Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Możecie podać jakieś linki, dzięki którym będe mógł zwyzywać kogoś odpowiedzialnego za to, że płacę kasę a grać nie mogę? Do sądu z dziadami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak stoi na succes albo retrieving realm list k... m..!
Niech mi ktos zdradzi odpowiedź na zagadke, po co postawilinowy serwer RP - Steamwheedle Cartel? Jak na niego też nie idzie się zalogować, a jak już to nie można stworzyć postaci? Przecież nie może byc tutaj mowy o przeludnieniu... Normalnie wyglada na to jakby odcięli niektore kraje, albo się im wszystko juz calkiem posypało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak powiem wam jedno nie tylko mnie lekaja lagi
Lagi to ma podobno cala polska grajaca w wowa bo gadalem na kanale polski z ludzmi i mi mowili ze maja latency od 6-14k i nikomu to sie nie podoba jestem ciekaw jak bedzie w przyszlosci bo jesli nadal tak ma byc to niema najmniejszego sensu z oplacaniem wowa dopoki nie wyjasni sie sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 18:27, Poho napisał:

Możecie podać jakieś linki, dzięki którym będe mógł zwyzywać kogoś odpowiedzialnego za to,
że płacę kasę a grać nie mogę? Do sądu z dziadami!


Np. tutaj: http://www.wow-europe.com/en/support/ ale zyczę powdzenia, żeby wejść na tą stronę.

Oraz zgodnie z tym co tu: http://www.blizzard.com/inblizz/icontact.shtml napisane to: pomoc@cdprojekt.com ale równiez życze powodzenia z uzyskaniem sensownej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 18:04, Volvox napisał:

Czy kogos jeszcze nekaja straszne lagi?
Ja od ok 3 dni miedzy 15 a 23 mam kosmiczne ;(

Ja mam to znowu od wczoraj po 17 praktycznie nie da się wejść na serwer. Zaczęło się od 9.12.2005 i co się poprawi to znowu się psuje.Pisałem posty na oficjalnej stronie wowa tak jak wielu innych nie tylko z Polski ale efekty mizerne.
SLAKUN paladin lev 60 serwer Nera''thor, te same problemy Darksorrow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 18:41, Salem napisał:

znowu pogram dopiero po 23... :( jak tak dalej pójdzie to zmienie tryb zycia na nocny


Wczoraj do 23.30 nie mogłem wejść i zrezygnowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej tak bylo z ''nowymi'' serwerami i blizz sie wyperal ze to wina TPSA.. ciekawe co powiedza teraz...

Najdziwniejsze, ze niektorym dziala ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do scieżki gry elfem.
Dawno juz w ta gre nie gralem bo znudzila mi sie z jednego powodu: nie wiedzialem gdzie isc a wiec musialem duzo biegac co jest w sumie meczace. Teraz chce wznowic gre poniewaz paru znajomych tez ja sobie kupilo/kupi, ale nie chce znow biegac . Na razie mam 26lvl, wyszedlem z dark shore, doszedlem do ashenvale i zrobilem tam wiekszosc questow. Ale biegnac dalej na wschod trafilem na potworki o wysokich poziomach a dalej wyjscie chyba do azshara. Na poludnie biegnie droga do the barrens. Na polnocy jest fellwood z potworkami ktorych poziomow nawet nie widze. Jedyna droga to stonetalon mountains (lub jakos tak) gdzie jest dosc nudno albo przeskok na inny kontynent do menethil harbor i walka z murlockami na wetlands. Czy jest moze jakas inna droga, ciekawsza. A moze musze jedna z nich wybrac i sie przemeczyc bo dalej bedzie fajnie, a jak tak to która?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>... niema najmniejszego sensu z oplacaniem wowa dopoki nie wyjasni

Dnia 10.01.2006 o 18:33, Jaro312 napisał:

sie sytuacja


Ja tak pewnie zrobie - konto mam aktywne chyba do 23 stycznia i jak sytuacja sie nie zmieni to na dłuzszy czas bede "frozen". Teraz kiedy mam troche wolnego gram pózna noca albo rano,chociaz mam wrazenie ze dzisiaj z powodu co tygodniowego nalotu na serwery nie da sie równiez w nocy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 18:33, T34 napisał:

> Możecie podać jakieś linki, dzięki którym będe mógł zwyzywać kogoś odpowiedzialnego za
to,
> że płacę kasę a grać nie mogę? Do sądu z dziadami!

Np. tutaj: http://www.wow-europe.com/en/support/ ale zyczę powdzenia, żeby wejść na tą stronę.

Oraz zgodnie z tym co tu: http://www.blizzard.com/inblizz/icontact.shtml napisane to: pomoc@cdprojekt.com
ale równiez życze powodzenia z uzyskaniem sensownej odpowiedzi.



<Rotfl> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 26lvl proponuje :
-Thousand Needles (pod The Barrens)
-Descolace(Pod Stonetalon Mountains)
-Hillsbrand Foothills (na północny zachód od Wetlands)

Ogólnie tu możesz sprawdzić lvl dla krainy ;) http://wow-europe.com/shared/wow-com/images/basics/flight/en/index.htm razem z lotniskami itp.

****
Najwięcej dzieje się w Silithusie. Za to najwięcej rajdów spotkasz w Searing Gore poniważ jest tam dość szybkie dojście to last game instancji typu BLW, MC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 19:12, T34 napisał:

Ten napis SUCCES!, który wisi mi na środku ekranu przy logowaniu to zaraz komuś w d... wsadze!

Ja też to miałem ale dałem Cancel i osiągnąlem sukces bo dotarłem do Retrieving charakter list i na tym sukcesy się skończyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się