Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Nie, chodzi o to że jestem żywą legendą :P kiedyś wysłałem na screen contest screna z moim uber lagiem ponad 30k żeby się pośmiali :P bądź co bądź nabiłem z takim pingiem 60lvl i robiłem rampage na bg :P niestety o większych instancjach mogłem pomarzyć z powodu ciągłych d/c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 21:31, benek11 napisał:

>
> Hehehe dobre, aż ci postać zbladła;)
>

no eraz mam 3k i moge grac :P hehehe jest idealnie w porownaniu z tym co byla nawet postacie
sie ruszaja buahaha
i se zastanawiam jeszcze nad jednym mozna sobioe przeniesc postac na inny serw ale to sie z celem mija bo i tak tego nie zrobisz jesli sa lagi bo na strone tez nie wejdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hmm z kim wkońcu się połączyliście? z Russian legion i Czechami & Słowakami? bo jak wróce to

Dnia 09.01.2006 o 21:17, WoWmen napisał:

jeśli gildia będzie ładnie wyglądała w ilościach Active 60'' to zostane na bank :) Możesz już
ogłosić w gildii że do Ferii będe na bank :D zbierajcie już dla mnie Rune cloth to Wam torebki
będe robił :P


połaczylismy sie z nowa gildia,wszyscy 50+ moga przechodzic,reszta podnosi lvl-e (QuassumPL istnieje nadal)
Nadal jest jednak idea zeby zrobic polska gildie albo przynajmniej składajaca sie z braci Słowian ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 21:31, benek11 napisał:

> > > Hehehe dobre, aż ci postać zbladła;)
> > no eraz mam 3k i moge grac :P hehehe jest idealnie w porownaniu z tym co byla nawet postacie
sie ruszaja buahaha


Widzisz jaki masz ładny poing niedoceniałeś go a teraz jest jak miód dla twych oczu ;P


Najbardziej mi sie podoba to że jka sie zaczynają laqi to wszyscy je dostają w 1 sekundzie np grasz grasz masz ping 50ms a tu nagle punkt o 13 godzinie ping skacze do 2500 a jak jesteś w Instancji to tylko sie modlisz by sie nie pogorszyło przed końcem i jest spoko po godzinie zaczyna skakać z 500 do 2500 i są laqi aż to najlepszy momet DC i już nie wejdziesz a ludzie cie mają na Ignorze przez takie głupote fajnie nie ??? Napewno macie tak samo... 2wkońcu Polska to Polska dla blizzarda taka dzióra na końcu świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 21:37, BigButcher napisał:

> > > > Hehehe dobre, aż ci postać zbladła;)
> > > no eraz mam 3k i moge grac :P hehehe jest idealnie w porownaniu z tym co byla
nawet postacie
> sie ruszaja buahaha

Widzisz jaki masz ładny poing niedoceniałeś go a teraz jest jak miód dla twych oczu ;P


Najbardziej mi sie podoba to że jka sie zaczynają laqi to wszyscy je dostają w 1 sekundzie
np grasz grasz masz ping 50ms a tu nagle punkt o 13 godzinie ping skacze do 2500 a jak jesteś
w Instancji to tylko sie modlisz by sie nie pogorszyło przed końcem i jest spoko po godzinie
zaczyna skakać z 500 do 2500 i są laqi aż to najlepszy momet DC i już nie wejdziesz a ludzie
cie mają na Ignorze przez takie głupote fajnie nie ??? Napewno macie tak samo... 2wkońcu Polska
to Polska dla blizzarda taka dzióra na końcu świata...

hmmm nie mow tak bo mi przykro ziom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


ale tgo nie pobije nikt :P

z takim latency juz sie dzisiaj spotkałem :/ ale bardziej mnie wkur...denerwuje jesli mi pokazuje 130 ms a ja nie moge grac bo nic nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 21:40, Salem napisał:


ale tgo nie pobije nikt :P

z takim latency juz sie dzisiaj spotkałem :/ ale bardziej mnie wkur...denerwuje jesli mi pokazuje
130 ms a ja nie moge grac bo nic nie działa...


Właśnie to miałem napisać!;) Wchodzę w końcu na serwer Latency wskazuje 64ms!! Daje na próbę Arcane Explosion a ten kręci łapami przez 5 minut i nic!! Hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 21:40, Salem napisał:


ale tgo nie pobije nikt :P

z takim latency juz sie dzisiaj spotkałem :/ ale bardziej mnie wkur...denerwuje jesli mi pokazuje
130 ms a ja nie moge grac bo nic nie działa...


Laqi są dla graczy tak dla odmiany w celach rozrywki stworzone.
Gdyby nie laqi ta gra była by zbyt nudna ;P

_______
l / l
l / 0
l /l\
l /\
l
l
/\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2006 o 21:46, BigButcher napisał:

Laqi są dla graczy tak dla odmiany w celach rozrywki stworzone.
Gdyby nie laqi ta gra była by zbyt nudna ;P

_______
l / l

l / 0
l /l\
l /\
l
l
/\

tak i ja bym zapomnial jak wyglada moja dziewczyna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 21:24, BigButcher napisał:

> > ale tgo nie pobije nikt :P
> 15k to niic :P od 35k możesz mówić że masz prawdziwego laga :P

To nic mój laq na Vashji trwał 2 tygodnie centralnie naed świat sie nie pokazywał nie dało
sie poprostu zalogować ...
Na szczęście Dragonmaw i inne prestiżowe serwery działałyn bez zarzutu
A teraz słuchaj Golden Lady Vashji ma zaludnienie Low w porywacgh do medium a dragonmaw cały
zcas FULL i jaoś tylko on mi działał w zaistniałej sytuacji chyba twa hipoteza nie jest trafna...


byc może to równiez problem , niewłasciwej obslugo technicznej , ale równiez problemem jest Telia. tonie ulega watpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 22:38, Franekimono napisał:

Mozna jakos sprawdzic wiek serwera, tzn od kiedy serwer istnieje, nawet nie co do dnia tylko
mniej wiecej ?



Chyba niezabardzo. Napisz do blizza prośbę o takowe informacje nie sądze żeby mieli jakieś pszeszkody by ci odpowiedzieć. TYlko musisz znaleźć emaila do człowieka a nie do maszyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 23:42, BigButcher napisał:

> Mozna jakos sprawdzic wiek serwera, tzn od kiedy serwer istnieje, nawet nie co do dnia
tylko
> mniej wiecej ?


Chyba niezabardzo. Napisz do blizza prośbę o takowe informacje nie sądze żeby mieli jakieś
pszeszkody by ci odpowiedzieć. TYlko musisz znaleźć emaila do człowieka a nie do maszyny...


W sumie to blizzard powinien gdzies podawac te daty, np obok realm statusu.
To by bardzo pomagalo w wyborze realmu niektorym graczom, np me :)

I jeszcze takie pytanko jak wchodze na adres http://www.wow-europe.com/en/serverstatus/ o podane tam wartosci Low, Medium, High są ogólnie dla serwera czy dla serwera w danej chwili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się