29, T34 napisał:


Hehehe dobre, aż ci postać zbladła;)

no eraz mam 3k i moge grac :P hehehe jest idealnie w porownaniu z tym co byla nawet postacie sie ruszaja buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się